Quote (vtibor @ 15 Aug 2011 20:22)
adjad ide!
mi lett a club sorsa?
Resetkor eladom. Addigra remélhetőleg a többi cuccot sikerül elpasszolni. LS SC nem elég, hogy unalmas, de hamarosan a piac meg fog bénulni, mert egyre csak telítődik itemekkel. Most, hogy kiismertem az új updatet, nyugodt szívvel fogok kicsit hácézgatni, de igazából inkább csinálj nekem RL-t!
Viszont főleg a healre tényleg iso pc.
