d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13723733743753764114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2011 07:26am
juj de kibaszottul várom már
lehet már valamit tudni mikor jön ki? esetleg gépigény?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 07:32am
Quote (Inakwo @ Jul 4 2011 01:26pm)
juj de kibaszottul várom már
lehet már valamit tudni mikor jön ki? esetleg gépigény?


Quote (Rezs @ Jun 27 2011 10:15am)
na, elvileg augusztus elején lesz béta, a játékot meg legkésőbb 2012 áprilisára várhatjuk, de a blizzard még szeretné idén kidobni a népnek



a gépigény meg szerintem nem lesz túl nagy, mivel blizzard game...de én biztos hogy felújítom a gépet, hogy full grafikán tudjak gamelni ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2011 07:33am
Quote (Rezs @ 4 Jul 2011 14:32)
a gépigény meg szerintem nem lesz túl nagy, mivel blizzard game...de én biztos hogy felújítom a gépet, hogy full grafikán tudjak gamelni ^^


hát ha lesz béta augusztusban(ha lesz) szerintem karácsonyra megprobálják a polcokra varázsolni

Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 4 2011 07:59am
én megyek Rezsel tolakodni az első helyért!
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 4 2011 12:10pm
elv aug 16.-án jöna béta!!! : )
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2011 12:34pm
Quote (Salvador @ 4 Jul 2011 20:10)
elv aug 16.-án jöna  béta!!! : )


remélem kapok kulcsot. ha már az accomban megvan minden blizzard game. ^^

Quote (Rezs @ 4 Jul 2011 15:32)
a gépigény meg szerintem nem lesz túl nagy, mivel blizzard game...de én biztos hogy felújítom a gépet, hogy full grafikán tudjak gamelni ^^


ha idén kijön, akkor tuti menni fog nekem maxon...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2011 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 4 2011 06:34pm)
remélem kapok kulcsot. ha már az accomban megvan minden blizzard game. ^^



ha idén kijön, akkor tuti menni fog nekem maxon...


mert ha januárban jön ki akkor már nem.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 01:01pm
Quote (Salvador @ Jul 4 2011 06:10pm)
elv aug 16.-án jöna  béta!!! : )


és ezt honnan szoptad ki?
mert erről kurvára nemtalálok semmilyen infót
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2011 01:03pm
Quote (Rezs @ 4 Jul 2011 20:01)
és ezt honnan szoptad ki?
mert erről kurvára nemtalálok semmilyen infót


apja a blizzardnál dolgozik és meg leszel dugva!!!!!!!!!
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 4 2011 03:35pm
Quote (Rezs @ Jul 4 2011 09:01pm)
és ezt honnan szoptad ki?
mert erről kurvára nemtalálok semmilyen infót


olvastam... egyépként a pvp hogy tetszik nektek?:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13723733743753764114Next
Closed New Topic New Poll