Quote (fahrii @ Mar 15 2013 09:41am)
kár, hogy a folyamatos növelés a tendencia, nekem már az SIII batársága sem tetszett, a IV meg egyenesen hatalmas
egy pár év, és megint aktatáskában kell majd hordozni a telefonokat
This post was edited by Saenchai on Mar 15 2013 09:30am