Quote (SteelMeetsSteel @ Sep 8 2019 08:12pm)
skypeolni akartam joapammal
letoltottem, es minden van benne csak skype nincs, 15 perc alatt nem talaltam meg benne azt a reszt ahol webtelefonalni lehet, mikozben az agyergorcs kerulgetett. nem tudom hogy en oregszek vagy ebben is soros keze van, de a windows 10 meg kb az osszes ujfajta applikacio indokolatlan mertekben felbasz kb folyamatosan
kosz dzso bacsi
Ugyan... Nem kell megköszönni, mindig szívesen segítek.