Quote (sylke @ Sep 1 2015 12:13pm)
értelmes állat ez a macska
mondjuk egy ilyen után lehet kibasznám a 9.ről
eddigi kutyáimmal mikor játszottam mindig tudták mi a max erősség amivel harapni lehet
ilyen komoly vérzés/sérülés sose volt
és amúgy a 9.ről kibaszni is úgy kéne, hogy így szépen mész oda mintha simán csak felvennéd, nem tett semmi rosszat, simogatni felveszed és kimész az erkélyre és hirtelen kibaszod
mert ha dühből mész meg kapod fel azt érzi és akkor már az életért kezd majd el küzdeni
ugyanolyan sunyin kell eljárni vele szemben mint ahogy ő csinálta (:XD) a semmiből egyszer csak hopp
This post was edited by Senee on Sep 1 2015 06:21am