d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1377378379380381660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2013 10:52am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 17:00)
hát ha lumia akkor 620
de én wp8as fronton mindenképp 8St vennék, tmobilenál előfizuval 50 körül van, elég korrekt ár érte


wp fronton mindenképpen csak nokiát vennék. Amiket a nokia pluszban hozzátesz, szerintem kb megkerülik kétszer a többi wp telefont.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 11:13am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2013 17:52)
wp fronton mindenképpen csak nokiát vennék. Amiket a nokia pluszban hozzátesz, szerintem kb megkerülik kétszer a többi wp telefont.


navin kívül mi olyan hasznos appja van a nokiának?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 12:55pm
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 16:34)
a 620 az elég jo?

és ha nem wp8? akkor az már nekem nem jo semmire? :DD


hm?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2013 12:56pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 01:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2013 19:56)


nekem egy bajom van velem hogy nem elég szögletes a ház :s

fáj a szivem egy 820 ra de durván drága sajnos

lehet hogy veszek egy ilyet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 01:30pm
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 20:09)
nekem egy bajom van velem hogy nem elég szögletes a ház :s

fáj a szivem egy 820 ra de durván drága sajnos

lehet hogy veszek egy ilyet


drága bizony, szerintem indokolatlanul
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 14 2013 01:37pm
2napja vagyok lumia 800 tulaj ajandekba kaptam de fasza
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 01:41am
http://mobilarena.hu/hir/megerkezett%5Fa%5Fgalaxy%5Fs%5F4.html

"Az előlapon egy 4,99 hüvelykes képátlójú kijelző feszít"

Ki gondolta volna :D Ezt az eszetlen kijelző növelést sosem fogom megérteni...

This post was edited by fahrii on Mar 15 2013 01:42am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 15 2013 09:30am
Quote (fahrii @ Mar 15 2013 09:41am)
http://mobilarena.hu/hir/megerkezettagalaxys4.html

"Az előlapon egy 4,99 hüvelykes képátlójú kijelző feszít"

Ki gondolta volna :D Ezt az eszetlen kijelző növelést sosem fogom megérteni...


kár, hogy a folyamatos növelés a tendencia, nekem már az SIII batársága sem tetszett, a IV meg egyenesen hatalmas

egy pár év, és megint aktatáskában kell majd hordozni a telefonokat

This post was edited by Saenchai on Mar 15 2013 09:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1377378379380381660Next
Add Reply New Topic New Poll