Quote (N4aBz @ 27 Aug 2011 10:43)
újra nekiállnék lselni, erre bemegyek, noteam, minden cuccom vaultba.
KK
Vaulból ki -> GL!

Quote (vtibor @ 27 Aug 2011 03:00)
takaritanom kell, mivel most minden karimrol leestek az eis cuccok es vissza sem tudom rajuk rakni

eddig toltam a szemetek tarolasat, most kenytelen leszek csak a szukseges cuccokat megtartani
:S
Én is jártam már így, elég nagy szopacs. :S