2 hetes bump.

Azon filózok mostanában, hogy lehet vissza lett véve a passrate... Nem elég, hogy a mi guildünkbne van annyi fail mint égen a csillag, hanem:
Wildmike Resets Sc Ladder by njaguar on 27 Aug 2011 21:13
...és még egy nyomvadt HH sincs, pedig lassan másfél hónapja volt reset.
Régebben ilyenkor már tuti volt pár HH... de lehet az is közrejátszik, hogy picit kevesebben tolják.
Tihy-n, Krisszen és rajtam kívül van még olyan magyar aki tolja az LS-t?