Quote (josheide @ 23 Jun 2011 01:00)
Hát nekem két lehetőségem van, vagy masterre megyek és fizetek de istentelen sokat vagy Phdzek ami hosszú de ők fizetnek.
Én ilyen évi 10 millió körül gondolkozom....
én a phd-t választanám. 10 milla meg igen komoly összeg évente mindenhogyan
Quote (beni @ 23 Jun 2011 01:02)
attól függ mennyiből
ha 1 millió bruttó a fizetésed, ami simán lehet, akkor nem probléma
ja, de akkor sem lenne annyi a fizetésed. és akkor lehet többet kellene felvenni, de biztos, h a bankok nagyobb %-ot kérnének. és még mindig nem tettél félre, szval anyádéknál laksz. akkor hány éves korodra törleszted a hitelt? h mondjuk felvehess nyugodt szívvel 1-et lakásra... esetleg autóra, ha kell... vagy spórolsz és busz-metró-villamos