d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1376377378379380410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 18 2012 03:22pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 18 Feb 2012 23:21)
Holnap reggel megyek a bicóért! :banana:


Lehet, hogy majd töltök is fel róla 1-2 képet. ^_^


gl+hf!!

ma egész nap sütött a nap, sooooooooooooon bringaaaaa
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Feb 18 2012 03:31pm
Quote (hedgehogsword @ 18 Feb 2012 23:22)
gl+hf!!

ma egész nap sütött a nap, sooooooooooooon bringaaaaa


Jaja, ideje lenne már. :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 27 2012 02:46am
Tour de Óbuda



Vár az Óbudai Olimpia következő, ingyenes rendezvénye!



2012. március 25. vasárnap



Rajt-cél: 1033 Budapest, Fő tér



Hosszútáv rajtja: 9-10 h között

Útvonal: Óbuda, Fő tér - Békásmegyer – Szentendre – Békásmegyer – Óbuda, Fő tér (38 km)



Rövidtáv rajtja: 10-11 h között

Útvonal: Óbuda, Fő tér – Békásmegyer – Óbuda, Fő tér (15 km)



Az út során 3 szerviz és frissítőállomással, várunk.

Délután 14:00 órakor értékes nyereménysorsolásra invitáljuk a résztvevőket.





A részvevők között kisorsolunk



* 1 darab cross trekking Caprine kerékpárt 125.000 Ft értékben a Rokon Sport bolt felajánlásával.

* 1 darab Rock Machine Manhattan Disc kerékpárt 90.000 Ft értékben a Berguson Kerékpár bolt felajánlásával.

* 2 darab Vaude hátizsákot és egy kerékpáros mezt 55.000 Ft értékben az Alpin Bike felajánlásával.



A kerékpártúrán fejvédő és láthatósági mellény használata kötelező és kérjük a KRESZ szabályainak betartását.


wtf mon
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 2 2012 07:21am
megyek tesztelem az erdőt, hátha nincs nagy sár
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 2 2012 07:36am
Quote (hedgehogsword @ Mar 2 2012 02:21pm)
megyek tesztelem az erdőt, hátha nincs nagy sár



Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 2 2012 09:23am
Quote (szabika @ 2 Mar 2012 15:36)
http://images.wikia.com/spongebob/images/f/f7/Two_hours_later.jpg
http://s3.amazonaws.com/greenwala-attachments/production/blog_entry_attachments/1141/large/mountain-bike-mud.jpg


:DDDDD
Nem, alig volt sár, nem lettem sáros egyáltalán, az aszfalt meg járható volt teljesen, csak a szembeszél fújt vissza majdnem, azért jánoshegy teteje done. Rá kellett jönnöm, hogy gyenge vagyok.. :D de itt a tavasz, edzés ideje a téli punnyadás után
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Mar 3 2012 12:44am
Quote (hedgehogsword @ 2 Mar 2012 17:23)
:DDDDD
Nem, alig volt sár, nem lettem sáros egyáltalán, az aszfalt meg járható volt teljesen, csak a szembeszél fújt vissza majdnem, azért jánoshegy teteje done. Rá kellett jönnöm, hogy gyenge vagyok.. :D de itt a tavasz, edzés ideje a téli punnyadás után


Jaja. Mikor megyünk Dobogókőt? :banana:
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 3 2012 04:48am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 3 Mar 2012 08:44)
Jaja. Mikor megyünk Dobogókőt? :banana:


ha túl sok időnk lesz. afk school..
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Mar 4 2012 04:53pm
Quote (hedgehogsword @ Mar 2 2012 02:21pm)
megyek tesztelem az erdőt, hátha nincs nagy sár




ez az mai tekerés eredménye :)

pasarét - normafára fel - makkosmária felé - budaörs - majd a város felé haza
35km, az erdőben olyan sár volt... lefele végig drift, felfele meg embertelen szenvedés
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 4 2012 04:57pm
Quote (Georgebaba @ 5 Mar 2012 00:53)
http://i43.tinypic.com/155hv89.jpg

ez az mai tekerés eredménye :)

pasarét - normafára fel - makkosmária felé - budaörs - majd a város felé haza
35km, az erdőben olyan sár volt... lefele végig drift, felfele meg embertelen szenvedés


:D látom te se kíméled a bringád :D
meg gondolom te is csupa sár lettél
1-2 hét és mehetünk jánoshegyre ha gondolod

This post was edited by hedgehogsword on Mar 4 2012 04:58pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1376377378379380410Next
Add Reply New Topic New Poll