d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378037813782378337845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 22 2011 04:50pm
Quote (beni @ 22 Jun 2011 23:49)
Ki akar a boltban fizetni a kenyérért és sörért?


mocskos alkoholista :angry:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2011 04:51pm
Quote (ace07 @ Jun 22 2011 11:50pm)
mocskos alkoholista  :angry:


az bazur
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2011 04:54pm
Quote (beni @ 23 Jun 2011 03:49)
Ki akar a boltban fizetni a kenyérért és sörért?


Én kezdeném hitellel az életem csak az a baj hogy senki se adna annyi hitelt mint amennyi kéne. :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 04:56pm
Quote (josheide @ Jun 23 2011 12:54am)
Én kezdeném hitellel az életem csak az a baj hogy senki se adna annyi hitelt mint amennyi kéne. :(


Mit szeretnél venni?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2011 04:56pm
Quote (cowding @ 23 Jun 2011 03:56)
Mit szeretnél venni?


Egyetemi oktatást :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2011 04:59pm
Quote (josheide @ Jun 22 2011 11:56pm)
Egyetemi oktatást :(


én ismertem olyat, aki amerikában végzett MBA-t és baromi simán kapott rá hitelt, mert úgy voltak vele, hogy ha oda bejutott és elvégzi, akkor simán vissza fogja tudni fizetni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 05:00pm
Quote (beni @ 23 Jun 2011 00:49)
Ki akar a boltban fizetni a kenyérért és sörért?


jó de az évi 1 milliós diákhitelt akkor sem móka és kacagás törleszteni... meg abban az esetben, amit írsz rengetegen rá lennének kényszerülve és csak a bankok járnának jól és kihasználnák azt, h nincs más út
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2011 05:00pm
Quote (beni @ 23 Jun 2011 03:59)
én ismertem olyat, aki amerikában végzett MBA-t és baromi simán kapott rá hitelt, mert úgy voltak vele, hogy ha oda bejutott és elvégzi, akkor simán vissza fogja tudni fizetni


Hát nekem két lehetőségem van, vagy masterre megyek és fizetek de istentelen sokat vagy Phdzek ami hosszú de ők fizetnek.

Quote (zsansaccount @ 23 Jun 2011 04:00)
jó de az évi 1 milliós diákhitelt akkor sem móka és kacagás törleszteni... meg abban az esetben, amit írsz rengetegen rá lennének kényszerülve és csak a bankok járnának jól és kihasználnák azt, h nincs más út


Én ilyen évi 10 millió körül gondolkozom....

This post was edited by josheide on Jun 22 2011 05:02pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2011 05:02pm
Quote (zsansaccount @ Jun 23 2011 12:00am)
jó de az évi 1 milliós diákhitelt akkor sem móka és kacagás törleszteni... meg abban az esetben, amit írsz rengetegen rá lennének kényszerülve és csak a bankok járnának jól és kihasználnák azt, h nincs más út


attól függ mennyiből

ha 1 millió bruttó a fizetésed, ami simán lehet, akkor nem probléma
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 05:06pm
Quote (josheide @ 23 Jun 2011 01:00)
Hát nekem két lehetőségem van, vagy masterre megyek és fizetek de istentelen sokat vagy Phdzek ami hosszú de ők fizetnek.



Én ilyen évi 10 millió körül gondolkozom....


én a phd-t választanám. 10 milla meg igen komoly összeg évente mindenhogyan :D

Quote (beni @ 23 Jun 2011 01:02)
attól függ mennyiből

ha 1 millió bruttó a fizetésed, ami simán lehet, akkor nem probléma


ja, de akkor sem lenne annyi a fizetésed. és akkor lehet többet kellene felvenni, de biztos, h a bankok nagyobb %-ot kérnének. és még mindig nem tettél félre, szval anyádéknál laksz. akkor hány éves korodra törleszted a hitelt? h mondjuk felvehess nyugodt szívvel 1-et lakásra... esetleg autóra, ha kell... vagy spórolsz és busz-metró-villamos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378037813782378337845001Next
Closed New Topic New Poll