Quote (beni @ 1 Aug 2011 17:39)
jelentősen megnőtt a mázlifaktorod ^^
csinálnod kéne nekem erelt, és akkor megnyernénk a lottót!
Quote (vtibor @ 1 Aug 2011 17:39)
szerintem igen mert valamelyik nap filmnezes kozben toltam egy kicsit es elso evilre 3 mobbol annyi cucc esett hogy bejott az a legordulo csikocska is. elotte meg max 2-3 item.
raadasul nem is lettek volna olyan szar statok ha forditva spawnol egyikre masikra.
Nekem ez megint kincsesládából esett. Mondjuk azt írta az új update, hogy a drop a szörny erejéhez mért, EP-ből nekem is esik mindig egy rakás item.
