d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1371372373374375660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 5 2013 05:34am
Quote (Eoghan @ 5 Feb 2013 12:30)
valamennyire biztos, hogy lehet. pár poszttal feljebb itt is azzal szenvedett rapiddani meg balagee


mondjuk ha én meg vennném nem értem miért kéne állandóan frissiteni...

jo az ugy ahogy van nekem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 5 2013 05:58am
Quote (Inakwo @ 5 Feb 2013 12:14)
kaptam egy ilyen okoskodást fészbukon havertol hogy terveztem egy Lumia 800-at erre ő azt mondta hogy a win7es op rendszert nem leeht frissiteni.

Igaz ez?


wp7-ről wp8-ra nem lehet mert más a kernel (WinCE -> NT)

820 már wp8-as, vegyél olyat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 5 2013 06:20am
Quote (Anarkin @ 5 Feb 2013 12:58)
wp7-ről wp8-ra nem lehet mert más a kernel (WinCE -> NT)

820 már wp8-as, vegyél olyat


mennyiért vesztegetik most azt?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 5 2013 07:06am
Quote (Inakwo @ 5 Feb 2013 13:20)
mennyiért vesztegetik most azt?


sokért, én inkább a lumia 620at, vagy htc 8s-t ajánlom ha olcsó wp8at akarsz (60-70 közt megúszod)
ha előző generáció akkor max a lumia 800 ami szóba jöhet (45ért kapsz újonnan aprón), wp7.8 van rajta ami az utolsó nagyobb frissítés wp7 alá (mezei usernek teljesen jó alternatíva egyébként)

Quote (Anarkin @ 5 Feb 2013 12:58)
wp7-ről wp8-ra nem lehet mert más a kernel (WinCE -> NT)

820 már wp8-as, vegyél olyat


téged nem zavar a 7.8al jött lassítás?
én azthittem meg fogom szokni, de egyszerűen idegörlő az a 1-1,5 mp késleltetés

Quote (Akizk @ 5 Feb 2013 14:07)
lehet :D
chrome nem lassú nálam, de nem támogatja a flasht, megnyitok 1 youtube videót, megkérdezi, hogy mivel nyissam meg, rámegyek, h crome és megnyitja magát és megkérdezi még1x :D
naked browser lesz szerintem a nyerő, vagy opera marad az elsődleges és ha flash kell akkor váltok..


egyébként nem a "szép" volt az első szó ami eszembe jutott a menüképernyőd láttán
(pedig az alap ICS teljesen szép szerintem, dehát ízlések és pofonok)

This post was edited by fahrii on Feb 5 2013 07:11am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 5 2013 07:07am
Quote (ecneB @ 5 Feb 2013 11:42)
nalam standard cm10 (3.0.x kernel)

http://1.ii.gl/hd-HjU.png

http://4.ii.gl/VVugBt.png

btw szerintem senki nem foglalkozik s2-vel innen (ilyen melysegekben), hogy ebbol barmit es ertsen.
flash-t fel lehet tolni jb ala is
akksi nekem jobb mint 4.0.4 alatt, bar azota nekunk sokat javult a kernel is (i9001)
2d8h-t ment ugy, hogy 80%-rol szedtem le

bongeszonek naked browser egyertelmuen (ez van nalam is, csak ocsmany az ikonja, ezt lecsereltem chrome-osra), v. lighting browser (minden funkciohoz paid verzio kell, mig elobbi teljes erteku bongeszo es szerintem, a leggyorsabb mind kozul, flash-t tamogatja)
chrome nalam sem nyert, lassu. bar nexus4-en azert villamgyors volt, a hardver keves hozza valszeg.
GSam Battery Monitor-ral siman ki tudod deriteni, hogy mi szivja az akksit, nagyon jo program (nalam core lett)
valamint paranoid darkness temat hasznalok, egyszeru es szep


lehet :D
chrome nem lassú nálam, de nem támogatja a flasht, megnyitok 1 youtube videót, megkérdezi, hogy mivel nyissam meg, rámegyek, h crome és megnyitja magát és megkérdezi még1x :D
naked browser lesz szerintem a nyerő, vagy opera marad az elsődleges és ha flash kell akkor váltok..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 5 2013 07:30am
Quote (fahrii @ 5 Feb 2013 14:06)
sokért, én inkább a lumia 620at, vagy htc 8s-t ajánlom ha olcsó wp8at akarsz (60-70 közt megúszod)
ha előző generáció akkor max a lumia 800 ami szóba jöhet (45ért kapsz újonnan aprón), wp7.8 van rajta ami az utolsó nagyobb frissítés wp7 alá (mezei usernek teljesen jó alternatíva egyébként)



téged nem zavar a 7.8al jött lassítás?
én azthittem meg fogom szokni, de egyszerűen idegörlő az a 1-1,5 mp késleltetés



egyébként nem a "szép" volt az első szó ami eszembe jutott a menüképernyőd láttán
(pedig az alap ICS teljesen szép szerintem, dehát ízlések és pofonok)


és a lumia 620 and lumia 800 között csak az op rendszer a különbség?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 5 2013 07:36am
Quote (Inakwo @ 5 Feb 2013 14:30)
és a lumia 620 and lumia 800 között csak az op rendszer a különbség?


elég magasak a wp hardware követelményei, nem hiszem hogy látnánk belőle szart (a mai világban főleg nem)

azt veszed amelyik tetszik, és megengedheted magadnak

(mondjuk wp8-at preferálnám, de kb ennyi)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 5 2013 10:37am
Quote (fahrii @ 3 Feb 2013 09:05)
a wp7.8 3 lepcsoben erkezik meg, szoval elvileg a kovetkezo mar az lesz


gecire FELBASZ hogy az első kettő lépcső is huszadikra volt hajlandó települni meg egyáltalán megtalálni hogy van frissítés, a harmadik, "megváltó" pedig gecire nem jön, akárhogy kapcsolgatom a kibaszott netet, vagy nem talál frissítést, mivel nincs net, vagy közli, hogy a legfrissebb verzió van a telefonomon.

FEL VAGYOK BASZVA
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 5 2013 10:43am
na csak fel kellett baszódnom, már megy is. de azért kb 50szer próbáltam meg mire sikerült az elmúlt 3 napban...

7.10.8858.136 elvileg ez az utolsó... és ez már a 7.8
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 6 2013 02:00pm
Quote (fahrii @ 5 Feb 2013 15:06)
sokért, én inkább a lumia 620at, vagy htc 8s-t ajánlom ha olcsó wp8at akarsz (60-70 közt megúszod)
ha előző generáció akkor max a lumia 800 ami szóba jöhet (45ért kapsz újonnan aprón), wp7.8 van rajta ami az utolsó nagyobb frissítés wp7 alá (mezei usernek teljesen jó alternatíva egyébként)



téged nem zavar a 7.8al jött lassítás?
én azthittem meg fogom szokni, de egyszerűen idegörlő az a 1-1,5 mp késleltetés



egyébként nem a "szép" volt az első szó ami eszembe jutott a menüképernyőd láttán
(pedig az alap ICS teljesen szép szerintem, dehát ízlések és pofonok)


minden ott van amit el kell érnem :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1371372373374375660Next
Add Reply New Topic New Poll