d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1373374375376377660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2013 03:39pm
tfw leadom a legepikebb úszás időpontot, ahova mindenki beakart férni, hogy felvegyem a korábbit
>szaktársaknak fb csoportba kiírom, hogy üresedett egy hely
> 5perce rá frissitem neptunt, már betelt, látom ki nem rangsoros, hogy ki vette fel utoljára
>megnézem, online facebookon és látta a bejegyzésem
>beirom a bejegyzésemhez hozzászólásba, hogy szivesen
> még mindig baszik bármit irni, mindenkiből elveszett a kultúra
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 14 2013 04:00pm
Quote (Vismajor @ 14 Feb 2013 22:39)
tfw leadom a legepikebb úszás időpontot, ahova mindenki beakart férni, hogy felvegyem a korábbit
>szaktársaknak fb csoportba kiírom, hogy üresedett egy hely
> 5perce rá frissitem neptunt, már betelt, látom ki nem rangsoros, hogy ki vette fel utoljára
>megnézem, online facebookon és látta a bejegyzésem
>beirom a bejegyzésemhez hozzászólásba, hogy szivesen
> még mindig baszik bármit irni, mindenkiből elveszett a kultúra


hű, ez borzalmas, meg telefonok topicba kellett ám
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2013 04:01pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 14 2013 11:00pm)
hű, ez borzalmas, meg telefonok topicba kellett ám


gondolom care topicnak nézte
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2013 04:15pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 14 2013 11:00pm)
hű, ez borzalmas, meg telefonok topicba kellett ám


biztos ide akartam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 15 2013 02:08am
Quote (Eoghan @ Feb 6 2013 09:25pm)
zte-blade android 2.2.2 telón átlehet tenni sd kártyára a gyári appokat? market, maps, ilyenek?
folyamatosan rinyál, hogy nincs hely rajta(16mb szabad) de az alkalmazások menüből amire engedte, azt átmozgattam sd-kártyára a felkínált gombbal.
vagy mi az istenhez kezdjek vele?


én raktam fel ismerős ztejére egy custom romot, és automatikusan sdre tolja a további alkalmazásokat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 15 2013 02:33am
ez a ROM manager nevezetű program jo valamire?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 15 2013 06:53am
Quote (Inakwo @ 15 Feb 2013 09:33)
ez a ROM manager nevezetű program jo valamire?


valamire biztos
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 15 2013 09:04am
Quote (fleSs @ 15 Feb 2013 13:53)
valamire biztos


köszönjük
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 15 2013 09:11am
Quote (Inakwo @ Feb 15 2013 09:33am)
ez a ROM manager nevezetű program jo valamire?


Quote (fleSs @ Feb 15 2013 01:53pm)
valamire biztos


10/10
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2013 11:03am
Quote (anyd @ Feb 15 2013 09:08am)
én raktam fel ismerős ztejére egy custom romot, és automatikusan sdre tolja a további alkalmazásokat


nekem ez a telefon nincs talán 4 hónapos se, de folyamatosan rinyál, hogy kevés a memória, töröljön alkalmazásokat blabla
pedig nincs rá telepítve semmi egyéb, csak egy kiherélt iGO meg egy QR kód olvasó és kész
custom romot csak rárakom sd kátyára és rányomok a szoftver updatere vagy ennyire nem egyszerű?
meg milyen rom volt az?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373374375376377660Next
Add Reply New Topic New Poll