d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1373374375376377410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 23 2011 02:42pm
Quote (szabika @ 22 Sep 2011 10:55)


kevés :c


Emlékszem rá, amikor még Jalabert tekert, simán odaverte volna a csávót lejtmenetben. :D

A régi szép idők. ^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 26 2011 08:24am
http://kerekagy.blog.hu/2011/10/26/egybilliobol_haromszor_teveszt_a_bovden_nelkuli_fek

Ebből kösz, de nem kérek.

A fékrendszert sem autónál, sem bicónál, sem motornál, sem más ilyen járműnél NEM SZABADNA elektronikára cserélni......
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2011 04:48am
http://bikemag.hu/tech/uci-dekor-egy-vitathato-rendelkezesrol-bobeszeduen

"Arra a kérdésre, hogy a manapság dúló őrült konkurenciaharcban, ahol az új design, a mérnöki megoldások,
fejlesztések keményen anyagiasítható piacszerzéseket jelentenek, mennyire jó a prototípusaink dokumentációját
az UCI-hoz küldözgetni, a svájci szervezet megnyugtató módon garantálja, hogy az ipari titkokat bizalmasan kezeli."



"Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot (neve, anyja neve, született…) és be kell fizetni modellenként (váztípusonként
8 méret foglaltatik a díjban, ezen felüli méretvariánsoknál extra zseton küldendő Svájcba) 600 svájci franknyi díjat."



"A kompozitokból készült vázaknál egyéb kitételek is vannak. Először is, a váz egy csöve (Hogy is nevezzelek? Hosszanti
szekciója?) sem lehet szélesebb 8 cm-nél. Az aerodinamikus csöveknél keresztmetszetben legfeljebb 3:1 arányok lehetnek,
azaz ha egy cső lapított, akkor maximum háromszor olyan magas lehet, mint széles. És fordítva. Egy váz felsőcsöve lehet
ejtett – azaz sloping –, de a cső lejtésének bele kell férnie egy 16 centiméteres tartományba. Azaz a fejcső-felsőcső
csatlakozási pontjában húzott egyenes és az erre húzott párhuzamos, mely a felsőcső és nyeregvázcső csatlakozásának
legalsó pontjához húzunk, nem lehet nagyobb távolságra egymástól, mint 16 centiméter."



Azért van 1-2 omfg dolog benne.....
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 3 2011 05:02am
Quote (Baleee @ Nov 3 2011 11:48am)
http://bikemag.hu/tech/uci-dekor-egy-vitathato-rendelkezesrol-bobeszeduen

"Arra a kérdésre, hogy a manapság dúló őrült konkurenciaharcban, ahol az új design, a mérnöki megoldások,
fejlesztések keményen anyagiasítható piacszerzéseket jelentenek, mennyire jó a prototípusaink dokumentációját
az UCI-hoz küldözgetni, a svájci szervezet megnyugtató módon garantálja, hogy az ipari titkokat bizalmasan kezeli."



"Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot (neve, anyja neve, született…) és be kell fizetni modellenként (váztípusonként
8 méret foglaltatik a díjban, ezen felüli méretvariánsoknál extra zseton küldendő Svájcba) 600 svájci franknyi díjat."



"A kompozitokból készült vázaknál egyéb kitételek is vannak. Először is, a váz egy csöve (Hogy is nevezzelek? Hosszanti
szekciója?) sem lehet szélesebb 8 cm-nél. Az aerodinamikus csöveknél keresztmetszetben legfeljebb 3:1 arányok lehetnek,
azaz ha egy cső lapított, akkor maximum háromszor olyan magas lehet, mint széles. És fordítva. Egy váz felsőcsöve lehet
ejtett – azaz sloping –, de a cső lejtésének bele kell férnie egy 16 centiméteres tartományba. Azaz a fejcső-felsőcső
csatlakozási pontjában húzott egyenes és az erre húzott párhuzamos, mely a felsőcső és nyeregvázcső csatlakozásának
legalsó pontjához húzunk, nem lehet nagyobb távolságra egymástól, mint 16 centiméter."



Azért van 1-2 omfg dolog benne.....


ugly as fuck
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2011 05:43am
Quote (szabika @ 3 Nov 2011 13:02)
ugly as fuck


Vouch.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2011 09:11am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 22 2011 11:20am
Quote (beni @ Nov 22 2011 04:11pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Cj6ho1-G6tw


old
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 24 2011 07:56am
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/emeletes-bicikli/

lánchíd fele láttam anno és már akkor is idétlennek találtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373374375376377410Next
Add Reply New Topic New Poll