d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13713723733743755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 5 2012 04:29am
Quote (tevetava @ May 5 2012 09:14am)
tfw a dotával álmodsz, de ki is kapsz mint a geci


huh
azt hittem csak nekem ennyire üres az életem, hogy már álmomban is csak játszom
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 5 2012 04:35am
Quote (Senee @ 5 May 2012 12:29)
huh
azt hittem csak nekem ennyire üres az életem, hogy már álmomban is csak játszom


:lol:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 5 2012 05:46am
tfw hétfőn anal nagyzh és ha minden percben tanulok alvás nélkül van esélyem
tfw hétfő reggel 4ig le kell adnom egy programot amivel lehet sakkozni és még neki se kezdtem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 5 2012 05:49am
>tfw hétfő 6:30 zh gépszerkböl, ha nincs meg 1év csúszó
>tfw még aznap 14:00 cnc programozás
>tfw kedden meg még 4másik zh

könnyü napok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 5 2012 06:14am
Quote (anyd @ May 5 2012 01:46pm)
tfw hétfőn anal nagyzh és ha minden percben tanulok alvás nélkül van esélyem
tfw hétfő reggel 4ig le kell adnom egy programot amivel lehet sakkozni és még neki se kezdtem


Quote (rapiddani @ May 5 2012 01:49pm)
>tfw hétfő 6:30 zh gépszerkböl, ha nincs meg 1év csúszó
>tfw még aznap 14:00 cnc programozás
>tfw kedden meg még 4másik zh

könnyü napok



tfw hétfőn pótzh szilárdságtanból, ha most nem szerzek aláírást, akkor jövőre már dinamikát meg rugalmasságtant kell majd tanulnom
tfw kedden vállalatirányítás, ami nem nehéz, de elveszi az időt a csütörtöki zh-tól
tfw csütörtökön Pro/Engineerbe kell 4 óra alatt 4 rajzot megcsinálni, és tavaly 20-ból 17-en megbuktak
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 5 2012 06:15am
Quote (anyd @ May 5 2012 12:46pm)
egy programot amivel lehet sakkozni és még neki se kezdtem


Azt meg hogy? Mit kell tudnia pontosan? Ha negyed évem lenne rá akkor is eléggé mission impossiblenek tűnne.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 5 2012 06:15am
tfw éreccségi
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 5 2012 06:16am
Quote (tevetava @ 5 May 2012 14:15)
tfw éreccségi


ugy nezem ezzel elbujhatunk a mezonyben ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 5 2012 06:17am
Quote (GoreKnight9 @ 5 May 2012 14:16)
ugy nezem ezzel elbujhatunk a mezonyben ^^


lehet amugy :d
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 5 2012 06:18am
Quote (tevetava @ 5 May 2012 14:17)
lehet amugy :d


magyarra nem tanultam semmit
matekra se
torit atnezegettem
foldrajzra majd kilencediketol tanulok
tfw lehet nem megyek tovabb
Go Back To Magyar Topic List
Prev13713723733743755001Next
Closed New Topic New Poll