Quote (Fej @ 22 Nov 2019 13:34)
Tegnap kiment a bokam, most szekszardon melozom, bejottem ma reggel az itteni kórházba
Az orvos akkor tuskó paraszt volt, hogy legszívesebben arcon talpaltam volna, rossz helyre küldtek, emiatt kb 400 métert kellett sétálnom, úgy hogy közben rendesen leizzadtam, összesen 4 óram ment el, mire eljutottam a röntgenre, magyar egészségügy én így szeretlek
elképzelem, hogy milyen idegesítő lehet, mert fájó lábbal erre gondolni is kihívás lehet.
amúgy nem értem, hogy miért nem örülsz az új stadionnak inkább.
ott biztos el is láttak volna, meg minden.
/e: jobbulást
This post was edited by TassassinHc on Nov 22 2019 06:44am