d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13703713723733744114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 04:09pm
Quote (josheide @ Jul 1 2011 12:08am)
Ez valami oldfag lehet.


csak valami faszrand
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 04:11pm
Quote (Genthor @ Jul 1 2011 12:09am)
A 2-ben is benne van.

Tényleg nem kell beszarni.


de én még csak az 1-nél tartok :angry:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 30 2011 04:15pm
Quote (ODDSAC @ 1 Jul 2011 00:11)
de én még csak az 1-nél tartok :angry:


Én meg csak a kettessel játszottam.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 04:18pm
Quote (Genthor @ Jul 1 2011 12:15am)
Én meg csak a kettessel játszottam.


én nem vagyok képes játszani vmelyik sorozat x. részével, ha nem toltam ki az elötte lévőket (márha a storyk kapcsolódnak)
bár tom h ezt itt mindenki leszarja
just sayin'
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 04:20pm
Quote (ODDSAC @ 1 Jul 2011 00:18)
én nem vagyok képes játszani vmelyik sorozat x. részével, ha nem toltam ki az elötte lévőket (márha a storyk kapcsolódnak)
bár tom h ezt itt mindenki leszarja
just sayin'


Amúgy kinek a multija vagy ?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 04:23pm
Quote (Saenchai @ Jun 30 2011 10:05pm)
Ez az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy BarbarDavid,2003.11.26. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Törölt.
BarbarDavid belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) BarbarDavid néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.

Privát üzenet küldése


Így mutatkozik be:
Hy! Ha akarsz egy jót játszani egy normális gyerekkel whispelj rám!!

A Páholy Anyakönyvébe BarbarDavid következő karaktereit jegyeztük be:

Champion Juggernut
72. szintű Barbár
(mellyel csak a(z) Bnet.hu szerveren találkozhatsz)
2003.11.26. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Hy!juggernut már egy kivénhedt próbabrbi,de ennek fejlesztése közben szereztem barátaim nagy részét...néha még játszok vele


Patriarch Farkaskolyok
81. szintű Druida elsődleges karaktere
2003.12.27. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy Ladder-en szeret játszani, legszívesebben tapasztalati pontokat gyűjt és tárgyakat keres. Saját bevallása szerint használ maphack-et.)
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Ez egy shape shiftinges druida(a nevét úgy érted ahogy akarod ;)) szívesen segít,ha éppen nem baalt zúzza



inb4 Juggernut

:DDDDDDDDDD
Nekem Seneditiz volt a fő karakterem és lvl86 paladin

Első karim volt és jól elrontottam mert egy pontot se raktam holy shieldre
Fana+zeal pala volt^
De szerettem

Honnan lehet ezt az írást előkeresni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 04:24pm
Quote (Senee @ Jun 30 2011 10:23pm)
:DDDDDDDDDD
Nekem Seneditiz volt a fő karakterem és lvl86 paladin

Első karim volt és jól elrontottam mert egy pontot se raktam holy shieldre
Fana+zeal pala volt^
De szerettem

Honnan lehet ezt az írást előkeresni


ahh
rákerestem, de nem a régi paladinomat hozza ki, hanem egy jóval későbbit, ami ráadásul hammer volt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 04:28pm
Quote (Senee @ Jun 30 2011 10:24pm)
ahh
rákerestem, de nem a régi paladinomat hozza ki, hanem egy jóval későbbit, ami ráadásul hammer volt

ja nem, seneditiz csak az accnevem volt :dd
MEGTALÁLTAM


z az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy rbc, 2004.07.22. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Tag.
rbc belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) Seneditiz néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.

Privát üzenet küldése

rbc legjobb tudomásunk szerint hozzájárult ahhoz, hogy dead@skizo.hu címére levelet küldhessenek számára.
rbc saját oldala a rbc.fw.hu címen található.

Így mutatkozik be:
europe serveren vagyok seneditiz acc-al. karim azz nonladderes, es ott szivesen segitek barkinek, normalon, nighton meg hellen is. adokk cuccokat is ha épp van...

A Páholy Anyakönyvébe rbc következő karaktereit jegyeztük be:

Meisterschaft
86. szintű Lovag elsődleges karaktere
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.07.22. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább egyedül vagy más játékosok ellen szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
zeal+fana(+charge(duelre) smoke armor, venomgrip, string of ears, andi visage, nords tenderizer, raven frost, pala skilles amu, waterwalk, zaka.


kirababy
84. szintű Varázslónő
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion 1.10 (végleges) jelű verziója alatt játszik.
(Legszívesebben tárgyakat keres.)
rbc így mutatja be a karaktert:
Firesorci 6800-7600 fireball sebzés, 14000-15000 meteor sebzés. lidless, skullder, shako, goldwarp, wartraveler, chance guards, 463 MF.


rohadt_pofaju
80. szintű Lovag
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy egyedül szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
A neve azért ez, mert mikor csináltam nagyon fájt a fogam... Full Griswoldsetbenpompázik... zeal+fanaticism+holy shield, meg vengenance, mivel egyedül gamelek es hellen immune fizikalok ellen jo. a maradekot a defiancera rakom, a nagyobb defense erdekeben.







:DDDDDDDDDD
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 04:29pm
Quote (josheide @ Jul 1 2011 12:20am)
Amúgy kinek a multija vagy ?


ashn
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 30 2011 04:32pm
Quote (ODDSAC @ 1 Jul 2011 00:29)
ashn


valószínűtlen, de ezek szerint igencsak oldfag user vagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13703713723733744114Next
Closed New Topic New Poll