mondjuk egy precíz torkonrúgással korrigálhattad volna a viselkedését
mi egyiptomba valami fos géppel mentünk, szerintem hátra se lehetett dönteni a székeket
geci kényelmetlen volt, egész úton be volt dugulva a fülem, zavartak az emberek,
nyomasztó volt az egész, rám jött az ilyen geci bezártság meg ember fóbiám és szakadt rólam a víz egész úton
sokat nem segített amikor leszálltam a 80 fokba és vártam fél órát a buszra
alig várom a 20 órás repülőutat szöulba
http://3.1m.yt/13DWmIww.png:wacko:
nem szorakozok ilyenekkel, altalaban ha egy muanyag palackot bedugsz a talca es az ules koze akkor em tudjak hadradonteni, de van ugy hogy mashova kell bedugni, de altalaban mukszik