Quote (Georgebaba @ 13 Feb 2012 21:14)
A flip-flop ha jól sejtem amin két oldalt is van a racsninak menet, azt nem tudok olcsón szerezni, de ha szerzel a fűzésben tudok segíteni.
Bal hajtókar van, csak kérdés hogy 170-es vagy 175-ös. (van egy komplett stx hajtóművem 42-es tányérral amúgy, azt odaadom ha egyszerűbb) Monoblokk van több méret is.
Kormány országúti kell? Egyenes meg city kormány lenne, országútim nincs...
flipflop agyam van. 170-es a hajtókar. 42es a másik fele nekem is, sajna ami hiányzik a lopott cangán van. :/ Majd lesek képet kormányról valamit, de pl egyenes is jó, azt meg úgy lehet vágni ahogy tetszik (max 40 cm széles lesz sztem). Outi kormányom is van, fasza is, jó fékkar is van hozzá, lehet az lesz, lényeg kormány nem lesz para.