Quote (Vismajor @ 14 Feb 2013 22:39)
tfw leadom a legepikebb úszás időpontot, ahova mindenki beakart férni, hogy felvegyem a korábbit
>szaktársaknak fb csoportba kiírom, hogy üresedett egy hely
> 5perce rá frissitem neptunt, már betelt, látom ki nem rangsoros, hogy ki vette fel utoljára
>megnézem, online facebookon és látta a bejegyzésem
>beirom a bejegyzésemhez hozzászólásba, hogy szivesen
> még mindig baszik bármit irni, mindenkiből elveszett a kultúra
hű, ez borzalmas, meg telefonok topicba kellett ám