Quote (fahrii @ Mar 14 2013 03:20pm)
mindig is utáltam a samsung galaxy készülékeit (bár ha jobban belegondolok az összes samsung telefont rühellem), szerintem a 4 se fog változtatni ezen (előre látom a szép nagy 4.8-5"es műanyag szappantartót bika hardverrel meg totálisan fölösleges új funkciókkal)
sajnos én is így vagyok vele...
Quote (Vismajor @ Mar 14 2013 03:20pm)
Semmire, jól néz ki az extra listában, mint az opel adam kurvanagybetűkkel hirdetett nőbarátossága, ami abban nyílvánul meg, hogy van egy gomb a műszerfalon, amit ha benyomsz akkor extradurvakakaót nyom a szervóra, és tkp. kisujjal megtudod pörgetni a kormánykereket 90 fokkal simán
(persze extra szervó nélkül is bárki eltudja fordítani az 1tonnás kisautó kormányát akinek nagyobb izomzata fejlődött ki a karjában mint egy mókusnak)
oké, de csak azért mert van benne egy fölösleges funkció még ne süssük rá, hogy lenyomja az iphonet (az még oké, hogy lenyomja, de ennek semmi köze hozzá)