Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 20:37)
hat elotte pedig kurva jo mf kari volt, mindenki nyalcsorgatva varta, aztan most jobban belegondolva szerintem samu jobb melee :\
de igazabol csak azert emeltem ki azt, mert ha jol emlekszem azzal kezdodtek a dolgok amik sokak jatekelmenyet rombolta. vagy mar a fene se tudja
szerintem a hanyatlás ott kezdődött amikor túl lett variálva a játék és meg lett emelve a dropp.
olyan szinten mentek le a cuccok árai, hogy ami januárban 5k fg volt, az márciusban jó ha elment 1.5k-2k fgért. Bejött ez a buzi halászat meg ez a sok szar.
Amikor indult az új rendszer (a real time), akkor nagyon sokan elkezdtek lsezni, innen a subról is, de úgy általában az egész jspn elég rendesen elkezdtek játszani. Aztán jöttek az újítások, és az iszonyatos infláció....
Én valamikor ott untam bele amikor bejött ez a multi, először még oké volt, de aztán annyira ez lett erőltetve, hogy inkább felhagytam a dologgal.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 28 2011 01:35am