Quote (Senee @ Jun 30 2011 10:24pm)
ahh
rákerestem, de nem a régi paladinomat hozza ki, hanem egy jóval későbbit, ami ráadásul hammer volt
ja nem, seneditiz csak az accnevem volt :dd
MEGTALÁLTAM
z az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy rbc, 2004.07.22. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Tag.
rbc belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) Seneditiz néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.
Privát üzenet küldése
rbc legjobb tudomásunk szerint hozzájárult ahhoz, hogy dead@skizo.hu címére levelet küldhessenek számára.
rbc saját oldala a rbc.fw.hu címen található.
Így mutatkozik be:
europe serveren vagyok seneditiz acc-al. karim azz nonladderes, es ott szivesen segitek barkinek, normalon, nighton meg hellen is. adokk cuccokat is ha épp van...
A Páholy Anyakönyvébe rbc következő karaktereit jegyeztük be:
Meisterschaft
86. szintű Lovag elsődleges karaktere
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.07.22. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább egyedül vagy más játékosok ellen szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
zeal+fana(+charge(duelre) smoke armor, venomgrip, string of ears, andi visage, nords tenderizer, raven frost, pala skilles amu, waterwalk, zaka.
kirababy
84. szintű Varázslónő
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion 1.10 (végleges) jelű verziója alatt játszik.
(Legszívesebben tárgyakat keres.)
rbc így mutatja be a karaktert:
Firesorci 6800-7600 fireball sebzés, 14000-15000 meteor sebzés. lidless, skullder, shako, goldwarp, wartraveler, chance guards, 463 MF.
rohadt_pofaju
80. szintű Lovag
(mellyel csak a(z) Europe szerveren találkozhatsz)
2004.09.19. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy egyedül szeret játszani. )
rbc így mutatja be a karaktert:
A neve azért ez, mert mikor csináltam nagyon fájt a fogam... Full Griswoldsetbenpompázik... zeal+fanaticism+holy shield, meg vengenance, mivel egyedül gamelek es hellen immune fizikalok ellen jo. a maradekot a defiancera rakom, a nagyobb defense erdekeben.
:DDDDDDDDDD