d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1376377378379380381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Aug 26 2011 10:25am
Cole Reset The Ladder! by njaguar on 21 Aug 2011 14:59
Congrats to McClain for reseting the hardcore ladder! Welcome to hardcore season 2

wao most nezem :D
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Aug 26 2011 02:43pm
Quote (vtibor @ 26 Aug 2011 18:25)
Cole Reset The Ladder! by njaguar on 21 Aug 2011 14:59
Congrats to McClain for reseting the hardcore ladder! Welcome to hardcore season 2

wao most nezem :D


Yaya, beteg az az ember. :D
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Aug 26 2011 07:00pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 26 Aug 2011 22:43)
Yaya, beteg az az ember. :D


takaritanom kell, mivel most minden karimrol leestek az eis cuccok es vissza sem tudom rajuk rakni :)
eddig toltam a szemetek tarolasat, most kenytelen leszek csak a szukseges cuccokat megtartani
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2011 02:43am
újra nekiállnék lselni, erre bemegyek, noteam, minden cuccom vaultba.


KK
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Aug 27 2011 04:13pm
Quote (N4aBz @ 27 Aug 2011 10:43)
újra nekiállnék lselni, erre bemegyek, noteam, minden cuccom vaultba.


KK


pedig most volt reset sc-be is
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Sep 8 2011 11:39am
Quote (N4aBz @ 27 Aug 2011 10:43)
újra nekiállnék lselni, erre bemegyek, noteam, minden cuccom vaultba.


KK


Vaulból ki -> GL! :D

Quote (vtibor @ 27 Aug 2011 03:00)
takaritanom kell, mivel most minden karimrol leestek az eis cuccok es vissza sem tudom rajuk rakni :)
eddig toltam a szemetek tarolasat, most kenytelen leszek csak a szukseges cuccokat megtartani


:S

Én is jártam már így, elég nagy szopacs. :S
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 8 2011 12:03pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 8 2011 07:39pm)
Vaulból ki -> GL! :D



:S

Én is jártam már így, elég nagy szopacs. :S


hja, ahhoz vault is kéne ! :>
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Sep 8 2011 01:39pm
Quote (N4aBz @ 8 Sep 2011 20:03)
hja, ahhoz vault is kéne ! :>


Hát... szerezz be egyet :P
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2011 11:40am
Az összes LS Softcore cuccomat eladom. Ha valakinek kell valami, akkor szóljon, és akkor nyugodtabban alszok, hogy magyar kézbe kerül az item. :)
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Sep 10 2011 01:25pm
Quote (Gyuladze @ 10 Sep 2011 19:40)
Az összes LS Softcore cuccomat eladom. Ha valakinek kell valami, akkor szóljon, és akkor nyugodtabban alszok, hogy magyar kézbe kerül az item. :)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57262424&f=273

:drool:

;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1376377378379380381Next
Closed New Topic New Poll