Quote (Oberon_os @ Feb 13 2012 09:50pm)
ja, bajusz kormánynak hívják, ami kéne, beugrott. Kormányszélesség olyan 40-45 cm, ami outinál standard, annál nem kell szélesebb.
Itt a két hajlított kormány, a rózsaszín meg csak hogy legyen valami színes is a képen...

A fekete 54 cm széles, de már nem sokat lehetne vágni belőle mert nem férne el a fékkar meg a markolat.
Az ezüst 60cm, ez jobban hátrahajlik, de ezt le lehet vágni 50cm körülire is.