d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1372373374375376410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 11 2011 08:24am
Quote (Baleee @ 11 Sep 2011 14:54)


Dugnám őket.


Jaja, de a csajok sem rosszak! :D

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Sep 11 2011 08:24am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2011 08:42am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Sep 2011 16:24)
Jaja, de a csajok sem rosszak! :D


Múltkor valaki bikemag forumon beszólt, hogy ezek a bringás 'artisták' csak cirkuszi majmok illetve, hogy a BMX-eseknek, meg triálosoknak ez milyen degradáló (BMX-es volt aki beszólt). Jót nevettem. :D Mert a BMX és Trial ilyen alapon nem cirkuszi majomkodás... :D
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Sep 11 2011 09:42am
Quote (Baleee @ Sep 11 2011 04:42pm)
Múltkor valaki bikemag forumon beszólt, hogy ezek a bringás 'artisták' csak cirkuszi majmok illetve, hogy a BMX-eseknek, meg triálosoknak ez milyen degradáló (BMX-es volt aki beszólt). Jót nevettem. :D Mert a BMX és Trial ilyen alapon nem cirkuszi majomkodás... :D


mert az is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2011 09:46am
Quote (ODDSAC @ 11 Sep 2011 17:42)
mert az is


Bezzeg a deszkások.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Sep 11 2011 09:47am
Quote (Baleee @ Sep 11 2011 05:46pm)
Bezzeg a deszkások.


az művészet
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 11 2011 02:22pm
Quote (Baleee @ 11 Sep 2011 16:42)
Múltkor valaki bikemag forumon beszólt, hogy ezek a bringás 'artisták' csak cirkuszi majmok illetve, hogy a BMX-eseknek, meg triálosoknak ez milyen degradáló (BMX-es volt aki beszólt). Jót nevettem. :D Mert a BMX és Trial ilyen alapon nem cirkuszi majomkodás... :D


Ilyenkor mondanám neki, hogy oké, de csinálja utánuk. ^^

Láttam YT-on 1-2 ilyen vidit... hát nagyon tudnak ezek a csajok. :P
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 12 2011 01:57pm
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 21:02)
nyár ota félretettem neked baszod, sose jöttél át azt a 200mert érte :D


Arat meg nem mondtal, ugy nehez megvenni. De leszarom, arulgasd ha gondolod :)
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 12 2011 01:58pm
Quote (Oberon_os @ Sep 12 2011 07:57pm)
Arat meg nem mondtal, ugy nehez megvenni. De leszarom, arulgasd ha gondolod :)


nekem van egy klipszem a bicón, amit nem hiányolnék, akár ajándékba is odaadom Neked, csak nemtom megfelel -e :)
ilyen kép van hirtelen, szerintem be tudod lőni ebből milyen


This post was edited by kuzdithom on Sep 12 2011 02:02pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 17 2011 11:01pm
most voltam tekerni
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1372373374375376410Next
Add Reply New Topic New Poll