d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1370371372373374381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2011 12:40pm
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 20:37)
hat elotte pedig kurva jo mf kari volt, mindenki nyalcsorgatva varta, aztan most jobban belegondolva szerintem samu jobb melee :\
de igazabol csak azert emeltem ki azt, mert ha jol emlekszem azzal kezdodtek a dolgok amik sokak jatekelmenyet rombolta. vagy mar a fene se tudja


Igen, azután kb jött a nagy hanyatlás, de amúgy meg pont ezért volt jogos, mert pala a többi karihoz képest overpower'd volt. Az baszta ki leginkább a biztosítékot szerintem, amikor egy az egyben kihúzta a solot, meg régi multit. Aztán meg ugye a mute prof lvlhez kötése...
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 27 2011 12:42pm
Quote (Baleee @ 27 Jun 2011 20:40)
Igen, azután kb jött a nagy hanyatlás, de amúgy meg pont ezért volt jogos, mert pala a többi karihoz képest overpower'd volt. Az baszta ki leginkább a biztosítékot szerintem, amikor egy az egyben kihúzta a solot, meg régi multit. Aztán meg ugye a mute prof lvlhez kötése...


lehetne sorolni hogy mik voltak ami utan nem 4xx ember jatszott vele csucsidoben hanem mint most 4x maximum, de ja amiket leirtal azok voltak a legmeghatarozobbak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2011 01:30am
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 20:37)
hat elotte pedig kurva jo mf kari volt, mindenki nyalcsorgatva varta, aztan most jobban belegondolva szerintem samu jobb melee :\
de igazabol csak azert emeltem ki azt, mert ha jol emlekszem azzal kezdodtek a dolgok amik sokak jatekelmenyet rombolta. vagy mar a fene se tudja


szerintem a hanyatlás ott kezdődött amikor túl lett variálva a játék és meg lett emelve a dropp.

olyan szinten mentek le a cuccok árai, hogy ami januárban 5k fg volt, az márciusban jó ha elment 1.5k-2k fgért. Bejött ez a buzi halászat meg ez a sok szar.

Amikor indult az új rendszer (a real time), akkor nagyon sokan elkezdtek lsezni, innen a subról is, de úgy általában az egész jspn elég rendesen elkezdtek játszani. Aztán jöttek az újítások, és az iszonyatos infláció....

Én valamikor ott untam bele amikor bejött ez a multi, először még oké volt, de aztán annyira ez lett erőltetve, hogy inkább felhagytam a dologgal.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 28 2011 01:35am
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jun 28 2011 08:00am
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 20:27)
hat meg jo elvegre sok guild kimondottan ls miatt van, vagy amiatt alakult. az ams kerdes hogy mar rohadtul nem arrol szol.
de ettol fuggetlenul meg mindig a toredeke a hc climbek szama az schez kepest. tenyleg nem tudok mast mondani ami jobban szemleltetne hogy 3 eve tart a ladder.
onmagaert beszel, plane hogy ezelott ugye sokkal tobben toltak. marmint update-hullamra gondolok ami anno talan a pala nerfelessel kezdodott es lehetne sorolni.


picit félre értjük egymást :)
én azt mondtam az ezzel kapcsolatos első postomba, hogy manapság nem fer a dupla a gp, nem tom hogy mi volt régen nagyon nem is izgat őszintén, mert úgyse lesz már olyan

a te szavaiddal élve ezt nem tudom másképp szemléltetni, hogy míg nem volt ennyire felgyorsulva a játék, volt 1 hc alchy most van 7

