Quote (GoreKnight9 @ May 6 2012 02:47pm)
hat en dolgoztam 2 nyaron keresztul cukraszdaban (igaz fagylaltot keszitettem) de 1 tortat sem lattam levelestesztabol
bar biztos gyorsabb
én sem, de ha belegondolok akkor valóban egész más tésztát képzelek el a pogácsához, mint a tortához
de mondom, szó szerint azt írja a könyv, hogy "az omlós, édes, vajas, leveles tészták kíválóan alkalmasak a gyümölcstorta, a lepény, a kosárkák vagy pite számtalan változatának elkészítésére."
Quote (Norina @ May 6 2012 02:49pm)
^^ találunk mást
már megint pucér képeket találtam a telefonodban valami beniemperortól
Ki ez a jóképű gyerek?
This post was edited by beni on May 6 2012 07:52am