d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1370371372373374410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2011 11:16am
Quote (Vismajor @ 3 Sep 2011 18:54)
kéne afk vezetek topik is, kicsit egyoldalú íg,y hogy az összes autós bunkó, a biciklisek meg istenek
:D
just sayin


Lassan 4 éves lesz a jogsim, fixiseket utálom, meg futárokat. Nem minden autós gyökér, ahogy nem minden bringás isten, mind a kettő között elég sok van.

Igazából tökmindegynek kellene lennie, hogy éppen ki mivel van, gyalog, bicón, motorral, autóval, kamionnal, busszal, stb, közlekedni kellene tudni, nem másikra dobálni a szart. Ha autóval vagyok, ki tudom kerülni a bringást, anélkül, hogy belekönyökölnék a dudába, másnak miért nem megy?! -.-'
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2011 11:17am
Quote (Baleee @ Sep 3 2011 06:16pm)
Lassan 4 éves lesz a jogsim, fixiseket utálom, meg futárokat. Nem minden autós gyökér, ahogy nem minden bringás isten, mind a kettő között elég sok van.

Igazából tökmindegynek kellene lennie, hogy éppen ki mivel van, gyalog, bicón, motorral, autóval, kamionnal, busszal, stb, közlekedni kellene tudni, nem másikra dobálni a szart. Ha autóval vagyok, ki tudom kerülni a bringást, anélkül, hogy belekönyökölnék a dudába, másnak miért nem megy?! -.-'


Egyetértek, nálam kb egál, arányosan ugyan annyi szabályt ne ismerő, tapló biciklis van, mint autós. Bár, mint gyalogos, egyelőre mindkét fajtát utálom
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Sep 5 2011 12:27pm
Quote (Baleee @ 3 Sep 2011 19:16)
Lassan 4 éves lesz a jogsim, fixiseket utálom, meg futárokat. Nem minden autós gyökér, ahogy nem minden bringás isten, mind a kettő között elég sok van.

Igazából tökmindegynek kellene lennie, hogy éppen ki mivel van, gyalog, bicón, motorral, autóval, kamionnal, busszal, stb, közlekedni kellene tudni, nem másikra dobálni a szart. Ha autóval vagyok, ki tudom kerülni a bringást, anélkül, hogy belekönyökölnék a dudába, másnak miért nem megy?! -.-'


A legfontosabb az lenne, hogy figyeljünk a másikra. Igen, a bringásoknak is kellene az autósokra...

Ha már egy úton haladunk, akkor - elméletileg - egy oldalon is állunk. :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2011 12:31pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 5 Sep 2011 20:27)
A legfontosabb az lenne, hogy figyeljünk a másikra. Igen, a bringásoknak is kellene az autósokra...

Ha már egy úton haladunk, akkor - elméletileg - egy oldalon is állunk. :)


Csak tényleg az a baj, hogy ameddig nem használja esetleg a másik járműt aktív(abb)an, addig sokan nem fogják fel.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 6 2011 03:27am
Na, kezdünk a kerékagy blogra hasonlítani... Valaki mentsen meg, és toljon be egy normális videot vagy sporthírt. :)
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 6 2011 05:36am
Van elado klipszem meg egy nyergem, amiket keppel bali meghirdet majd nekem, UGYE? :D
Bolhapiac ebikeon kivul hol erdemes meg?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 6 2011 05:50am
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 13:36)
Van elado klipszem meg egy nyergem, amiket keppel bali meghirdet majd nekem, UGYE? :D
Bolhapiac ebikeon kivul hol erdemes meg?


Imo csak ott, meg vatera esetleg, de ott nem hirdetem meg, mert ott nem free a hirdetes, max 2 sorert. :C
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 6 2011 05:51am
Quote (Baleee @ Sep 6 2011 12:50pm)
Imo csak ott, meg vatera esetleg, de ott nem hirdetem meg, mert ott nem free a hirdetes, max 2 sorert. :C


Quote (Baleee @ Sep 6 2011 12:50pm)
Imo csak ott, meg vatera esetleg, de ott nem hirdetem meg, mert ott nem free a hirdetes, max 2 sorert. :C


Fizetos a bolha? Wtf
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 6 2011 05:57am
Quote (szabika @ 6 Sep 2011 13:51)
Fizetos a bolha? Wtf


vatera bazdmeg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1370371372373374410Next
Add Reply New Topic New Poll