d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1375376377378379410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 13 2012 02:50pm
Quote (Oberon_os @ 13 Feb 2012 21:43)
flipflop agyam van. 170-es a hajtókar. 42es a másik fele nekem is, sajna ami hiányzik a lopott cangán van. :/ Majd lesek képet kormányról valamit, de pl egyenes is jó, azt meg úgy lehet vágni ahogy tetszik (max 40 cm széles lesz sztem). Outi kormányom is van, fasza is, jó fékkar is van hozzá, lehet az lesz, lényeg kormány nem lesz para. :)


ja, bajusz kormánynak hívják, ami kéne, beugrott. Kormányszélesség olyan 40-45 cm, ami outinál standard, annál nem kell szélesebb.

This post was edited by Oberon_os on Feb 13 2012 02:50pm
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Feb 14 2012 03:29pm
Quote (hedgehogsword @ Feb 13 2012 09:39pm)
ha szebb idő lesz bepótoljuk csakazértis a jánoshegykört! :)
amúgy mononukleózisom volt ősszel azért voltam olyan sokáig szarul


huhh, ez így érthető, a monoval a sportolás tényleg hosszú időre kiesik...
remélem 2-3 hét múlva már kitavaszodik, meg talán egy normális bicóm is lesz addigra amivel fel lehet tekerni
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,175.02
Trader: Trusted
Feb 15 2012 01:50am
Quote (Oberon_os @ 9 Feb 2012 19:19)
dzsordzs, szerelgetsz még? Ellopták a keróm, kéne újat összerakni...


Nekem is ellopták a keróm egy ~2 hete. :(

De már folyamatban van az új (vagyis használt) beszerzése. ^_^

Hiányzik is a tekerés... ráadásul úgy néz ki, hogy az idei havas-hegyi bicózás is elmarad... :/
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 15 2012 01:51am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 15 Feb 2012 09:50)
Nekem is ellopták a keróm egy ~2 hete. :(

De már folyamatban van az új (vagyis használt) beszerzése. ^_^

Hiányzik is a tekerés... ráadásul úgy néz ki, hogy az idei havas-hegyi bicózás is elmarad... :/


épp esik a hó, még nem maradtál le ^^
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,175.02
Trader: Trusted
Feb 15 2012 03:17am
Quote (hedgehogsword @ 15 Feb 2012 09:51)
épp esik a hó, még nem maradtál le ^^


Jaja, meg állítólag pénteken is egész szépen fog havazni. ^^ Csak az új bicó elvileg egész jó lesz (és később el is szeretném adni), szóval nn annyira agyonstrapálni, mint az előzőt. :D
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 15 2012 12:50pm

rossz nézni ilyen hóban a nyári képeket.. :(
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Feb 16 2012 07:52am
Quote (Oberon_os @ Feb 13 2012 09:50pm)
ja, bajusz kormánynak hívják, ami kéne, beugrott. Kormányszélesség olyan 40-45 cm, ami outinál standard, annál nem kell szélesebb.


Itt a két hajlított kormány, a rózsaszín meg csak hogy legyen valami színes is a képen...



A fekete 54 cm széles, de már nem sokat lehetne vágni belőle mert nem férne el a fékkar meg a markolat.
Az ezüst 60cm, ez jobban hátrahajlik, de ezt le lehet vágni 50cm körülire is.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 16 2012 12:12pm

tegnapelőtt
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 16 2012 03:05pm
Quote (Georgebaba @ 16 Feb 2012 14:52)
Itt a két hajlított kormány, a rózsaszín meg csak hogy legyen valami színes is a képen...

http://i40.tinypic.com/2a80tur.jpg

A fekete 54 cm széles, de már nem sokat lehetne vágni belőle mert nem férne el a fékkar meg a markolat.
Az ezüst 60cm, ez jobban hátrahajlik, de ezt le lehet vágni 50cm körülire is.


54 soknak tűnik, de majd meglássuk. :) köszi!
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,175.02
Trader: Trusted
Feb 18 2012 03:21pm
Holnap reggel megyek a bicóért! :banana:


Lehet, hogy majd töltök is fel róla 1-2 képet. ^_^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1375376377378379410Next
Add Reply New Topic New Poll