Quote (Norina @ May 6 2012 02:29pm)
mert panelproli vagyok, és kicsi a konyhám
meg annál én kettőnkre kicsit víztakarékosabban elmosogatok
csak azért kérdeztem, mert tök jó dolognak tartom és egyszer szerveztünk havernak legénybúcsút, ahol az egyik feladat az volt, hogy kérjen életvezetési tanácsokat a kocsmatúra egyik lepusztult állomásán a helyi alkeszoktól (délután voltunk ott, szóval akadt pár)
és az egyik csávó azt mondta, hogy mindenképpen legyen mosogatógépe, mert a családi béke őre ^^
This post was edited by beni on May 6 2012 07:40am