Quote (Senee @ Jul 1 2011 12:28am)
rohadt_pofaju
80. szintű Lovag
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy egyedül szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
A neve azért ez, mert mikor csináltam nagyon fájt a fogam... Full Griswoldsetbenpompázik... zeal+fanaticism+holy shield, meg vengenance, mivel egyedül gamelek es hellen immune fizikalok ellen jo. a maradekot a defiancera rakom, a nagyobb defense erdekeben.
:DDDDDDDDDD
dicsak buksi,rohad a pofád?!