d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1371372373374375381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2011 11:35pm
Quote (diablowebstar7 @ 7 Jul 2011 21:52)
mit vársz?  szerintem az aktív magyar játékosok száma kb 5 és 7 közé tehető
felőlem bepostolhatom minden 2. nap hogy fdf
vagy, hogy nem olyan régen welleztem ezt a charmot

Mystical heal X
Level Req: 35
Heals: 94 to 252
Mana Cost: 77

+161% Enhanced Effect
+73 Max Mana
+4% Heal Mastery

de minek? senkit nem érdekel
addig ez nem is fog változni míg itt minden 2. post arról szól, hogy jaj de jó volt régen amíg nem baszta el a játékot etc etc...


nem véletlen sajnos,elvesztette már rég a varázsát ez a játék , már csak az addictoknak és a nolifer faszpörgettyüknek okoz örömet. Nagyon szerettem ezt a játékot régen a maga egyszerüségével, tökéletesen megfelelt kikapcsolodásnak egy film vagy akármi más mellé még a catacombot is lenyeltem az is jo volt,kihivás jo dropok élvezetes multiplayer . Aztán ahogy bejött a maze tulságosan felgyorsult a játék, dara dara meg ki a nagyfaszubb ment mindenhol, ezvan sajnos köszönjétek njagnak.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 8 2011 01:53am
Quote (palacsinta @ Jul 8 2011 06:35am)
nem véletlen sajnos,elvesztette már rég a varázsát ez a játék , már csak az addictoknak és a nolifer faszpörgettyüknek okoz örömet. Nagyon szerettem ezt a játékot régen a maga egyszerüségével, tökéletesen megfelelt kikapcsolodásnak egy film vagy akármi más mellé még a catacombot is lenyeltem az is jo volt,kihivás jo dropok élvezetes multiplayer  . Aztán  ahogy bejött a maze tulságosan felgyorsult a játék, dara dara meg ki a nagyfaszubb ment mindenhol, ezvan sajnos köszönjétek njagnak.


this, de tényleg


tudom, hogy halálra ragoztuk a témát de én sosem unom meg az ezen való kesergést ^^
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Jul 8 2011 02:39am
Quote (diablowebstar7 @ 7 Jul 2011 21:52)
mit vársz?  szerintem az aktív magyar játékosok száma kb 5 és 7 közé tehető
felőlem bepostolhatom minden 2. nap hogy fdf
vagy, hogy nem olyan régen welleztem ezt a charmot

Mystical heal X
Level Req: 35
Heals: 94 to 252
Mana Cost: 77

+161% Enhanced Effect
+73 Max Mana
+4% Heal Mastery

de minek? senkit nem érdekel
addig ez nem is fog változni míg itt minden 2. post arról szól, hogy jaj de jó volt régen amíg nem baszta el a játékot etc etc...


5-7?

Hát... vagy Te, meg Betty és Nándi... :D
Betty nagyon aktív, de nem postol, Nándi meg hetek óta a cuccokkal bajlódik meg hogy milyen karit csináljon (csak feederrel akarja tolni és solo only). Másról nem tudok, hogy játszana... :/

Ezért is van ennyire bepunnyadva ez a topic... Ha legalább 5 aktív magyar lenne, akkor az már jó lenne, de mesh :c
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jul 8 2011 03:52am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Jul 2011 10:39)
5-7?

Hát... vagy Te, meg Betty és Nándi... :D
Betty nagyon aktív, de nem postol, Nándi meg hetek óta a cuccokkal bajlódik meg hogy milyen karit csináljon (csak feederrel akarja tolni és solo only). Másról nem tudok, hogy játszana... :/

Ezért is van ennyire bepunnyadva ez a topic... Ha legalább 5 aktív magyar lenne, akkor az már jó lenne, de mesh :c


hát ide vettem vtibort is meg a troy-bol namechanget
az úgy 5 :)
sy ha vki kihagytam de nem hinném ^^
illetva ha vki meggyanúsítottam ls-sel

szal nem kell csodálkoznia senkinek ha egy hete nem írtak ebbe a topikba

This post was edited by diablowebstar7 on Jul 8 2011 04:08am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 8 2011 04:20am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 8 2011 09:39am)
5-7?

Hát... vagy Te, meg Betty és Nándi... :D
Betty nagyon aktív, de nem postol, Nándi meg hetek óta a cuccokkal bajlódik meg hogy milyen karit csináljon (csak feederrel akarja tolni és solo only). Másról nem tudok, hogy játszana... :/

Ezért is van ennyire bepunnyadva ez a topic... Ha legalább 5 aktív magyar lenne, akkor az már jó lenne, de mesh :c


khm
kiről is van szó?

This post was edited by A122 on Jul 8 2011 04:21am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:08am
Amint lesz egy kis szabadidőm én is fogok játszani, de jelenleg túl sok a meló :(
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Jul 8 2011 11:30am
Quote (A122 @ 8 Jul 2011 12:20)
khm
kiről is van szó?


Róla. :)

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=804231
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 8 2011 01:47pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 8 2011 06:30pm)



Jó gyorsan tolja.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 8 2011 01:54pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 8 2011 06:30pm)


mocskos spammer
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 8 2011 04:18pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Jul 2011 19:30)


egy kép is jöhet róla
Go Back To Magyar Topic List
Prev1371372373374375381Next
Closed New Topic New Poll