Quote (bbaallaaggee @ 6 Feb 2013 22:15)
Igen. Semmi lassulást nem vettem észre a telefonon, bár mivel ez a 7.8 gyakorlatilag csak egy új skin, fel is háborodtam volna.
Skinnek viszont faja, végre értelmes színe van a csempéknek és kifért minden tényleg gyakran használt funkció egyszerre a főképernyőre. Egyáltalán nincs szükségem már sem a menüre, sem arra, hogy le-fel söprögessem a főképernyőt hogy valamit csinálak. Szögegyszerűvé tette a telefont, nekem ez 10/10.
Mondjuk hiába az új színek és hiába fasza ez a steel theme amit használok, igazán belebaszhattak volna egy RGB skálát
én is ezen csodálkozom
arra gondoltam eddig, hogy azért nincs ilyen, mert 'izmos' színeket akartak, hogy az accent color mindenhol látszódjon
mint pl olvasatlan email most pl nekem alig különül el a szürke olvasottól, mert a sötétszürkét (már már acélkék) színt használom
de azzal hogy ilyen matt színeket raktak be, simán lehetett volna rgb picker is, mondjuk olyan megkötéssel hogy a teljesen feketét (vagy fehéret) nem közelítheti meg ~20%-on belül
This post was edited by Anarkin on Feb 6 2013 03:18pm