d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13743753763773784114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 08:19pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 02:10am)
jólvan, akkor a kurva anyámat hogy beírok a topicra mert baromira nincs kedvem visszaolvasni 300 oldalt
amúgymeg vissza olvastam kb 5 oldalt és egy kurva szó nemvolt a béta idejéről.
jade sub0 berandomkodott valamit
huh.


#3732 Jul 4 2011 01:32pm

nyisd már ki a kibaszott szemedet, azelőtt is beírtam pár oldallal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 08:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 02:10am)
jólvan, akkor a kurva anyámat hogy beírok a topicra mert baromira nincs kedvem visszaolvasni 300 oldalt
amúgymeg vissza olvastam kb 5 oldalt és egy kurva szó nemvolt a béta idejéről.
jade sub0 berandomkodott valamit
huh.

de ha más kezd el visszabeszélni, akkor az onnantól kezdve idióta is és nyomorék is.



































































érted már, hogy miért basz fel mikor bunkóparasztok vagytok????!
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 5 2011 07:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jul 2011 04:10)
jólvan, akkor a kurva anyámat hogy beírok a topicra mert baromira nincs kedvem visszaolvasni 300 oldalt
amúgymeg vissza olvastam kb 5 oldalt és egy kurva szó nemvolt a béta idejéről.
jade sub0 berandomkodott valamit
huh.


vissza olvastam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 5 2011 07:45am
Quote (Senee @ 5 Jul 2011 03:24)
de ha más kezd el visszabeszélni, akkor az onnantól kezdve idióta is és nyomorék is.



































































érted már, hogy miért basz fel mikor bunkóparasztok vagytok????!


én nem nyitottam topicot a nyomoromnak hanem beírtam abba a szájonbaszott topicba ami erre van
és nem fogom végigolvasni az egész szájonkúrt topicot hogyha egy ilyen kis szarra vagyok kíváncsi
Quote (Anamy @ 5 Jul 2011 14:37)
vissza olvastam


ez meg aú
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 5 2011 07:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jul 2011 14:45)
én nem nyitottam topicot a nyomoromnak hanem beírtam abba a szájonbaszott topicba ami erre van
és nem fogom végigolvasni az egész szájonkúrt topicot hogyha egy ilyen kis szarra vagyok kíváncsi

ez meg aú


nem kellett végigolvasni a szájonbaszott topicot, csak pár oldalt kellett visszalapozni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 5 2011 07:49am
Quote (Ghostmasterq @ 5 Jul 2011 14:47)
nem kellett végigolvasni a szájonbaszott topicot, csak pár oldalt kellett visszalapozni.


jólvan akkor
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 5 2011 07:52am
Nyugodsag van.

En mar elore felek amugy, hogy mi lesz ha kijon, mikor d2 kijott kb osszes baratom kuldott folyamatosan h micsoda egy kocka nyomorek vagyok,
mert a megjelenest kovetko kb hetben nem igen hagytam el a szobamat :D
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 5 2011 07:54am
Quote (Fej @ 5 Jul 2011 15:52)
Nyugodsag van.

En mar elore felek amugy, hogy mi lesz ha kijon, mikor d2 kijott kb osszes baratom kuldott folyamatosan h micsoda egy kocka nyomorek vagyok,
mert a megjelenest kovetko kb hetben nem igen hagytam el a szobamat :D


majd megnézzük a bajos csajokat és az már rl! :dd
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 5 2011 08:09am
Quote (Anamy @ Jul 5 2011 02:54pm)
majd megnézzük a bajos csajokat és az már rl! :dd


inkább 12 órázok egy bányában, mint hogy mégegyszer megnezzem azt a "filmet" :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 5 2011 11:32am
Az Amazon.com-ra felkerült egy Diablo3 könyv amely a “Book of Cain” címet viseli. Ebben a könyvben Cain részletesen mesél hősies kalandokról, melynek nem csak szemtanúja, hanem résztvevője is volt. Jegyzetei által mi is beleélhetjük magunkat a menny és pokol végeláthatatlan küzdelmeibe, megismerhetjük Cain filozófiáját, miközben a különböző művészi rajzok segítik még jobban átadni a fantáziavilág hangulatát.

Nem szabad összekeverni ezt a könyvet a korábban a hivatalos oldalon is megjelent Cain naplójával. A könyv maga 144 oldalas s a Blizzcon után novemberben fog megjelenni.

azt írták diablo3 magyar fórumon, hogy a könyv tele lesz spoilerrel, szóval elég valószínű hogy nem adják ki a játék előtt.
reménykedjünk benne hogy novemberben már játszhatunk :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13743753763773784114Next
Closed New Topic New Poll