d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13753763773783795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 6 2012 06:25am
tfw tobb mint ket het utan megtalalom a koromcsipeszem a legnyilvanvalobb helyen
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 6 2012 07:03am
Quote (SummertimeClothes @ 6 May 2012 13:25)
tfw tobb mint ket het utan megtalalom a koromcsipeszem a legnyilvanvalobb helyen


a körmödön?
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:20am
anyáéknál ebédelni, és utána jól eső érzéssel hazajönni, hogy itthon nem vár rám 26 edény, hogy elmosogassam^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 07:27am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:20pm)
anyáéknál ebédelni, és utána jól eső érzéssel hazajönni, hogy itthon nem vár rám 26 edény, hogy elmosogassam^^


miért nem vesztek amúgy egy mosogatógépet?
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:29am
Quote (beni @ 6 May 2012 15:27)
miért nem vesztek amúgy egy mosogatógépet?


mert panelproli vagyok, és kicsi a konyhám
meg annál én kettőnkre kicsit víztakarékosabban elmosogatok
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 6 2012 07:30am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:29pm)
mert panelproli vagyok, és kicsi a konyhám
meg annál én kettőnkre kicsit víztakarékosabban elmosogatok


Ketten hogy hoztok össze 26 koszos edényt?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2012 07:31am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:29pm)
mert panelproli vagyok, és kicsi a konyhám
meg annál én kettőnkre kicsit víztakarékosabban elmosogatok


ez imo tuti, hogy 100% hülyeség

vagy nem ennék a nálatok lévő tányérokról :D

This post was edited by jarabekg on May 6 2012 07:31am
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 6 2012 07:34am
Quote (Vismajor @ 6 May 2012 15:30)
Ketten hogy hoztok össze 26 koszos edényt?


képletesen értettem :ph34r:

jara,
biztos, hogy rendesen elmosogatok, és biztos, hogy takarékosabb...
bár ebben lehet, hogy Te kompetensebb vagy, hogy mi a takarékos ... ;)

de akkor sincs neki hely

This post was edited by Norina on May 6 2012 07:35am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2012 07:37am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:34pm)
képletesen értettem  :ph34r:

jara,
biztos, hogy rendesen elmosogatok, és biztos, hogy takarékosabb...
bár ebben lehet, hogy Te kompetensebb vagy, hogy mi a takarékos ...  ;)

de akkor sincs neki hely


eddig kettő háztartásban is spórolást jelentett nálunk a mosogató beüzemelése, nem csak a levegőbe ebszélek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 6 2012 07:37am
ezért kell hetente egyszer elmosogatni, amikor már rá van száradva az összes kaja, és a mosogatás 2 órán keresztül tart.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13753763773783795001Next
Closed New Topic New Poll