Quote (beni @ Aug 31 2015 02:27pm)
Előttem egy transzatlanti járton döntötte teljesen hátra az ülést egy nő és minden erőfeszítésemet összeszedve szó nélkül hagytam. Aztán egy idő után hátraszólt panaszosan, hogy a térdem a hátában van.
Mutattam neki, hogy semmi helyen nincs és lefaragni nem tudok a lábamból. Erre morgolódott valamit, hogy már kényelmesen se lehet utazni a gépen. Mindezt úgy, hogy nem ült mellette senki...
mondjuk egy precíz torkonrúgással korrigálhattad volna a viselkedését
mi egyiptomba valami fos géppel mentünk, szerintem hátra se lehetett dönteni a székeket
geci kényelmetlen volt, egész úton be volt dugulva a fülem, zavartak az emberek,
nyomasztó volt az egész, rám jött az ilyen geci bezártság meg ember fóbiám és szakadt rólam a víz egész úton
sokat nem segített amikor leszálltam a 80 fokba és vártam fél órát a buszra
alig várom a 20 órás repülőutat szöulba

This post was edited by llllllllllll on Aug 31 2015 09:43am