d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1376377378379380660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 08:47am
Quote (josheide @ 14 Mar 2013 15:46)
27% afa es tarsai miatt


és csak az apple termékeken van? :O
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 08:48am
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:45)
azért ezek is megérdemelnének egy faszkorbácsot

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vc9bMY6lGw0#at=102[/YOUTUBE]


előbb pont erre gondoltam :D (2:20 szép kis csaj csak hülye meg az orrával jeget lehetne vágni)
a végén meg milyen lámpalázas a kis buzigyerek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 08:48am
Quote (Inakwo @ Mar 14 2013 03:47pm)
és csak az apple termékeken van? :O


Nem, de ez tovább növeli a különbséget két eltérő árú termék között. Amúgy olyan 40-50k különbség van az S3 és az iphone 5 között, nem?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 08:50am
Quote (beni @ 14 Mar 2013 15:48)
Nem, de ez tovább növeli a különbséget két eltérő árú termék között. Amúgy olyan 40-50k különbség van az S3 és az iphone 5 között, nem?


hát lehet hogy annyi nem néztem

de az elég soknak tűnik :D imo
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 14 2013 08:52am
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:47)
és csak az apple termékeken van? :O


Hat mennyi otthon egy alap macbook pro mondjuK?

A legalapabb model 374.000 HUF

Dollarban 1200$ azaz 282.000 HUF + ehhez hozzajon a 27% afa 358.000 HUF, egy kis szallitasi koltseg es meg is vagyunk.

Az apple amerikaban se a legolcsobb opcio.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 08:53am
Quote (josheide @ 14 Mar 2013 15:52)
Hat mennyi otthon egy alap macbook pro mondjuK?

A legalapabb model 374.000 HUF

Dollarban 1200$ azaz 282.000 HUF + ehhez hozzajon a 27% afa 358.000 HUF, egy kis szallitasi koltseg es meg is vagyunk.

Az apple amerikaban se a legolcsobb opcio.


nem persze

mind1 igazábol nem izgat, most kitűztem célnak egy Nokia Lumai telot azt fogom valahogy megvenni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 14 2013 08:57am
Quote (beni @ 14 Mar 2013 16:26)
oké, de csak azért mert van benne egy fölösleges funkció még ne süssük rá, hogy lenyomja az iphonet (az még oké, hogy lenyomja, de ennek semmi köze hozzá)


specifikációk alapján nyomja le.

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 09:00am
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:53)
nem persze

mind1 igazábol nem izgat, most kitűztem célnak egy Nokia Lumai telot azt fogom valahogy megvenni


hát ha lumia akkor 620
de én wp8as fronton mindenképp 8St vennék, tmobilenál előfizuval 50 körül van, elég korrekt ár érte
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 09:34am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 16:00)
hát ha lumia akkor 620
de én wp8as fronton mindenképp 8St vennék, tmobilenál előfizuval 50 körül van, elég korrekt ár érte


a 620 az elég jo?

és ha nem wp8? akkor az már nekem nem jo semmire? :DD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2013 10:29am
iphone5-öt még a saját elődje is lenyomja, szánalmas
én egy új telefontól nem várnék se szemmozgáskövetést, se áttetsző testet, se semmi parasztvakítást
azt akarom, hogy az akkuidő minél magasabb legyen, ne lehessen eltávolítani az akkumulátort könnyen és ha billentyűzárban van a telefon, akkor ne lehesssen sehogy sem kikapcsolni se a telót, se a gps vevőjét
meg a simkártyát se lehessen kivenni(iphoneon ugye kb. 5mp kilökni a sim-kártya dummyt)
ezt kérem megoldani. vagy terjedjenek el ezek a cdma telefonok és legyen mögöttük szolgáltató!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1376377378379380660Next
Add Reply New Topic New Poll