d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13773783793803814765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 06:16am
Quote (sylke @ Sep 1 2015 12:13pm)
értelmes állat ez a macska


mondjuk egy ilyen után lehet kibasznám a 9.ről

eddigi kutyáimmal mikor játszottam mindig tudták mi a max erősség amivel harapni lehet
ilyen komoly vérzés/sérülés sose volt



és amúgy a 9.ről kibaszni is úgy kéne, hogy így szépen mész oda mintha simán csak felvennéd, nem tett semmi rosszat, simogatni felveszed és kimész az erkélyre és hirtelen kibaszod
mert ha dühből mész meg kapod fel azt érzi és akkor már az életért kezd majd el küzdeni
ugyanolyan sunyin kell eljárni vele szemben mint ahogy ő csinálta (:XD) a semmiből egyszer csak hopp

This post was edited by Senee on Sep 1 2015 06:21am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 1 2015 06:21am
Quote (Senee @ Sep 1 2015 12:16pm)
mondjuk egy ilyen után lehet kibasznám a 9.ről

eddigi kutyáimmal mikor játszottam mindig tudták mi a max erősség amivel harapni lehet
ilyen komoly vérzés/sérülés sose volt


lehet látni ,hogy a macska csapkodja a farkát mint az állat, olyankor idegbe van, ha van akkora gyökér hogy a szemét ilyenkor odarakja a macska elé akkor gratulálok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 06:23am
Quote (rapiddani @ Sep 1 2015 12:21pm)
lehet látni ,hogy a macska csapkodja a farkát mint az állat, olyankor idegbe van, ha van akkora gyökér hogy a szemét ilyenkor odarakja a macska elé akkor gratulálok


ja, hát biztos elég stresszes élete lehet szegénynek


egy kutyával ha ugatja az utcán a másikat vagy a cigányokat és odamegyek szólok neki, elhozom onnan a nyakörvénél eszébe se jutna megharapni
vagy kajánál is simán elveszem tőle meg belematatok, még ő megy odébb

This post was edited by Senee on Sep 1 2015 06:25am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 1 2015 06:25am
Quote (Senee @ Sep 1 2015 12:23pm)
ja, hát biztos elég stresszes az élete lehet szegénynek http://r28.imgfast.net/users/2815/26/76/74/smiles/736120395.png


egy kutyával ha ugatja az utcán a másikat vagy a cigányokat és odamegyek szólok neki, elhozom onnan a nyakörvénél eszébe se jutna megharapni
vagy kajánál is simán elveszem tőle meg belematatok, még ő megy odébb


de a macska öntörvényű, épp az elöbb mondtad te segg

ilyen érveléssel akkor egy tarantulát is hasonlítsunk a kutyához ,hogy miért nem viseli jól a pórázt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 06:27am
Quote (rapiddani @ Sep 1 2015 12:25pm)
de a macska öntörvényű, épp az elöbb mondtad te segg

ilyen érveléssel akkor egy tarantulát is hasonlítsunk a kutyához ,hogy miért nem viseli jól a pórázt


:xd true
dehát mondjuk éppen ezért kutya>

mégis mi pozitívuma van annak, hogy öntörvényű a háziállatod/a legjobb barátod
sztem semmi
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 1 2015 06:30am
Quote (Senee @ Sep 1 2015 12:27pm)
:xd true
dehát mondjuk éppen ezért kutya>

mégis mi pozitívuma van annak, hogy öntörvényű a háziállatod/a legjobb barátod
sztem semmi


sok múlik a macskáknál is a nevelésen, nekem most van egy mainecoon meg egy ragdoll, hidd el ,hogy mindkettő ad épp elég szeretetet, csak macskánál fel kell fogni ,hogy az van amit ő akar, ő dönti el mikor akarja, nem egy kutya hogy csicskáztatod, ők is jönnek ha akarják, de ha gyökér vagy és streamelés közbe 62. alkalommal rakod magad mögé a karfára hogy imponálj a streamereknek és még vagy akkora gyökér hogy a szemdet odarakod, akkor fogyatékosság confirmed.



:F

This post was edited by rapiddani on Sep 1 2015 06:32am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 1 2015 06:32am
Quote (Senee @ 1 Sep 2015 14:27)
:xd true
dehát mondjuk éppen ezért kutya>

mégis mi pozitívuma van annak, hogy öntörvényű a háziállatod/a legjobb barátod
sztem semmi


Jatszhatjatok egymassal a kinek van nagyobb fasza jatekot. Neha o kaparja ki a szemed, neha te rugdosod meg ot vagy csapod a hatso labainal fogva a falhoz.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 1 2015 06:33am
Quote (Senee @ Sep 1 2015 12:38pm)
hááát
nővérem tacsija 9kg

de én már azt is annak mondanám mert kibaszott szívós egy jószág, lehet vele baromkodni rendesen
mondjuk vásárban vette 2ezerér és sztem nem színtiszta tacsi, van benne egy kis terrier is (fejforma meg ugrálás miatt gondolom - majd otthonról postolok róla képet :o))



belinkelném azt a képet amin egy streamer csaj hátrafordul a széktámlán a macskának puszit adni a macska meg kibassza a szemét (kajak vérzett neki.. majd megkeresem) :XD
a macskák nekem túl öntörvényűek vagy idk de nem utálom őket vagy ilyesmi


meg is van

http://www.youtube.com/watch?v=W4rvouqyVUk



egy kutyával meg ha lebirkózod, hogy ki van feljebb a ranglétrán akkor onnantól nem fog izmoskodni
de ez a macska imo nem is izmoskodott, lehet csak nézett vmit a csaj meg elé ment és ezzel akarta elzavarni... fasztudja mi jár a fejükben ilyenkor


nekem van macskam es kolyokkoraban karmolt meg utoljara. nem csinal semmit egesz nap csak alszik, tud elni :D
sokszor rafekudtem mar almomban es akkor sem csinal semmit, elviseli
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 06:39am
Quote (rapiddani @ Sep 1 2015 12:30pm)
sok múlik a macskáknál is a nevelésen, nekem most van egy mainecoon meg egy ragdoll, hidd el ,hogy mindkettő ad épp elég szeretetet, csak macskánál fel kell fogni ,hogy az van amit ő akar, ő dönti el mikor akarja, nem egy kutya hogy csicskáztatod, ők is jönnek ha akarják, de ha gyökér vagy és streamelés közbe 62. alkalommal rakod magad mögé a karfára hogy imponálj a streamereknek és még vagy akkora gyökér hogy a szemdet odarakod, akkor fogyatékosság confirmed.

http://i.imgur.com/aMxDYUS.jpg

:F


jó, mondjuk ebben van valami
mamámnak macskái voltak és mikor egyszer leültem felugrott az egyik, meg dörgölözött, hagyta, hogy simogassam az aranyos volt így dugta oda fejét ahogy simogattam^
mondjuk birkozni nem birkoztam vele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 07:11am
igazából ja, lehet az számít valójában csak, h mennyire ismerjük az adott állat kommunikációját
én pl gyerekkoromban is kutyákkal voltam körülvéve szóval megismerhettem mit miért csinálnak, mire hogyan reagálnak etc
macskánk nem volt soha, mamámnál meg nem voltunk annyiszor, hogy túlzottan megismerjem őket :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev13773783793803814765Next
Add Reply New Topic New Poll