d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1372373374375376660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 6 2013 02:01pm
Quote (bbaallaaggee @ 5 Feb 2013 17:43)
na csak fel kellett baszódnom, már megy is. de azért kb 50szer próbáltam meg mire sikerült az elmúlt 3 napban...

7.10.8858.136      elvileg ez az utolsó... és ez már a 7.8


megérte vele szenvedni?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 6 2013 02:25pm
zte-blade android 2.2.2 telón átlehet tenni sd kártyára a gyári appokat? market, maps, ilyenek?
folyamatosan rinyál, hogy nincs hely rajta(16mb szabad) de az alkalmazások menüből amire engedte, azt átmozgattam sd-kártyára a felkínált gombbal.
vagy mi az istenhez kezdjek vele?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 6 2013 03:15pm
Quote (fahrii @ 6 Feb 2013 21:01)
megérte vele szenvedni?


Igen. Semmi lassulást nem vettem észre a telefonon, bár mivel ez a 7.8 gyakorlatilag csak egy új skin, fel is háborodtam volna.
Skinnek viszont faja, végre értelmes színe van a csempéknek és kifért minden tényleg gyakran használt funkció egyszerre a főképernyőre. Egyáltalán nincs szükségem már sem a menüre, sem arra, hogy le-fel söprögessem a főképernyőt hogy valamit csinálak. Szögegyszerűvé tette a telefont, nekem ez 10/10.
Mondjuk hiába az új színek és hiába fasza ez a steel theme amit használok, igazán belebaszhattak volna egy RGB skálát
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 6 2013 03:17pm
Quote (bbaallaaggee @ 6 Feb 2013 22:15)
Igen. Semmi lassulást nem vettem észre a telefonon, bár mivel ez a 7.8 gyakorlatilag csak egy új skin, fel is háborodtam volna.
Skinnek viszont faja, végre értelmes színe van a csempéknek és kifért minden tényleg gyakran használt funkció egyszerre a főképernyőre. Egyáltalán nincs szükségem már sem a menüre, sem arra, hogy le-fel söprögessem a főképernyőt hogy valamit csinálak. Szögegyszerűvé tette a telefont, nekem ez 10/10.
Mondjuk hiába az új színek és hiába fasza ez a steel theme amit használok, igazán belebaszhattak volna egy RGB skálát


én is ezen csodálkozom

arra gondoltam eddig, hogy azért nincs ilyen, mert 'izmos' színeket akartak, hogy az accent color mindenhol látszódjon
mint pl olvasatlan email most pl nekem alig különül el a szürke olvasottól, mert a sötétszürkét (már már acélkék) színt használom

de azzal hogy ilyen matt színeket raktak be, simán lehetett volna rgb picker is, mondjuk olyan megkötéssel hogy a teljesen feketét (vagy fehéret) nem közelítheti meg ~20%-on belül

This post was edited by Anarkin on Feb 6 2013 03:18pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 6 2013 03:20pm
Quote (bbaallaaggee @ 6 Feb 2013 22:15)
Igen. Semmi lassulást nem vettem észre a telefonon, bár mivel ez a 7.8 gyakorlatilag csak egy új skin, fel is háborodtam volna.
Skinnek viszont faja, végre értelmes színe van a csempéknek és kifért minden tényleg gyakran használt funkció egyszerre a főképernyőre. Egyáltalán nincs szükségem már sem a menüre, sem arra, hogy le-fel söprögessem a főképernyőt hogy valamit csinálak. Szögegyszerűvé tette a telefont, nekem ez 10/10.
Mondjuk hiába az új színek és hiába fasza ez a steel theme amit használok, igazán belebaszhattak volna egy RGB skálát


neked milyen van?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 6 2013 03:23pm
Quote (Inakwo @ 6 Feb 2013 22:20)
neked milyen van?


samsung ofc :D

Dell Venue Pro... már ha a telefon tipusára irányult a kérdés
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 6 2013 04:09pm
Quote (bbaallaaggee @ 6 Feb 2013 22:15)
Igen. Semmi lassulást nem vettem észre a telefonon, bár mivel ez a 7.8 gyakorlatilag csak egy új skin, fel is háborodtam volna.
Skinnek viszont faja, végre értelmes színe van a csempéknek és kifért minden tényleg gyakran használt funkció egyszerre a főképernyőre. Egyáltalán nincs szükségem már sem a menüre, sem arra, hogy le-fel söprögessem a főképernyőt hogy valamit csinálak. Szögegyszerűvé tette a telefont, nekem ez 10/10.
Mondjuk hiába az új színek és hiába fasza ez a steel theme amit használok, igazán belebaszhattak volna egy RGB skálát


nálam olyan lassulás van, hogy rábökök mondjuk a levelekre és utána ott gondolkodom hogy most wtf van nem vette volna be a nyomásom? végül csak bejön néhány mp mulva
szal meg kellett szoknom hogy várjak egy kicsit és ne nyomjam meg még1x az ikont

lehet vissza is teszem a mangot mert ez csak felkurja az agyam
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 13 2013 01:16pm
na megjött a telcsi

milyen musthave android appok vannak fruit ninja és angry birdson kívül?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 14 2013 11:27am
Quote (szabika @ 13 Feb 2013 21:16)
na megjött a telcsi

milyen musthave android appok vannak fruit ninja és angry birdson kívül?


FACEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK




titanium backup
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2013 11:36am
Quote (szabika @ Feb 13 2013 08:16pm)
na megjött a telcsi

milyen musthave android appok vannak fruit ninja és angry birdson kívül?


angry birds star wars
Go Back To Magyar Topic List
Prev1372373374375376660Next
Add Reply New Topic New Poll