☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Afk Tekerek
Prev
1
373
374
375
376
377
410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 97898
Replies: 4094
Track Topic
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold
:
23,209.02
Trader:
Trusted
#3741
Sep 23 2011 02:42pm
Quote (szabika @ 22 Sep 2011 10:55)
http://sportgeza.hu/sport/bringa/2011/09/22/lassan_gyorshajtasert_is_buntethetik/
geci hogy inog
kevés :c
Emlékszem rá, amikor még Jalabert tekert, simán odaverte volna a csávót lejtmenetben.
A régi szép idők. ^^
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#3742
Oct 11 2011 03:57pm
http://indavideo.hu/video/Antilop_utotte_le_a_bringast
lol.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3743
Oct 26 2011 08:24am
http://kerekagy.blog.hu/2011/10/26/egybilliobol_haromszor_teveszt_a_bovden_nelkuli_fek
Ebből kösz, de nem kérek.
A fékrendszert sem autónál, sem bicónál, sem motornál, sem más ilyen járműnél NEM SZABADNA elektronikára cserélni......
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3744
Nov 3 2011 04:48am
http://bikemag.hu/tech/uci-dekor-egy-vitathato-rendelkezesrol-bobeszeduen
"Arra a kérdésre, hogy a manapság dúló őrült konkurenciaharcban, ahol az új design, a mérnöki megoldások,
fejlesztések keményen anyagiasítható piacszerzéseket jelentenek, mennyire jó a prototípusaink dokumentációját
az UCI-hoz küldözgetni, a svájci szervezet megnyugtató módon garantálja, hogy az ipari titkokat bizalmasan kezeli."
"Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot (neve, anyja neve, született…) és be kell fizetni modellenként (váztípusonként
8 méret foglaltatik a díjban, ezen felüli méretvariánsoknál extra zseton küldendő Svájcba) 600 svájci franknyi díjat."
"A kompozitokból készült vázaknál egyéb kitételek is vannak. Először is, a váz egy csöve (Hogy is nevezzelek? Hosszanti
szekciója?) sem lehet szélesebb 8 cm-nél. Az aerodinamikus csöveknél keresztmetszetben legfeljebb 3:1 arányok lehetnek,
azaz ha egy cső lapított, akkor maximum háromszor olyan magas lehet, mint széles. És fordítva. Egy váz felsőcsöve lehet
ejtett – azaz sloping –, de a cső lejtésének bele kell férnie egy 16 centiméteres tartományba. Azaz a fejcső-felsőcső
csatlakozási pontjában húzott egyenes és az erre húzott párhuzamos, mely a felsőcső és nyeregvázcső csatlakozásának
legalsó pontjához húzunk, nem lehet nagyobb távolságra egymástól, mint 16 centiméter."
Azért van 1-2 omfg dolog benne.....
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3745
Nov 3 2011 05:02am
Quote (Baleee @ Nov 3 2011 11:48am)
http://bikemag.hu/tech/uci-dekor-egy-vitathato-rendelkezesrol-bobeszeduen
"Arra a kérdésre, hogy a manapság dúló őrült konkurenciaharcban, ahol az új design, a mérnöki megoldások,
fejlesztések keményen anyagiasítható piacszerzéseket jelentenek, mennyire jó a prototípusaink dokumentációját
az UCI-hoz küldözgetni, a svájci szervezet megnyugtató módon garantálja, hogy az ipari titkokat bizalmasan kezeli."
"Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot (neve, anyja neve, született…) és be kell fizetni modellenként (váztípusonként
8 méret foglaltatik a díjban, ezen felüli méretvariánsoknál extra zseton küldendő Svájcba) 600 svájci franknyi díjat."
"A kompozitokból készült vázaknál egyéb kitételek is vannak. Először is, a váz egy csöve (Hogy is nevezzelek? Hosszanti
szekciója?) sem lehet szélesebb 8 cm-nél. Az aerodinamikus csöveknél keresztmetszetben legfeljebb 3:1 arányok lehetnek,
azaz ha egy cső lapított, akkor maximum háromszor olyan magas lehet, mint széles. És fordítva. Egy váz felsőcsöve lehet
ejtett – azaz sloping –, de a cső lejtésének bele kell férnie egy 16 centiméteres tartományba. Azaz a fejcső-felsőcső
csatlakozási pontjában húzott egyenes és az erre húzott párhuzamos, mely a felsőcső és nyeregvázcső csatlakozásának
legalsó pontjához húzunk, nem lehet nagyobb távolságra egymástól, mint 16 centiméter."
Azért van 1-2 omfg dolog benne.....
ugly as fuck
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3746
Nov 3 2011 05:43am
Quote (szabika @ 3 Nov 2011 13:02)
ugly as fuck
Vouch.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3747
Nov 4 2011 09:00am
http://bikegirls.blog.hu/2011/11/04/szexbike_avagy_a_nyereg_nelkuli_bicikli
: DDDDDD
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3748
Nov 22 2011 09:11am
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3749
Nov 22 2011 11:20am
Quote (beni @ Nov 22 2011 04:11pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Cj6ho1-G6tw
old
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3750
Nov 24 2011 07:56am
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/emeletes-bicikli/
lánchíd fele láttam anno és már akkor is idétlennek találtam
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
373
374
375
376
377
410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact