Quote (szabika @ 2 Mar 2012 15:36)
http://images.wikia.com/spongebob/images/f/f7/Two_hours_later.jpg
http://s3.amazonaws.com/greenwala-attachments/production/blog_entry_attachments/1141/large/mountain-bike-mud.jpg
:DDDDD
Nem, alig volt sár, nem lettem sáros egyáltalán, az aszfalt meg járható volt teljesen, csak a szembeszél fújt vissza majdnem, azért jánoshegy teteje done. Rá kellett jönnöm, hogy gyenge vagyok..

de itt a tavasz, edzés ideje a téli punnyadás után