Quote (Oberon_os @ Sep 12 2011 07:57pm)
Arat meg nem mondtal, ugy nehez megvenni. De leszarom, arulgasd ha gondolod

nekem van egy klipszem a bicón, amit nem hiányolnék, akár ajándékba is odaadom Neked, csak nemtom megfelel -e

ilyen kép van hirtelen, szerintem be tudod lőni ebből milyen
This post was edited by kuzdithom on Sep 12 2011 02:02pm