Quote (Baleee @ Sep 3 2011 06:16pm)
Lassan 4 éves lesz a jogsim, fixiseket utálom, meg futárokat. Nem minden autós gyökér, ahogy nem minden bringás isten, mind a kettő között elég sok van.
Igazából tökmindegynek kellene lennie, hogy éppen ki mivel van, gyalog, bicón, motorral, autóval, kamionnal, busszal, stb, közlekedni kellene tudni, nem másikra dobálni a szart. Ha autóval vagyok, ki tudom kerülni a bringást, anélkül, hogy belekönyökölnék a dudába, másnak miért nem megy?! -.-'
Egyetértek, nálam kb egál, arányosan ugyan annyi szabályt ne ismerő, tapló biciklis van, mint autós. Bár, mint gyalogos, egyelőre mindkét fajtát utálom