d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1375376377378379660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 08:17am
Quote (Vismajor @ Mar 14 2013 03:10pm)
ez mikor nem volt így


Mondjuk nem tudom, hogy mire jó egy telefonnál, hogy a szemmozgásoddal tudod görgetni a képernyőt... Egy tabletnél még csak csak, de a telefont úgyis kézben fogod.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 08:20am
Quote (beni @ Mar 14 2013 03:17pm)
Mondjuk nem tudom, hogy mire jó egy telefonnál, hogy a szemmozgásoddal tudod görgetni a képernyőt... Egy tabletnél még csak csak, de a telefont úgyis kézben fogod.


Semmire, jól néz ki az extra listában, mint az opel adam kurvanagybetűkkel hirdetett nőbarátossága, ami abban nyílvánul meg, hogy van egy gomb a műszerfalon, amit ha benyomsz akkor extradurvakakaót nyom a szervóra, és tkp. kisujjal megtudod pörgetni a kormánykereket 90 fokkal simán
(persze extra szervó nélkül is bárki eltudja fordítani az 1tonnás kisautó kormányát akinek nagyobb izomzata fejlődött ki a karjában mint egy mókusnak)

This post was edited by Vismajor on Mar 14 2013 08:20am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 08:20am
Quote (beni @ 14 Mar 2013 13:50)


mindig is utáltam a samsung galaxy készülékeit (bár ha jobban belegondolok az összes samsung telefont rühellem), szerintem a 4 se fog változtatni ezen (előre látom a szép nagy 4.8-5"es műanyag szappantartót bika hardverrel meg totálisan fölösleges új funkciókkal)

This post was edited by fahrii on Mar 14 2013 08:22am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 08:26am
Quote (fahrii @ Mar 14 2013 03:20pm)
mindig is utáltam a samsung galaxy készülékeit (bár ha jobban belegondolok az összes samsung telefont rühellem), szerintem a 4 se fog változtatni ezen (előre látom a szép nagy 4.8-5"es műanyag szappantartót bika hardverrel meg totálisan fölösleges új funkciókkal)


sajnos én is így vagyok vele...
Quote (Vismajor @ Mar 14 2013 03:20pm)
Semmire, jól néz ki az extra listában, mint az opel adam kurvanagybetűkkel hirdetett nőbarátossága, ami abban nyílvánul meg, hogy van egy gomb a műszerfalon, amit ha benyomsz akkor extradurvakakaót nyom a szervóra, és tkp. kisujjal megtudod pörgetni a kormánykereket 90 fokkal simán
(persze extra szervó nélkül is bárki eltudja fordítani az 1tonnás kisautó kormányát akinek nagyobb izomzata fejlődött ki a karjában mint egy mókusnak)


oké, de csak azért mert van benne egy fölösleges funkció még ne süssük rá, hogy lenyomja az iphonet (az még oké, hogy lenyomja, de ennek semmi köze hozzá)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 08:30am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 15:20)
mindig is utáltam a samsung galaxy készülékeit (bár ha jobban belegondolok az összes samsung telefont rühellem), szerintem a 4 se fog változtatni ezen (előre látom a szép nagy 4.8-5"es műanyag szappantartót bika hardverrel meg totálisan fölösleges új funkciókkal)


mondjuk azt még mindig nem értem hogy miért van kurvára overprájszolva az össze apple termék itthon...

nevetségesen drágák
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 08:40am
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:30)
mondjuk azt még mindig nem értem hogy miért van kurvára overprájszolva az össze apple termék itthon...

nevetségesen drágák


így is viszik mint a cukrot, ha olcsóbb lenne max azt érnék el hogy nem vinnék a beni féle sznobok 8D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 14 2013 08:41am
tudja valaki hogy lehet mobil telefont függetleníteni? csinált már valaki ilyet?
Lenne egy Nokia c5-03-am, t-mobile-os, azt kellene függetleníteni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 08:43am
Quote (fahrii @ Mar 14 2013 03:40pm)
így is viszik mint a cukrot, ha olcsóbb lenne max azt érnék el hogy nem vinnék a beni féle sznobok 8D


ez ^^

related: http://www.hwsw.hu/hirek/49947/perry-oosting-vertu-okostelefon-piac-luxus.html?utm_source=hwsw_rss&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+HWSW
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 08:45am
azért ezek is megérdemelnének egy faszkorbácsot



This post was edited by Inakwo on Mar 14 2013 08:46am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 14 2013 08:46am
Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:30)
mondjuk azt még mindig nem értem hogy miért van kurvára overprájszolva az össze apple termék itthon...

nevetségesen drágák


27% afa es tarsai miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1375376377378379660Next
Add Reply New Topic New Poll