d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1370371372373374660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 31 2013 06:43am
Quote (fahrii @ 31 Jan 2013 11:51)
elég érdekes megoldás az biztos, de szerintem 1-2 héten belül megjelenik egyébként

a teljesítményre elég rossz hatással van a 7.8, sebességben kb nodo és mango közt áll félúton


ennek mondjuk nem örülök, szegény dell nem egy erőmű
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 31 2013 06:46am
Quote (bbaallaaggee @ 31 Jan 2013 13:43)
ennek mondjuk nem örülök, szegény dell nem egy erőmű


teljesítményre semmilyen hatással nincs, csak a kezdeti verziókban (pre-mango nagyjából), lassabb volt az animáció picit mint utána

most úgy tűnik a kettő közé tették az animációk idejét megint

de ezek ilyen picit számok, mondjuk 0.5 helyett 0.75, etc, ilyen értékek között váltogatnak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:51am
Quote (Anarkin @ 31 Jan 2013 13:46)
teljesítményre semmilyen hatással nincs, csak a kezdeti verziókban (pre-mango nagyjából), lassabb volt az animáció picit mint utána

most úgy tűnik a kettő közé tették az animációk idejét megint

de ezek ilyen picit számok, mondjuk 0.5 helyett 0.75, etc, ilyen értékek között váltogatnak


meg lehet szokni, nem arról van szó, csak kifejezetten megérzi az ember váltásnál

Quote (bbaallaaggee @ 31 Jan 2013 13:43)
ennek mondjuk nem örülök, szegény dell nem egy erőmű


minden gen1es készülék alatt ugyan az a hardver van amúgy
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 2 2013 06:39pm
talált a telefonom egy 7.10.8783.12 frissítést, most telepítem. nemtom mi lesz belőle.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 2 2013 06:46pm
megint nem változott semmi..
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 02:05am
Quote (bbaallaaggee @ 3 Feb 2013 01:46)
megint nem változott semmi..


a wp7.8 3 lepcsoben erkezik meg, szoval elvileg a kovetkezo mar az lesz
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 5 2013 01:56am
Frissítettem az S2 firmjét az officiali JB-re (természetesen wanamlite rom)

Valószínű nem valószínű, h végleges a váltás, nem szívesen hagyom ott az atomstabil ICS-t.

ami szar:

- notification bar lehúzás után a toggle-k jobbról balra beúsznak, kurva idegesítő :@ szerencsére az AIO mod kikapcsolta, remélem JKay framework is ezt teszi majd.
- nincs flash (miért kellett....?! ja igen html5... persze mindenhol az van már, csak én nem látom)
- siyah kernel (valószínű nem, vagy csak nagyon ritkán lesz hozzá update) a jelenlegi beta verzió nem támogatja a dualbootot és rebootnál néha elvesznek a kernelbeállítások, sőt a tweakek
nagy része
nem hajtódik végre a startnál. Dorinmax kerneljét még nem próbáltam,(siyah alapú kernel) ő még aktívan fejleszt S2-re.
- nincs hozzá JKay framework (de már dolgozik rajta <3 )
- akksi idő egyenlőre elég szar, bár nem kapcsoltam ki a google now-t, ami állítólag igencsak eszi, meg amúgy is csak 1 napja van fent, nem mérvadó még annyira.
- pár app nem megy rajta, pl.: root ununstaller
- AIO mod: nem lehet állítani a kinézetét, óra pozícióját, buzis toggle ikonok

ha még találok valami bugot/idegesítő dolgot postolom (inb4 nocare)


ami jó:

- pár parasztvakító feature: smart stay, smart rotate
- AIO mod (long press to kill app, nem ébreszti fel at elót is küld értesítést ha 15-5% az akksi, állítható toggle sorrend, stb)
- siyah kernelben működik a BLN (villognak a gombok ha jön valami értesítés de a teló alvó módban marad, nem eszik akksit)
- samsung features: power button ends calls, flip to mute (music/call, if creen on scree, swipe to call/sms) bár ezek nagy részét tudja az ICS is.
- blocking mode: nem kell már külön app az időponthoz kötött profilváltáshoz (tök jó, hogy lehet kontaktot/appot hozzáadni kivételekhez, de az időt nem lehet napokra bontani, csak x-y óra
között vagy mindig :/)
- kamera app skkal gyorsabban készít képet és menti el
- gyári fm app képes felvenni az adást

több dolog nem jut eszembe


más:

pera nem támogatja a flasht :( bár a tördelésen és a home screenen kívül nincs benne jó. utálom hogy pl megszakítja a letöltést egy idő után ha off a kijelző, vagy ha nem exittel lépek ki benne rohad a ramban
sajna más böngésző meg a szövegtördelést, kivéve a naked browser(szarabb minőségben), de ami az operában jó (homescreen) az a nakedben szar :/
dolphin támogatja a flasht, tetszik is, de nem tördel :/ (talán van hozzá valami plugin)
ilyen FF chrome +többi szar kapásból uninstall, c kategóriás böngészők droidon...

valakinek valami 5lete böngészőre?


így néz ki most:
http://img442.imageshack.us/img442/1121/shot000001h.jpg

jobb felső sarokban az a power gomb offolja a screent, kár hogy van rá vidget, amit már gecire megszoktam :D a bal házacska meg a homescreenre ugrik (Y) :D

This post was edited by Akizk on Feb 5 2013 02:00am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2013 03:42am
nalam standard cm10 (3.0.x kernel)





btw szerintem senki nem foglalkozik s2-vel innen (ilyen melysegekben), hogy ebbol barmit es ertsen.
flash-t fel lehet tolni jb ala is
akksi nekem jobb mint 4.0.4 alatt, bar azota nekunk sokat javult a kernel is (i9001)
2d8h-t ment ugy, hogy 80%-rol szedtem le

bongeszonek naked browser egyertelmuen (ez van nalam is, csak ocsmany az ikonja, ezt lecsereltem chrome-osra), v. lighting browser (minden funkciohoz paid verzio kell, mig elobbi teljes erteku bongeszo es szerintem, a leggyorsabb mind kozul, flash-t tamogatja)
chrome nalam sem nyert, lassu. bar nexus4-en azert villamgyors volt, a hardver keves hozza valszeg.
GSam Battery Monitor-ral siman ki tudod deriteni, hogy mi szivja az akksit, nagyon jo program (nalam core lett)
valamint paranoid darkness temat hasznalok, egyszeru es szep

This post was edited by ecneB on Feb 5 2013 03:50am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 5 2013 05:14am
kaptam egy ilyen okoskodást fészbukon havertol hogy terveztem egy Lumia 800-at erre ő azt mondta hogy a win7es op rendszert nem leeht frissiteni.

Igaz ez?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 5 2013 05:30am
Quote (Inakwo @ Feb 5 2013 12:14pm)
kaptam egy ilyen okoskodást fészbukon havertol hogy terveztem egy Lumia 800-at erre ő azt mondta hogy a win7es op rendszert nem leeht frissiteni.

Igaz ez?


valamennyire biztos, hogy lehet. pár poszttal feljebb itt is azzal szenvedett rapiddani meg balagee
Go Back To Magyar Topic List
Prev1370371372373374660Next
Add Reply New Topic New Poll