d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1374375376377378410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2011 04:06pm
Nyugodjon Békében Dane Searls!


This post was edited by jspogmg on Nov 24 2011 04:07pm
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Nov 24 2011 11:45pm
Quote (jspogmg @ Nov 24 2011 10:06pm)
Nyugodjon Békében Dane Searls!
http://www.youtube.com/watch?v=FVEhRA_JqfA


én is pont ma hallottam. rip . (
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 9 2012 11:19am
dzsordzs, szerelgetsz még? Ellopták a keróm, kéne újat összerakni...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2012 11:22am
Akárhányszor látom ezt a topicot,soha nem a biciklizés jut róla eszembe.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 9 2012 11:56am
Quote (Oberon_os @ Feb 9 2012 06:19pm)
dzsordzs, szerelgetsz még? Ellopták a keróm, kéne újat összerakni...


LOLGECI EGY POST!!!
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Feb 9 2012 01:45pm
Quote (Oberon_os @ Feb 9 2012 06:19pm)
dzsordzs, szerelgetsz még? Ellopták a keróm, kéne újat összerakni...


a fene essen beléjük, fogadd részvétem!

télen ugyan átálltunk síkölcsönzésre de még természetesen szerelgetek bicókat

az a fő gond, hogy nemsok alkatrészem maradt...kerék építéshez pl. semmi, meg a maradék is elég vegyes (van pl. egy zacskó alkatrész ami ilyen favorit szintű bicajról maradt, azt felajánlom)

lehet hogy kéne valami olcsó használtat nézni, aztán azt helyrepofozni (csak a 630-as kereket kerüld :) )
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 13 2012 12:18pm
Quote (Georgebaba @ 9 Feb 2012 20:45)
a fene essen beléjük, fogadd részvétem!

télen ugyan átálltunk síkölcsönzésre de még természetesen szerelgetek bicókat

az a fő gond, hogy nemsok alkatrészem maradt...kerék építéshez pl. semmi, meg a maradék is elég vegyes (van pl. egy zacskó alkatrész ami ilyen favorit szintű bicajról maradt, azt felajánlom)

lehet hogy kéne valami olcsó használtat nézni, aztán azt helyrepofozni (csak a 630-as kereket kerüld :) )


630as keróm van, darabokban. Hátsó agyat át kéne fűzni flip-flopra. Meg kéne új kormány, bal hajtókar, és monoblock.
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Feb 13 2012 02:14pm
Quote (Oberon_os @ Feb 13 2012 07:18pm)
630as keróm van, darabokban. Hátsó agyat át kéne fűzni flip-flopra. Meg kéne új kormány, bal hajtókar, és monoblock.


A flip-flop ha jól sejtem amin két oldalt is van a racsninak menet, azt nem tudok olcsón szerezni, de ha szerzel a fűzésben tudok segíteni.

Bal hajtókar van, csak kérdés hogy 170-es vagy 175-ös. (van egy komplett stx hajtóművem 42-es tányérral amúgy, azt odaadom ha egyszerűbb) Monoblokk van több méret is.

Kormány országúti kell? Egyenes meg city kormány lenne, országútim nincs...

Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 13 2012 02:39pm
Quote (Georgebaba @ 13 Feb 2012 22:14)
A flip-flop ha jól sejtem amin két oldalt is van a racsninak menet, azt nem tudok olcsón szerezni, de ha szerzel a fűzésben tudok segíteni.

Bal hajtókar van, csak kérdés hogy 170-es vagy 175-ös. (van egy komplett stx hajtóművem 42-es tányérral amúgy, azt odaadom ha egyszerűbb) Monoblokk van több méret is.

Kormány országúti kell? Egyenes meg city kormány lenne, országútim nincs...


ha szebb idő lesz bepótoljuk csakazértis a jánoshegykört! :)
amúgy mononukleózisom volt ősszel azért voltam olyan sokáig szarul

This post was edited by hedgehogsword on Feb 13 2012 02:40pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 13 2012 02:43pm
Quote (Georgebaba @ 13 Feb 2012 21:14)
A flip-flop ha jól sejtem amin két oldalt is van a racsninak menet, azt nem tudok olcsón szerezni, de ha szerzel a fűzésben tudok segíteni.

Bal hajtókar van, csak kérdés hogy 170-es vagy 175-ös. (van egy komplett stx hajtóművem 42-es tányérral amúgy, azt odaadom ha egyszerűbb) Monoblokk van több méret is.

Kormány országúti kell? Egyenes meg city kormány lenne, országútim nincs...


flipflop agyam van. 170-es a hajtókar. 42es a másik fele nekem is, sajna ami hiányzik a lopott cangán van. :/ Majd lesek képet kormányról valamit, de pl egyenes is jó, azt meg úgy lehet vágni ahogy tetszik (max 40 cm széles lesz sztem). Outi kormányom is van, fasza is, jó fékkar is van hozzá, lehet az lesz, lényeg kormány nem lesz para. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1374375376377378410Next
Add Reply New Topic New Poll