Quote (Karan2_Returned @ Sep 23 2019 02:09pm)
elkezdett reggel fajni a fogam, felhivtam fogorvost kaptam pentekre idöpontot
azota egyre jobban faj, vettem be fajdalomcsillapitot semmit se hasznalt
mennyire gaz betelefonalni hogy nem birok pentekig varni?
Ha sürgős akkor intézik soron kívül. Nekem is az volt, hogy kaptam időpontot, de mondta az orvos, ha gáz van, akkor menjek rögtön.