d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1377937803781378237835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 22 2011 04:19pm
ellopták az fg-om!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 04:21pm
Quote (Anamy @ 23 Jun 2011 00:19)
ellopták az fg-om!


benne van a sigedben
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 22 2011 04:22pm
Quote (zsansaccount @ 23 Jun 2011 00:21)
benne van a sigedben


de most megint :(
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2011 04:24pm
Quote (sylke @ Jun 22 2011 11:05pm)
allyoucanIT
xddddddddddddd


lol tényleg ikszdé
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2011 04:24pm
Sziasztok nálam van Anamy fgje. kinek kell rainbow orb belőle?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 22 2011 04:25pm
Quote (josheide @ 23 Jun 2011 00:24)
Sziasztok nálam van Anamy fgje. kinek kell rainbow orb belőle?


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2011 04:25pm
Quote (josheide @ Jun 22 2011 10:24pm)
Sziasztok nálam van Anamy fgje. kinek kell rainbow orb belőle?


nekem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2011 04:33pm
Quote (sylke @ 23 Jun 2011 03:25)
nekem


Azt hittem te ilyen fuck the system módon élsz.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 04:47pm
Quote (Anamy @ 23 Jun 2011 00:22)
de most megint :(


:(

Quote (josheide @ 23 Jun 2011 00:24)
Sziasztok nálam van Anamy fgje. kinek kell rainbow orb belőle?


:D
jöhet :drool:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2011 04:49pm
Quote (zsansaccount @ Jun 22 2011 05:51pm)
részben egyet értek veled, és óriási szerencse, h én megtehetném, h fizetősre járok (amúgy államin tanulok)... viszont ez azt is jelenti, h máshogy látom, mint a fizetősök. az állam támogathatja a jól tanulókat, de nézd meg a mostani ösztöndíjrendszert: legjobb 50% kaphat az államisok közül és a minimum 6k huf. a maximum az előző szakomon 22k volt, itt meg olyan 15k körül van (vagy kevesebb)... pedig nem könnyű szakok. így nem is könnyű ösztöndíjat szerezni... előző félévben 4es átlaggal nem kaptam, most kíváncsi vagyok, h 4,1-el kapok-e, de nem fűzök hozzá túl nagy reményt. persze most nem vagyok rászorulva és csinálhattam volna majdnem, hogy könnyedén 4,5-es átlagot, mert csak 3 tárgyból kellett volna javítóznom (2 bele is fért volna az időmbe simán), de nem tettem... viszont akkor is csak mondjuk 8-9 vagy max 10k-t kapnék, az olyan 45-50k-t jelent egy fél évre. ez nem fedezi az albérletet (a kolit se), a kajámat se és legkevésbé a tandíjat, ami nálunk 300k körül van. szval be kell látnod, h azért nem feltétlen jó... a hitel meg hát. ki akarja az életét hitellel kezdeni? nehéz kérdések ezek, nem ilyen könnyű a döntés, h csak fizetős legyen aztán cső.



Ki akar a boltban fizetni a kenyérért és sörért?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1377937803781378237835001Next
Closed New Topic New Poll