Quote (Inakwo @ Jul 4 2011 01:26pm)
juj de kibaszottul várom már
lehet már valamit tudni mikor jön ki? esetleg gépigény?
Quote (Rezs @ Jun 27 2011 10:15am)
na, elvileg augusztus elején lesz béta, a játékot meg legkésőbb 2012 áprilisára várhatjuk, de a blizzard még szeretné idén kidobni a népnek
a gépigény meg szerintem nem lesz túl nagy, mivel blizzard game...de én biztos hogy felújítom a gépet, hogy full grafikán tudjak gamelni ^^