d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13713723733743754765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2015 08:32am
Quote (beni @ Aug 31 2015 03:27pm)
Előttem egy transzatlanti járton döntötte teljesen hátra az ülést egy nő és minden erőfeszítésemet összeszedve szó nélkül hagytam. Aztán egy idő után hátraszólt panaszosan, hogy a térdem a hátában van.

Mutattam neki, hogy semmi helyen nincs és lefaragni nem tudok a lábamból. Erre morgolódott valamit, hogy már kényelmesen se lehet utazni a gépen. Mindezt úgy, hogy nem ült mellette senki...


Pont emiatt, ha csak tehetem mindig a szárny mellé (vészkijárat) foglalok helyet, ahol extra hely van.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2015 08:39am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2015 08:40am
Quote (Karan2_Returned @ 31 Aug 2015 16:23)
Bunkosag szolni repülön elöttem levönek hogy ne döljön teljesen hatra a tamlaval?

Nagyon zavar es mindig csutkara hatradönti aki elöttem ül.


Quote (beni @ 31 Aug 2015 16:27)
Előttem egy transzatlanti járton döntötte teljesen hátra az ülést egy nő és minden erőfeszítésemet összeszedve szó nélkül hagytam. Aztán egy idő után hátraszólt panaszosan, hogy a térdem a hátában van.

Mutattam neki, hogy semmi helyen nincs és lefaragni nem tudok a lábamból. Erre morgolódott valamit, hogy már kényelmesen se lehet utazni a gépen. Mindezt úgy, hogy nem ült mellette senki...


Szerintem nem bunkóság és én szólnék. Ha nem reagál, akkor az utaskísérőnek.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2015 08:40am
Quote (-joey- @ Aug 31 2015 03:32pm)
Pont emiatt, ha csak tehetem mindig a szárny mellé (vészkijárat) foglalok helyet, ahol extra hely van.


Jah, de fizetni kéne a nagyobb lábhelyért én meg jarabekgereskedem mindig


also:
https://www.youtube.com/watch?t=136&v=5p-uFmjLYEA
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2015 08:45am
Ez is faszság, hogy miért csak egész órában adják ki az okmányokat. Odaértem 16:08-ra erre elküldtek, hogy majd 5-kor megkaphatom. wtf man
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Aug 31 2015 09:18am
Quote (beni @ Aug 31 2015 04:27pm)
Előttem egy transzatlanti járton döntötte teljesen hátra az ülést egy nő és minden erőfeszítésemet összeszedve szó nélkül hagytam. Aztán egy idő után hátraszólt panaszosan, hogy a térdem a hátában van.

Mutattam neki, hogy semmi helyen nincs és lefaragni nem tudok a lábamból. Erre morgolódott valamit, hogy már kényelmesen se lehet utazni a gépen. Mindezt úgy, hogy nem ült mellette senki...

:DDD
Quote (Karan2_Returned @ Aug 31 2015 04:23pm)
Bunkosag szolni repülön elöttem levönek hogy ne döljön teljesen hatra a tamlaval?

Nagyon zavar es mindig csutkara hatradönti aki elöttem ül.



Amikor eszreveszem hogy elkezdi hatradonteni mindig ellentartok kezzel/labbal h ne tudja
Aztan ha elkezd igy ugralni h hatradoljoj mert azthiszi beakadt belerugok egyet altalaban, aztan utana nem szoktak dontogetni

(Ezek ilyen 2 oras utak), miert nem tud megmaradni a seggen egy kicsit, en sose dontom hatra azt a szart
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 31 2015 09:25am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 31 2015 03:23pm)
Bunkosag szolni repülön elöttem levönek hogy ne döljön teljesen hatra a tamlaval?

Nagyon zavar es mindig csutkara hatradönti aki elöttem ül.


Szerintem az a bunkosag ha hatradonti es nem kerdezi meg hogy zavar-e, legutobb is hatradontotte egy pali es szoltam neki
Gecire zavaro ha belemasznak az auradba
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2015 09:29am
Quote (beni @ Aug 31 2015 02:27pm)
Előttem egy transzatlanti járton döntötte teljesen hátra az ülést egy nő és minden erőfeszítésemet összeszedve szó nélkül hagytam. Aztán egy idő után hátraszólt panaszosan, hogy a térdem a hátában van.

Mutattam neki, hogy semmi helyen nincs és lefaragni nem tudok a lábamból. Erre morgolódott valamit, hogy már kényelmesen se lehet utazni a gépen. Mindezt úgy, hogy nem ült mellette senki...


mondjuk egy precíz torkonrúgással korrigálhattad volna a viselkedését
mi egyiptomba valami fos géppel mentünk, szerintem hátra se lehetett dönteni a székeket
geci kényelmetlen volt, egész úton be volt dugulva a fülem, zavartak az emberek,
nyomasztó volt az egész, rám jött az ilyen geci bezártság meg ember fóbiám és szakadt rólam a víz egész úton
sokat nem segített amikor leszálltam a 80 fokba és vártam fél órát a buszra
alig várom a 20 órás repülőutat szöulba



:wacko:

This post was edited by llllllllllll on Aug 31 2015 09:43am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2015 09:47am
Quote (llllllllllll @ Aug 31 2015 04:29pm)
mondjuk egy precíz torkonrúgással korrigálhattad volna a viselkedését
mi egyiptomba valami fos géppel mentünk, szerintem hátra se lehetett dönteni a székeket
geci kényelmetlen volt, egész úton be volt dugulva a fülem, zavartak az emberek,
nyomasztó volt az egész, rám jött az ilyen geci bezártság meg ember fóbiám és szakadt rólam a víz egész úton
sokat nem segített amikor leszálltam a 80 fokba és vártam fél órát a buszra
alig várom a 20 órás repülőutat szöulba

http://3.1m.yt/13DWmIww.png

:wacko:


Én szombaton 13 órát várakoztam Amsterdamban a reptéren. Mondjuk a story szempontjából viccesebb lenne, ha horrorisztikus képet festenék a várakozásról, de igazából egész hamar eltelt.

Azt sajnáltam viszont, hogy a terminálon lévő mini-szobás szálloda renoválás miatt zárva volt. Pedig ilyen kis mini kabinokat mindenhova kéne telepíteni. Nem is értem, hogy miért nem csinálják. Lehet nekem kéne belevágni a bizniszbe a ferihegyen.

This post was edited by beni on Aug 31 2015 09:48am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 31 2015 09:49am
Quote (beni @ Aug 31 2015 04:47pm)
Én szombaton 13 órát várakoztam Amsterdamban a reptéren. Mondjuk a story szempontjából viccesebb lenne, ha horrorisztikus képet festenék a várakozásról, de igazából egész hamar eltelt.

Azt sajnáltam viszont, hogy a terminálon lévő mini-szobás szálloda renoválás miatt zárva volt. Pedig ilyen kis mini kabinokat mindenhova kéne telepíteni. Nem is értem, hogy miért nem csinálják. Lehet nekem kéne belevágni a bizniszbe a ferihegyen.


hogy mered leferizni Liszt Ferencet
Go Back To Magyar Topic List
Prev13713723733743754765Next
Add Reply New Topic New Poll