d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1372373374375376830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 17 2009 08:31am
60 life 3 soc lvl req 25 armor érhet vmit?
EUSCL
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 17 2009 08:36am
Quote (HsG @ 17 Nov 2009 14:30)
értem küöszi

hát itt ennyit mondtak
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37210607&f=71

egy haver meg 200 körül... fogalmam sincs most mennyi ^^


200 körül tuti nincs, annyiért már 15 dex 30+lifeosat is lehet venni akár. pc fórum: aki ~50-et írt az közel áll a jóhoz, annyit lehet ér.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 17 2009 08:42am
Quote (Haho @ 17 Nov 2009 14:31)
60 life 3 soc lvl req 25 armor érhet vmit?
EUSCL


Namost lehet hülyeséget mondok, de asszem 60 a perf 25-re (of colossus), 80 30-ra (of squid). Sajna már eu-n is lvl30 az elfogadott lld szint, régen (pár éve) lvl29 volt, akkor perfekt lett volna ez az arm, így már jóval szerényebb, és nem tudom h eladható-e egyáltalán. lld trade részlegen próbálkozhatsz vele, mint jóféle lvl29 arm, de sok reményt ne fűzz hozzá sztem. :(

Árat végképp nem tudok.
Member
Posts: 28,541
Joined: Jul 21 2009
Gold: 42,879.87
Nov 17 2009 08:54am
Koszi az elozot,lehet majd kiteszem oket hatha megveszi valaki.
Ezeket a craftolt cuccokat mar felraktam egyszer de ocsem olyan faszan megcsinalta a kepet hogy semmi nem latszott beloluk...most felrakom egyesevel igy jobban latszik.

Kerdes a szokasos kuka vagy eladhato,esetleg ar nagyjabol mert ha van bennuk 5-10 fg akkor megprobalom eladni ha nincs akkor kuka vagy kidobom free-be low-oknak.





Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 17 2009 09:12am
Quote (HsG @ 17 Nov 2009 14:30)
értem küöszi

hát itt ennyit mondtak
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37210607&f=71

egy haver meg 200 körül... fogalmam sincs most mennyi ^^


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=36594956&f=170&o=20

tess viszonyítási alap. 10 fg-nél tart. Jó ideje. gl 200körüli árra.. :D
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 17 2009 09:14am
Hrek mostanában mennyit érnek?(cserélt, nem tudni másolt-e)
Quote (Oberon_os @ Nov 17 2009 02:42pm)
Namost lehet hülyeséget mondok, de asszem 60 a perf 25-re (of colossus), 80 30-ra (of squid). Sajna már eu-n is lvl30 az elfogadott lld szint, régen (pár éve) lvl29 volt, akkor perfekt lett volna ez az arm, így már jóval szerényebb, és nem tudom h eladható-e egyáltalán. lld trade részlegen próbálkozhatsz vele, mint jóféle lvl29 arm, de sok reményt ne fűzz hozzá sztem. :(

Árat végképp nem tudok.


Köszönöm utána nézek.

This post was edited by Haho on Nov 17 2009 09:15am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 17 2009 09:15am
Quote (Haho @ 17 Nov 2009 16:14)
Hrek mostanában mennyit érnek?(cserélt, nem tudni másolt-e)


5fg
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 17 2009 09:15am
Quote (Bobek11 @ 17 Nov 2009 15:54)
Koszi az elozot,lehet majd kiteszem oket hatha megveszi valaki.
Ezeket a craftolt cuccokat mar felraktam egyszer de ocsem olyan faszan megcsinalta a kepet hogy semmi nem latszott beloluk...most felrakom egyesevel igy jobban latszik.

Kerdes a szokasos kuka vagy eladhato,esetleg ar nagyjabol mert ha van bennuk 5-10 fg akkor megprobalom eladni ha nincs akkor kuka vagy kidobom free-be low-oknak.

http://kep.ivpicture.hu/231396.jpg

http://kep.ivpicture.hu/231397.jpg

http://kep.ivpicture.hu/231398.jpg


a dudu amu kb semmit
nincs semmi add shpe dudura meg nem kell fcr.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 17 2009 09:25am
Quote (Bobek11 @ 17 Nov 2009 14:54)
Koszi az elozot,lehet majd kiteszem oket hatha megveszi valaki.
Ezeket a craftolt cuccokat mar felraktam egyszer de ocsem olyan faszan megcsinalta a kepet hogy semmi nem latszott beloluk...most felrakom egyesevel igy jobban latszik.

Kerdes a szokasos kuka vagy eladhato,esetleg ar nagyjabol mert ha van bennuk 5-10 fg akkor megprobalom eladni ha nincs akkor kuka vagy kidobom free-be low-oknak.

http://kep.ivpicture.hu/231396.jpg

http://kep.ivpicture.hu/231397.jpg

http://kep.ivpicture.hu/231398.jpg


Paladin esetleg eladható. Dru totál betli.

Quote (Haho @ 17 Nov 2009 15:14)
Hrek mostanában mennyit érnek?(cserélt, nem tudni másolt-e)


Köszönöm utána nézek.


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=123

itt a lld trade topic
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 17 2009 09:27am

sztem meg inkabb a soso mint a pala
palanal van skill fcr es done.
csakhat a soso meg 1 skilles lett :(




Go Back To Magyar Topic List
Prev1372373374375376830Next
Closed New Topic New Poll