d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13763773783793804765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 1 2015 01:41am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 1 2015 01:44am
http://www.koreatimesus.com/11-years-in-a-row-south-korea-is-no-1-in-suicide-rate-among-oecd-countries/
Igazan meg kene torni ezt a streaket jovore, csak egy kicsit kene belehuzni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 01:57am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 1 2015 07:44am)
http://www.koreatimesus.com/11-years-in-a-row-south-korea-is-no-1-in-suicide-rate-among-oecd-countries/
Igazan meg kene torni ezt a streaket jovore, csak egy kicsit kene belehuzni


csinaljunk facebook csoportot neki
elsők leszünk benne jövőre aztán mehet a magyarország jobban teljesít táblára az is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 04:44am




Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 05:18am
Quote (MarcusD @ Sep 1 2015 10:55am)
neked miért nincs kutyád széna


lakásban nem tartanék kutyát az az igazság
pláne nem így, hogy napi 8 órát nem vagyok otthon
és én azokat a kutyikat szeretem akikkel lehet birkozni meg futkározni meg ilyesmi.. szal nekem ilyen zsebkutya meg nem kéne


e:
egy ilyen vállalás kb akkora felelősség lenne mint egy gyerek mert egy nagytestű kutyának kell a napi mozgás és munka után soha nem mondhatom azt majd, hogy most nincs kedvem már lemenni meg ilyesmi
és hát azért nekem szoktak lenni faszomkivan napjaim; felelőtlenség lenne vállalnom csak azért mert imádom őket és olyan jó lenne

This post was edited by Senee on Sep 1 2015 05:27am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 1 2015 05:30am
Quote (Senee @ 1 Sep 2015 13:18)
lakásban nem tartanék kutyát az az igazság
pláne nem így, hogy napi 8 órát nem vagyok otthon
és én azokat a kutyikat szeretem akikkel lehet birkozni meg futkározni meg ilyesmi.. szal nekem ilyen zsebkutya meg nem kéne


e:
egy ilyen vállalás kb akkora felelősség lenne mint egy gyerek mert egy nagytestű kutyának kell a napi mozgás és munka után soha nem mondhatom azt majd, hogy most nincs kedvem már lemenni meg ilyesmi
és hát azért nekem szoktak lenni faszomkivan napjaim; felelőtlenség lenne vállalnom csak azért mert imádom őket és olyan jó lenne


kutya kb 20kilotol kezdodik
addig macska
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 1 2015 05:31am
Macska a buziknak való
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 05:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 1 2015 11:30am)
kutya kb 20kilotol kezdodik
addig macska

hááát
nővérem tacsija 9kg

de én már azt is annak mondanám mert kibaszott szívós egy jószág, lehet vele baromkodni rendesen
mondjuk vásárban vette 2ezerér és sztem nem színtiszta tacsi, van benne egy kis terrier is (fejforma meg ugrálás miatt gondolom - majd otthonról postolok róla képet :o))

Quote (fahrii @ Sep 1 2015 11:31am)
Macska a buziknak való


belinkelném azt a képet amin egy streamer csaj hátrafordul a széktámlán a macskának puszit adni a macska meg kibassza a szemét (kajak vérzett neki.. majd megkeresem) :XD
a macskák nekem túl öntörvényűek vagy idk de nem utálom őket vagy ilyesmi


meg is van





egy kutyával meg ha lebirkózod, hogy ki van feljebb a ranglétrán akkor onnantól nem fog izmoskodni
de ez a macska imo nem is izmoskodott, lehet csak nézett vmit a csaj meg elé ment és ezzel akarta elzavarni... fasztudja mi jár a fejükben ilyenkor

This post was edited by Senee on Sep 1 2015 05:48am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2015 06:13am
Quote (Senee @ 1 Sep 2015 13:38)
hááát
nővérem tacsija 9kg

de én már azt is annak mondanám mert kibaszott szívós egy jószág, lehet vele baromkodni rendesen
mondjuk vásárban vette 2ezerér és sztem nem színtiszta tacsi, van benne egy kis terrier is (fejforma meg ugrálás miatt gondolom - majd otthonról postolok róla képet :o))



belinkelném azt a képet amin egy streamer csaj hátrafordul a széktámlán a macskának puszit adni a macska meg kibassza a szemét (kajak vérzett neki.. majd megkeresem) :XD
a macskák nekem túl öntörvényűek vagy idk de nem utálom őket vagy ilyesmi


meg is van

http://www.youtube.com/watch?v=W4rvouqyVUk



egy kutyával meg ha lebirkózod, hogy ki van feljebb a ranglétrán akkor onnantól nem fog izmoskodni
de ez a macska imo nem is izmoskodott, lehet csak nézett vmit a csaj meg elé ment és ezzel akarta elzavarni... fasztudja mi jár a fejükben ilyenkor


értelmes állat ez a macska
Go Back To Magyar Topic List
Prev13763773783793804765Next
Add Reply New Topic New Poll