itthon vagyok eljöttem egy retró körre, amerre akkor jártam még mikor itthon laktam
asd
8perccel jöttem rosszabbat egy 25kmes távon mint amikor topon voltam
ez már olyan kondira vall, ami nem arra motivál hogy összeszedjem magam és na most megmutatom, hanem inkább arra hogy
