d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13763773783793805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 6 2012 07:37am
Quote (Norina @ 6 May 2012 14:34)
képletesen értettem  :ph34r:

jara,
biztos, hogy rendesen elmosogatok, és biztos, hogy takarékosabb...
bár ebben lehet, hogy Te kompetensebb vagy, hogy mi a takarékos ...  ;)

de akkor sincs neki hely


lolol
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 6 2012 07:39am
> ftw 350+-t kéne postolnod máj. 17-ig, de valahogy nem jön össze
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 6 2012 07:39am
Quote (Ghostmasterq @ 6 May 2012 15:39)
> ftw 350+-t kéne postolnod máj. 17-ig, de valahogy nem jön össze


Napi 35 post ne legyél már extranoob.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:40am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:29pm)
mert panelproli vagyok, és kicsi a konyhám
meg annál én kettőnkre kicsit víztakarékosabban elmosogatok


csak azért kérdeztem, mert tök jó dolognak tartom és egyszer szerveztünk havernak legénybúcsút, ahol az egyik feladat az volt, hogy kérjen életvezetési tanácsokat a kocsmatúra egyik lepusztult állomásán a helyi alkeszoktól (délután voltunk ott, szóval akadt pár)

és az egyik csávó azt mondta, hogy mindenképpen legyen mosogatógépe, mert a családi béke őre ^^

This post was edited by beni on May 6 2012 07:40am
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:41am
Quote (jarabekg @ 6 May 2012 15:37)
eddig kettő háztartásban is spórolást jelentett nálunk a mosogató beüzemelése, nem csak a levegőbe ebszélek


Szerintem két főre nem éri meg. Főleg, hogy nem folyóvízben kell mosogatni.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 6 2012 07:41am
Quote (Rawen @ 6 May 2012 14:39)
Napi 35 post ne legyél már extranoob.


jah, csak nem szeretek spamolni.
meg nincsenek jó topicok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:42am
egyébként nekem nincs, de én mióta melózom nem is főzöm annyit

(bár most romokban áll a konyha a tortasütés miatt)
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:42am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:40)
csak azért kérdeztem, mert tök jó dolognak tartom és egyszer szerveztünk havernak legénybúcsút, ahol az egyik feladat az volt, hogy kérjen életvezetési tanácsokat a kocsmatúra egyik lepusztult állomásán a helyi alkeszoktól (délután voltunk ott, szóval akadt pár)

és az egyik csávó azt mondta, hogy mindenképpen legyen mosogatógépe, mert a családi béke őre ^^


mi ezt lerendeztük már 9 évvel ezelőtt, hogy kié a mosogatás, úgyhogy béke van : D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2012 07:42am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:42)
egyébként nekem nincs, de én mióta melózom nem is főzöm annyit

(bár most romokban áll a konyha a tortasütés miatt)


na milyen lett a torta?^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:43am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:42pm)
mi ezt lerendeztük már 9 évvel ezelőtt, hogy kié a mosogatás, úgyhogy béke van : D


én mondjuk kedvelek mosogatni, de sokszor van, hogy nincs hozzá semmi hangulatom és ilyenkor csak gyűlik és gyűlik a mosatlan
Go Back To Magyar Topic List
Prev13763773783793805001Next
Closed New Topic New Poll