d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13753763773783794114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 5 2011 12:43pm
Quote (Rezs @ 5 Jul 2011 19:32)
Az Amazon.com-ra felkerült egy Diablo3 könyv amely a “Book of Cain” címet viseli. Ebben a könyvben Cain részletesen mesél hősies kalandokról, melynek nem csak szemtanúja, hanem résztvevője is volt. Jegyzetei által mi is beleélhetjük magunkat a menny és pokol végeláthatatlan küzdelmeibe, megismerhetjük Cain filozófiáját, miközben a különböző művészi rajzok segítik még jobban átadni a fantáziavilág hangulatát.

Nem szabad összekeverni ezt a könyvet a korábban a hivatalos oldalon is megjelent Cain naplójával. A könyv maga 144 oldalas s a Blizzcon után novemberben fog megjelenni.

azt írták diablo3 magyar fórumon, hogy a könyv tele lesz spoilerrel, szóval elég valószínű hogy nem adják ki a játék előtt.
reménykedjünk benne hogy novemberben már játszhatunk :D


csupa jó hír :hug:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 5 2011 12:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 01:45pm)
én nem nyitottam topicot a nyomoromnak hanem beírtam abba a szájonbaszott topicba ami erre van
és nem fogom végigolvasni az egész szájonkúrt topicot hogyha egy ilyen kis szarra vagyok kíváncsi

ez meg aú

Ez az, mondd meg a tutit! Azt a szájbabaszott, szájonkúrt mindenit!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2011 02:14pm
Quote (Rezs @ 5 Jul 2011 19:32)
Az Amazon.com-ra felkerült egy Diablo3 könyv amely a “Book of Cain” címet viseli. Ebben a könyvben Cain részletesen mesél hősies kalandokról, melynek nem csak szemtanúja, hanem résztvevője is volt. Jegyzetei által mi is beleélhetjük magunkat a menny és pokol végeláthatatlan küzdelmeibe, megismerhetjük Cain filozófiáját, miközben a különböző művészi rajzok segítik még jobban átadni a fantáziavilág hangulatát.

Nem szabad összekeverni ezt a könyvet a korábban a hivatalos oldalon is megjelent Cain naplójával. A könyv maga 144 oldalas s a Blizzcon után novemberben fog megjelenni.

azt írták diablo3 magyar fórumon, hogy a könyv tele lesz spoilerrel, szóval elég valószínű hogy nem adják ki a játék előtt.
reménykedjünk benne hogy novemberben már játszhatunk :D


kurvára várom már azt a napot amikor odáig jut majd az angolom, hogy el tudom olvasni a le nem fordított diablo könyveket és a többi magyarul nem fellelhető richard a knaak könyvet. persze úgy, amikor már élvezni is tudom.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 5 2011 02:20pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 5 2011 08:14pm)
kurvára várom már azt a napot amikor odáig jut majd az angolom, hogy el tudom olvasni a le nem fordított diablo könyveket és a többi magyarul nem fellelhető richard a knaak könyvet. persze úgy, amikor már élvezni is tudom.


majd a bme után
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2011 02:30pm
Quote (sylke @ 5 Jul 2011 22:20)
majd a bme után


neked fájna, ha egyszer nem gúnyolódnál valakin.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 5 2011 04:02pm
Quote (Senee @ 5 Jul 2011 19:48)
Ez az, mondd meg a tutit! Azt a szájbabaszott, szájonkúrt mindenit!


kezdesz tényleg kurvaidegesítő lenni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 5 2011 04:05pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 5 2011 08:30pm)
neked fájna, ha egyszer nem gúnyolódnál valakin.


neked meg az fájna, ha nem sirhatnál naponta 9 topicban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 5 2011 04:09pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 10:02pm)
kezdesz tényleg kurvaidegesítő lenni

ofc, én vagyok a fasz
ossz ki, sir

annyira írnék egy warnos postot már neked de ahh
militarista kis pöcs
inb4 10%
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 5 2011 04:09pm
fejezzétek abba !
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 5 2011 04:13pm
Quote (Senee @ 5 Jul 2011 23:09)
ofc, én vagyok a fasz
ossz ki, sir

annyira írnék egy warnos postot már neked de ahh
militarista kis pöcs
inb4 10%


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
írjál warnos postot, csaknem gyökér vagy és félsz a warntól?:D
jó erre elmegy, k

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 5 2011 04:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13753763773783794114Next
Closed New Topic New Poll