This post was edited by diablowebstar7 on Jun 28 2011 08:01am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 28 2011 09:45am
Quote (diablowebstar7 @ 28 Jun 2011 16:00)
picit félre értjük egymást :)
én azt mondtam az ezzel kapcsolatos első postomba, hogy manapság nem fer a dupla a gp, nem tom hogy mi volt régen nagyon nem is izgat őszintén, mert úgyse lesz már olyan

a te szavaiddal élve ezt nem tudom másképp szemléltetni, hogy míg nem volt ennyire felgyorsulva a játék, volt 1 hc alchy most van 7


de miert nem ferr?
hcban sosem lesznek olyan itemek mint amivel sc tele van. leven kesobb indult, igy itt nincsenek unspawn itemek.
arak is sokszorosa az scnek, nem kell mondani miert.
kevesebben jatszanak, 10 ember csucsidoben a max, mar irtam vagy elkapsz egy partyt ami epp indul (az altalaban vegig is megy mar egyhuzamban) vagy baszhatod es solo climb. mivel vegig szoktak tolni az egeszet ha osszejon egy csapat, ritka hogy lvl3x-4x-en becsatlakozz valahova.
regen sem 1 alchemist volt, updatek kornyeken mar volt 3-4 es ebben nincs datis aki torolte a sajatjat.
Member
Posts: 92,366
Joined: Dec 8 2005
Gold: 1,203.17
Jun 30 2011 10:48am
Quote (diablowebstar7 @ 28 Jun 2011 16:00)
picit félre értjük egymást :)
én azt mondtam az ezzel kapcsolatos első postomba, hogy manapság nem fer a dupla a gp, nem tom hogy mi volt régen nagyon nem is izgat őszintén, mert úgyse lesz már olyan

a te szavaiddal élve ezt nem tudom másképp szemléltetni, hogy míg nem volt ennyire felgyorsulva a játék, volt 1 hc alchy most van 7


Amikor együtt játszanak legközelebb? :(
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Jul 7 2011 11:58am
7 nap. Vicc.
Felteszem a mércét 2 hétre, szerintem 2 hét múlva írok valamit megint.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 7 2011 12:59pm
Quote (mrkog @ Jul 7 2011 06:58pm)
7 nap. Vicc.
Felteszem a mércét 2 hétre, szerintem 2 hét múlva írok valamit megint.


segítek, hogy ne double legyen ^^
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jul 7 2011 01:52pm
Quote (mrkog @ 7 Jul 2011 19:58)
7 nap. Vicc.
Felteszem a mércét 2 hétre, szerintem 2 hét múlva írok valamit megint.


mit vársz? szerintem az aktív magyar játékosok száma kb 5 és 7 közé tehető
felőlem bepostolhatom minden 2. nap hogy fdf
vagy, hogy nem olyan régen welleztem ezt a charmot

Mystical heal X
Level Req: 35
Heals: 94 to 252
Mana Cost: 77

+161% Enhanced Effect
+73 Max Mana
+4% Heal Mastery

de minek? senkit nem érdekel
addig ez nem is fog változni míg itt minden 2. post arról szól, hogy jaj de jó volt régen amíg nem baszta el a játékot etc etc...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 7 2011 02:02pm
Quote (diablowebstar7 @ 7 Jul 2011 21:52)
mit vársz?  szerintem az aktív magyar játékosok száma kb 5 és 7 közé tehető
felőlem bepostolhatom minden 2. nap hogy fdf
vagy, hogy nem olyan régen welleztem ezt a charmot

Mystical heal X
Level Req: 35
Heals: 94 to 252
Mana Cost: 77

+161% Enhanced Effect
+73 Max Mana
+4% Heal Mastery

de minek? senkit nem érdekel
addig ez nem is fog változni míg itt minden 2. post arról szól, hogy jaj de jó volt régen amíg nem baszta el a játékot etc etc...


régen elég szép magyar brigád volt. szerintem simán voltunk 15+ akik rendszeresen játszottak. Ez a topic volt a legpörgősebb és messze a leghosszabb a subon. Az első többezer oldalas spammentes topic.
Nem véletlenül szól minden második post arról, hogy milyen jó volt ameddig el nem baszták a játékot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1370371372373374381Next
Closed New Topic New Poll