d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1377378379380381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2011 02:14pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 10 Sep 2011 20:25)


Ha szeretnéd, akkor a korábban beszélt áron neked adom. Nem akarok többet SC-zni, meg időm se lesz rá. :P
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 10 2011 03:25pm
Quote (Gyuladze @ 10 Sep 2011 22:14)
Ha szeretnéd, akkor a korábban beszélt áron neked adom. Nem akarok többet SC-zni, meg időm se lesz rá. :P


orulok hogy kijottel es jol vagy
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,696.08
Trader: Trusted
Sep 11 2011 12:31am
Quote (vtibor @ 10 Sep 2011 23:25)
orulok hogy kijottel es jol vagy


:o

Miért mi történt? :S


Quote (Gyuladze @ 10 Sep 2011 22:14)
Ha szeretnéd, akkor a korábban beszélt áron neked adom. Nem akarok többet SC-zni, meg időm se lesz rá. :P


Oké, majd pm-ben megdiskuráljuk. :)
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 14 2011 03:34am
Mennyi lehet ennek a charmnak a reális értéke? 500?

Mystical fire VIII
Level Req: 25
Spell Damage: 60 to 160
Mana Cost: 61

+109% Enhanced Effect
+34 Dexterity
+1 Critical Strike
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Sep 14 2011 03:49am
Quote (Gyuladze @ 14 Sep 2011 11:34)
Mennyi lehet ennek a charmnak a reális értéke? 500?

Mystical fire VIII
Level Req: 25
Spell Damage: 60 to 160
Mana Cost: 61

+109% Enhanced Effect
+34 Dexterity
+1 Critical Strike


hybrid karikat nem nagyon csinálnak az emberek plusz az ee elég low, vagy ha csinálnak is akkor inkább stat/ee + hm
szal a dex ami értékelhető rajta
nem is HH friendly a charm én 250 - 300-re saccolnám max
legalábbis nekem többet nem érne
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 14 2011 06:50am
Quote (diablowebstar7 @ 14 Sep 2011 10:49)
hybrid karikat nem nagyon csinálnak az emberek plusz az ee elég low, vagy ha csinálnak is akkor inkább stat/ee + hm
szal a dex ami értékelhető rajta
nem is HH friendly a charm én 250 - 300-re saccolnám max
legalábbis nekem többet nem érne


köszi :)
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 23 2011 05:50am
Quote (Gyuladze @ 14 Sep 2011 10:34)
Mennyi lehet ennek a charmnak a reális értéke? 500?

Mystical fire VIII
Level Req: 25
Spell Damage: 60 to 160
Mana Cost: 61

+109% Enhanced Effect
+34 Dexterity
+1 Critical Strike


Eladtam 550 aranyért. Bump a kislstopicunknak. :)))))))))))))))))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 23 2011 05:55am
Quote (Gyuladze @ 23 Sep 2011 13:50)
Eladtam 550 aranyért. Bump a kislstopicunknak. :)))))))))))))))))


donojj kutja
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 23 2011 08:14am
Quote (Gyuladze @ Sep 23 2011 12:50pm)
Eladtam 550 aranyért. Bump a kislstopicunknak. :)))))))))))))))))


p
é
n
z
e
s
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,696.08
Trader: Trusted
Oct 7 2011 02:34pm
2 hetes bump. :D


Azon filózok mostanában, hogy lehet vissza lett véve a passrate... Nem elég, hogy a mi guildünkbne van annyi fail mint égen a csillag, hanem:

Wildmike Resets Sc Ladder by njaguar on 27 Aug 2011 21:13
...és még egy nyomvadt HH sincs, pedig lassan másfél hónapja volt reset.

Régebben ilyenkor már tuti volt pár HH... de lehet az is közrejátszik, hogy picit kevesebben tolják.

Tihy-n, Krisszen és rajtam kívül van még olyan magyar aki tolja az LS-t?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1377378379380381Next
Closed New Topic New Poll