d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378137823783378437854765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 07:56am
Quote (cowding @ Nov 23 2019 02:49pm)
egyrészt nem tanulja meg mert egy kibaszott madár, lol megdöglött a másik eszem belőle kicsit
meg nem is 24/7 ugyan az a 10 madár van ott gondolom h megjegyezzék a példát, az esti galambhirekbe meg nemhiszem h belekerülsz ellenbe a tv2-be ha pofánlövöd a szembeszomszédot egy elvétett lövéssel
szerintem ha elég zavaró dolgot raksz ki ami mozog etc előbb elüldözöd őket mert az legalább nagyobb idősávot lefed mint h te kimész lövöldözni amikor olyanod van


ja, tesóm is ezt mondta; rakjak ki egy műkígyót amit fúj a szél
na, de ezt már csak hétfőn szerzem majd be


amúgy sztem attól, hogy madarak és borsónyi agyuk van sztem nem full hülyék
a varjú is megfogja a diót, felszáll vele, leejti és visszaszáll megenni a széttört diót....
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2019 07:59am
aki vett mar random steam keyeket (pl g2an hirdeti orrba szajba, hogy 5-10 keyt kapsz bagoert), azok honnan vannak?
gondolom uj gamet veletlenul sem adhat, csak ilyen ultra low tier szar jatekokat, ami amugy a kutyanak se kell, csak nem ertem, hogy steamen nem talaltam ilyet, hogy pay 1$ , get random game kategoriat

egyaltalan legit ez?

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 23 2019 07:59am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 23 2019 08:11am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 16:56)
ja, tesóm is ezt mondta; rakjak ki egy műkígyót amit fúj a szél
na, de ezt már csak hétfőn szerzem majd be


amúgy sztem attól, hogy madarak és borsónyi agyuk van sztem nem full hülyék
a varjú is megfogja a diót, felszáll vele, leejti és visszaszáll megenni a széttört diót....


a varjú az egyik legokosabb madárfajta, a galambok elég hülyék

nem egyszer keltem fel arra nyaranta hogy egy galamb egymás után 3-4szer izomból nekiszáll az erkélyajtónak

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Nov 2019 16:59)
aki vett mar random steam keyeket (pl g2an hirdeti orrba szajba, hogy 5-10 keyt kapsz bagoert), azok honnan vannak?
gondolom uj gamet veletlenul sem adhat, csak ilyen ultra low tier szar jatekokat, ami amugy a kutyanak se kell, csak nem ertem, hogy steamen nem talaltam ilyet, hogy pay 1$ , get random game kategoriat

egyaltalan legit ez?


gondolom lopott ccről vett cdkulcsok?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 23 2019 08:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 23 2019 02:59pm)
aki vett mar random steam keyeket (pl g2an hirdeti orrba szajba, hogy 5-10 keyt kapsz bagoert), azok honnan vannak?
gondolom uj gamet veletlenul sem adhat, csak ilyen ultra low tier szar jatekokat, ami amugy a kutyanak se kell, csak nem ertem, hogy steamen nem talaltam ilyet, hogy pay 1$ , get random game kategoriat

egyaltalan legit ez?


Nagyreszük lopott/scammelt.

De van olyan is amit megvettek sale közben es elraktak kesöbbre.

Quote (Senee @ Nov 23 2019 02:56pm)
ja, tesóm is ezt mondta; rakjak ki egy műkígyót amit fúj a szél
na, de ezt már csak hétfőn szerzem majd be


amúgy sztem attól, hogy madarak és borsónyi agyuk van sztem nem full hülyék
a varjú is megfogja a diót, felszáll vele, leejti és visszaszáll megenni a széttört diót....


En a sajat kigyomat lobogtatnam :~)

Amugy ha jol emlekszem a mostohaapam a katonasagbol maradt puskajaval es vaktöltennyel lövöldözött madarakra a hatodikrol, el se talalta öket meg szinte rögtön visszajöttek, ettöl függetlenül elszorakozott vele.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2019 08:18am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Nov 2019 15:13)
Nagyreszük lopott/scammelt.

De van olyan is amit megvettek sale közben es elraktak kesöbbre.


bizonygatjak, hogy a game legalabb x euro/usd meg hgoy ilyen olyan ratinget kapott :D barmit nem adhatnak.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 08:18am
Az lenne jó ha ki lehetne képezni egy ilyen sólymot, hogy egyérszt ölje a galambokat, másrészt meg ne ide, hanem az erdőbe szarjon.

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2019 08:35am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 15:18)
Az lenne jó ha ki lehetne képezni egy ilyen sólymot, hogy egyérszt ölje a galambokat, másrészt meg ne ide, hanem az erdőbe szarjon.

http://www.youtube.com/watch?v=Me-XkgRHwAQ


elegge kiborit ez a tema ugy latom :DD vezess bele 220voltot, mit baszakszol, vagy gyujtsd fel, hevitsd fel 2000 fokra, etc
amugy teny, hogy a galamb vmi ritka ertelmetlen allat, ugy kb a saskahoz tudnak hasonlitani, csak kart okoz, haszon = 0

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 23 2019 08:36am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 08:48am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 23 2019 03:35pm)
elegge kiborit ez a tema ugy latom :DD vezess bele 220voltot, mit baszakszol, vagy gyujtsd fel, hevitsd fel 2000 fokra, etc
amugy teny, hogy a galamb vmi ritka ertelmetlen allat, ugy kb a saskahoz tudnak hasonlitani, csak kart okoz, haszon = 0


ja, hát legszívesebben egy portált nyitnék az erkélyemen közvetlenül a pokolba, így a beszálló galambokat egyből elnyelné és az örök tűzben égnének végtelen időkig

már negyedszer kellett eltakarítanom a fertőző, gusztustalan bélsarukat az erkélyemről (még gázmaszkot is vettem, gumikesztyűt)
semmi gondom nem lenne velük, ha felfognák mi az illem és nem ide szarnának; még enni is adnék nekik

most olvasgatok az airsoft fegyverek után és van olyan is ami hangtompítós
még jobban áttanulmányozom őket, beszerzem a legcsendesebb, legerősebb kombinációt + kijárok az erdőbe gyakorolni dobozokon és ha már pró leszek egyenként fogom kivégezni az összeset ha még egyszer ideszarnak és nekem takarítanom kell utánuk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2019 09:14am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 15:48)
ja, hát legszívesebben egy portált nyitnék az erkélyemen közvetlenül a pokolba, így a beszálló galambokat egyből elnyelné és az örök tűzben égnének végtelen időkig

már negyedszer kellett eltakarítanom a fertőző, gusztustalan bélsarukat az erkélyemről (még gázmaszkot is vettem, gumikesztyűt)
semmi gondom nem lenne velük, ha felfognák mi az illem és nem ide szarnának; még enni is adnék nekik

most olvasgatok az airsoft fegyverek után és van olyan is ami hangtompítós
még jobban áttanulmányozom őket, beszerzem a legcsendesebb, legerősebb kombinációt + kijárok az erdőbe gyakorolni dobozokon és ha már pró leszek egyenként fogom kivégezni az összeset ha még egyszer ideszarnak és nekem takarítanom kell utánuk


semmire nem jó ám az :DDDD

max egy mk23 vagy egy ssx halk

dehát ez igy pl 200 euródba lenne és kb jövő ilyenkorra találnál el egy galambot vele :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2019 09:15am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 23 2019 09:15am
Mobilról csak ennyire futotta

Go Back To Magyar Topic List
Prev1378137823783378437854765Next
Add Reply New Topic New Poll