d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13773783793803815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2012 07:44am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:41pm)
Szerintem két főre nem éri meg. Főleg, hogy nem folyóvízben kell mosogatni.


én egyedül élek, két személyes mosogatógépem van, és így is kevesebb vizet fogyasztok, mint ha mosogatnék.

ráadásul nekem kb muszáj is volt, mert a boiler éjszakai áramon van, és ha napközben elmosogatom a melegvizet, akkor nem tudok egyéb dolgokat csinálni


mondjuk én még gyümölcsöt sem mosnék állóvízben ~~

This post was edited by jarabekg on May 6 2012 07:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:45am
Quote (GoreKnight9 @ May 6 2012 02:42pm)
na milyen lett a torta?^^


majd este megkóstolom

egyébként levelestésztából csináltam a "piskótát" ami a szakácskönyv szerint jó ötlet, de így utólag szerintem kurvára nem

plusz nyilván nem szakácskönyv alapján főzök, csak sorvezetőnek használom és beleraktam egy csomó olyan dolgot is, ami önmagában király, de így együtt kérdéses, hogy mennyire lesz harmonikus az íze

a kevesebb néha több: ezt kéne már megtanulnom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2012 07:47am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:45)
majd este megkóstolom

egyébként levelestésztából csináltam a "piskótát" ami a szakácskönyv szerint jó ötlet, de így utólag szerintem kurvára nem

plusz nyilván nem szakácskönyv alapján főzök, csak sorvezetőnek használom és beleraktam egy csomó olyan dolgot is, ami önmagában király, de így együtt kérdéses, hogy mennyire lesz harmonikus az íze

a kevesebb néha több: ezt kéne már megtanulnom


hat en dolgoztam 2 nyaron keresztul cukraszdaban (igaz fagylaltot keszitettem) de 1 tortat sem lattam levelestesztabol
bar biztos gyorsabb
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 6 2012 07:48am
Quote (Norina @ 6 May 2012 14:42)
mi ezt lerendeztük már 9 évvel ezelőtt, hogy kié a mosogatás, úgyhogy béke van : D


Eggyel kevesebb lehetőség a békülős szexre...
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:48am
Quote (jarabekg @ 6 May 2012 15:44)
én egyedül élek, két személyes mosogatógépem van, és így is kevesebb vizet fogyasztok, mint ha mosogatnék.

ráadásul nekem kb muszáj is volt, mert a boiler éjszakai áramon van, és ha napközben elmosogatom a melegvizet, akkor nem tudok egyéb dolgokat csinálni


Jó, ez már más tészta.
Ezt én egyébként úgy gyűlölöm anyósoméknál, ott is ez van. Néha mi értünk haza legkésőbb, amikorra már mindenki elfürödte és elmosogatta a meleg vizet, nekünk meg jutott a hideg víz úgy, hogy jöttünk télen kintről a -10 fokból. :angry:
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:49am
Quote (Genthor @ 6 May 2012 15:48)
Eggyel kevesebb lehetőség a békülős szexre...


^^ találunk mást
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:49am
Quote (GoreKnight9 @ May 6 2012 02:47pm)
hat en dolgoztam 2 nyaron keresztul cukraszdaban (igaz fagylaltot keszitettem) de 1 tortat sem lattam levelestesztabol
bar biztos gyorsabb


én sem, de ha belegondolok akkor valóban egész más tésztát képzelek el a pogácsához, mint a tortához

de mondom, szó szerint azt írja a könyv, hogy "az omlós, édes, vajas, leveles tészták kíválóan alkalmasak a gyümölcstorta, a lepény, a kosárkák vagy pite számtalan változatának elkészítésére."

Quote (Norina @ May 6 2012 02:49pm)
^^ találunk mást


már megint pucér képeket találtam a telefonodban valami beniemperortól



Ki ez a jóképű gyerek?

This post was edited by beni on May 6 2012 07:52am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2012 07:52am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:48pm)
Jó, ez már más tészta.
Ezt én egyébként úgy gyűlölöm anyósoméknál, ott is ez van. Néha mi értünk haza legkésőbb, amikorra már mindenki elfürödte és elmosogatta a meleg vizet, nekünk meg jutott a hideg víz úgy, hogy jöttünk télen kintről a -10 fokból.  :angry:


de mondom, víz is kevesebb fogy

én is háztartást vezetek, nem vagyok benne a legjobb, de azért na, az ilyeneket tudom ^^
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:55am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:49)
én sem, de ha belegondolok akkor valóban egész más tésztát képzelek el a pogácsához, mint a tortához

de mondom, szó szerint azt írja a könyv, hogy "az omlós, édes, vajas, leveles tészták kíválóan alkalmasak a gyümölcstorta, a lepény, a kosárkák vagy pite számtalan változatának elkészítésére."



már megint pucér képeket találtam a telefonodban valami beniemperortól



Ki ez a jóképű gyerek?


annak azért nem biztos, hogy békülős szex lenne a vége ^^
vagy legalábbis nem vele^^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2012 07:55am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:49)
én sem, de ha belegondolok akkor valóban egész más tésztát képzelek el a pogácsához, mint a tortához

de mondom, szó szerint azt írja a könyv, hogy "az omlós, édes, vajas, leveles tészták kíválóan alkalmasak a gyümölcstorta, a lepény, a kosárkák vagy pite számtalan változatának elkészítésére."


azert ez eleg vicces
Go Back To Magyar Topic List
Prev13773783793803815001Next
Closed New Topic New Poll