d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1371372373374375410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 6 2011 08:31am
Quote (Baleee @ Sep 6 2011 12:57pm)
vatera bazdmeg.


ott miota fizetos az eladas?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 6 2011 08:42am
Quote (szabika @ Sep 6 2011 03:31pm)
ott miota fizetos az eladas?


illetéket kell fizetni az eladott termék után.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 6 2011 09:06am
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 16:31)
ott miota fizetos az eladas?


Évek óta...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 6 2011 01:24pm
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 12:36)
Van elado klipszem meg egy nyergem, amiket keppel bali meghirdet majd nekem, UGYE? :D
Bolhapiac ebikeon kivul hol erdemes meg?


mennyi a klipsz? GIB
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 6 2011 02:02pm
Quote (Oberon_os @ Sep 6 2011 08:24pm)
mennyi a klipsz? GIB


nyár ota félretettem neked baszod, sose jöttél át azt a 200mert érte :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 6 2011 02:02pm
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 22:02)
nyár ota félretettem neked baszod, sose jöttél át azt a 200mert érte :D


Jajj, te beszélsz lustaságról... :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 6 2011 02:03pm
Quote (Baleee @ Sep 6 2011 09:02pm)
Jajj, te beszélsz lustaságról... :D


vizet prédikálok
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 10 2011 10:28am
itthon vagyok eljöttem egy retró körre, amerre akkor jártam még mikor itthon laktam
asd
8perccel jöttem rosszabbat egy 25kmes távon mint amikor topon voltam

ez már olyan kondira vall, ami nem arra motivál hogy összeszedjem magam és na most megmutatom, hanem inkább arra hogy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2011 06:54am


Dugnám őket.



Quote (szabika @ 10 Sep 2011 18:28)
itthon vagyok eljöttem egy retró körre, amerre akkor jártam még mikor itthon laktam
asd
8perccel jöttem rosszabbat egy 25kmes távon mint amikor topon voltam

ez már olyan kondira vall, ami nem arra motivál hogy összeszedjem magam és na most megmutatom, hanem inkább arra hogy http://memearchive.net/memerial.net/page/1.jpg


Egyre kevesebb leszel. :( Add el a bringát, fölösleges.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1371372373374375410Next
Add Reply New Topic New Poll