Quote (CyberPunk666 @ May 6 2012 10:29am)
tfw a belvárosban kilépsz utcára, körülnézel, csend van, sehol egy ember, egy mozgó autó,csak az üres utca és a parkoló autók...
tiszta post apocalyptica feel.
http://www.sg.hu/kep/2008_01/ial8.jpg
mit keresel te az utcán?