Quote (Inakwo @ 5 Feb 2013 13:20)
mennyiért vesztegetik most azt?
sokért, én inkább a lumia 620at, vagy htc 8s-t ajánlom ha olcsó wp8at akarsz (60-70 közt megúszod)
ha előző generáció akkor max a lumia 800 ami szóba jöhet (45ért kapsz újonnan aprón), wp7.8 van rajta ami az utolsó nagyobb frissítés wp7 alá (mezei usernek teljesen jó alternatíva egyébként)
Quote (Anarkin @ 5 Feb 2013 12:58)
wp7-ről wp8-ra nem lehet mert más a kernel (WinCE -> NT)
820 már wp8-as, vegyél olyat
téged nem zavar a 7.8al jött lassítás?
én azthittem meg fogom szokni, de egyszerűen idegörlő az a 1-1,5 mp késleltetés
Quote (Akizk @ 5 Feb 2013 14:07)
lehet

chrome nem lassú nálam, de nem támogatja a flasht, megnyitok 1 youtube videót, megkérdezi, hogy mivel nyissam meg, rámegyek, h crome és megnyitja magát és megkérdezi még1x

naked browser lesz szerintem a nyerő, vagy opera marad az elsődleges és ha flash kell akkor váltok..
egyébként nem a "szép" volt az első szó ami eszembe jutott a menüképernyőd láttán
(pedig az alap ICS teljesen szép szerintem, dehát ízlések és pofonok)
This post was edited by fahrii on Feb 5 2013 07:11am