d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1377837793780378137824765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 22 2019 01:54am


vettem ofc
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,350.09
Nov 22 2019 04:50am
Lenne igeny egy d2 reset topicnak? (Dec 6) vagy mar senkit nem erdekel a jatek ?

This post was edited by Formee on Nov 22 2019 04:50am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 22 2019 04:59am
Quote (Formee @ 22 Nov 2019 11:50)
Lenne igeny egy d2 reset topicnak? (Dec 6) vagy mar senkit nem erdekel a jatek ?


persze, kell 1 ujabb topic, amit joey szetbaszhat
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 22 2019 05:03am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 21 Nov 2019 22:31)
mostmar nem eleg az embereket lehuzni 1millas gamer pcvel, mostmar kell hozza 1millas VR gear is


ezekszerint te nem svajci kokainban kapod a fizetesedet?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 22 2019 05:05am
Quote (SteelMeetsSteel @ 22 Nov 2019 12:03)
ezekszerint te nem svajci kokainban kapod a fizetesedet?


de, abban + cryptoban, de nehez vele fizetni az alienware boltban
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 22 2019 06:34am
Tegnap kiment a bokam, most szekszardon melozom, bejottem ma reggel az itteni kórházba

Az orvos akkor tuskó paraszt volt, hogy legszívesebben arcon talpaltam volna, rossz helyre küldtek, emiatt kb 400 métert kellett sétálnom, úgy hogy közben rendesen leizzadtam, összesen 4 óram ment el, mire eljutottam a röntgenre, magyar egészségügy én így szeretlek

This post was edited by Fej on Nov 22 2019 06:35am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 22 2019 06:44am
Quote (Fej @ 22 Nov 2019 13:34)
Tegnap kiment a bokam, most szekszardon melozom, bejottem ma reggel az itteni kórházba

Az orvos akkor tuskó paraszt volt, hogy legszívesebben arcon talpaltam volna, rossz helyre küldtek, emiatt kb 400 métert kellett sétálnom, úgy hogy közben rendesen leizzadtam, összesen 4 óram ment el, mire eljutottam a röntgenre, magyar egészségügy én így szeretlek


elképzelem, hogy milyen idegesítő lehet, mert fájó lábbal erre gondolni is kihívás lehet.

amúgy nem értem, hogy miért nem örülsz az új stadionnak inkább.
ott biztos el is láttak volna, meg minden.

/e: jobbulást

This post was edited by TassassinHc on Nov 22 2019 06:44am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 22 2019 07:14am
Quote (Fej @ Nov 22 2019 01:34pm)
Tegnap kiment a bokam, most szekszardon melozom, bejottem ma reggel az itteni kórházba

Az orvos akkor tuskó paraszt volt, hogy legszívesebben arcon talpaltam volna, rossz helyre küldtek, emiatt kb 400 métert kellett sétálnom, úgy hogy közben rendesen leizzadtam, összesen 4 óram ment el, mire eljutottam a röntgenre, magyar egészségügy én így szeretlek


SEMMI BAJ NINCS A MAGYAR EGÉSZSÉGÜGGYEL !!
KÉRDEZD CSAK MEG A MINISZTERELNÖK URAT !!
LIPSI KOMMUNISTA KITALÁCIÓ !!
HA NEM TETSZIK MENJÉL MECSETBE ÉS FOGADJ BE MIGRÁNSOKAT !!
HAZAÁRULÓ !!
S O R O S !!!
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 22 2019 07:45am
rohadt szolgáltatók, bankok, meg minden szar esetében folyton az automatával kell küzdeni, mire valami humanoiddal lehet beszélni..
faszom, de utálom ezt...
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 22 2019 07:49am
Quote (TassassinHc @ 22 Nov 2019 14:45)
rohadt szolgáltatók, bankok, meg minden szar esetében folyton az automatával kell küzdeni, mire valami humanoiddal lehet beszélni..
faszom, de utálom ezt...


miert fontos hogy humanoid legyen az automata

mit szeretnel veluk csinalni Tass?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1377837793780378137824765Next
Add Reply New Topic New Poll