Quote (Zkilla @ Nov 18 2009 07:56pm)
ezek sem sikerultek tul szerencsesen alig par fg /kuka
Hat amiert ilyen rendesek vagytok hogy megnezitek a cuccaimat ezert kicsit megnevettetek mindenkit...ezek amiket ide kirakok a legjobban sikerult craftolt cuccaim.
Neha mar nem ertem mitol lesz valami jo/szar..probalok a legmagasabb item lvl cuccokbol craftolni,a Rakanison nezem a targyak preffix/suffix szerint lvl-et,94-es karival craftolok.
Akkor ezt meg gyakorolni kell...meg ezeket kirakom aztan ennyi volt az amukbol/ringekbol.


