d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13713723733743754114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 04:42pm
Quote (josheide @ Jul 1 2011 12:20am)
Amúgy kinek a multija vagy ?


tuti sondor :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 04:42pm
Quote (Senee @ Jul 1 2011 12:28am)


rohadt_pofaju
80. szintű Lovag
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy egyedül szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
A neve azért ez, mert mikor csináltam nagyon fájt a fogam... Full Griswoldsetbenpompázik... zeal+fanaticism+holy shield, meg vengenance, mivel egyedül gamelek es hellen immune fizikalok ellen jo. a maradekot a defiancera rakom, a nagyobb defense erdekeben.







:DDDDDDDDDD



dicsak buksi,rohad a pofád?!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 05:07pm
Quote (Saenchai @ Jun 30 2011 10:42pm)
dicsak buksi,rohad a pofád?!

már nem, azóta rendbe tetettem xd
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 1 2011 06:13am
mikor lesz reset d3ba???
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 4 2011 07:10am
Quote (Rezs @ 4 Jul 2011 14:08)


úgy látszik a goldnak itt lesz is jelentősége. Bár nem tudom,hogy 50 és 200 soknak számít-e
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2011 07:11am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 4 2011 03:10pm)
úgy látszik a goldnak itt lesz is jelentősége. Bár nem tudom,hogy 50 és 200 soknak számít-e


szerintem nem
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 07:12am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 4 2011 01:10pm)
úgy látszik a goldnak itt lesz is jelentősége. Bár nem tudom,hogy 50 és 200 soknak számít-e


arról volt is szó, hogy a goldnak nagyobb jelentősége lesz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 4 2011 07:16am
Quote (Rezs @ 4 Jul 2011 14:12)
arról volt is szó, hogy a goldnak nagyobb jelentősége lesz



jaja, azt végom, de szerintem nem igazán volt információ,hogy miért lesz fontos.

http://eu.blizzard.com/diablo3/_images/screenshots/ss125-hires.jpg
itt pl 847 goldja van, úgy látszik tényleg nem számít soknak.
jobb oldalt az inviben ott 1 rúna!

This post was edited by Ghostmasterq on Jul 4 2011 07:20am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 07:22am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 4 2011 01:16pm)
jaja, azt végom, de szerintem nem igazán volt információ,hogy miért lesz fontos.

http://eu.blizzard.com/diablo3/%5Fimages/screenshots/ss125-hires.jpg
itt pl 847 goldja van, úgy látszik tényleg nem számít soknak.
jobb oldalt az inviben ott 1 rúna!


jaja, crimson :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13713723733743754114Next
Closed New Topic New Poll