Quote (Smat @ 6 Oct 2019 18:25)
Mostanaban nagyon savas a gyomrom, egy darabig hasznalt a Rennie tabletta de mostmar kb kutyafasz, elegge nullara baszta a gyomromat a tul sok sav, neha annyira szar hogy mar aludni sem tudok rendesen, kozben jol megfosat csak hogy teljes legyen a kor, top kek lel bazdmeg.
nem kene ennyi kinai kajat zabalni