d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1369370371372373660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 07:18pm
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 02:17)
najo én befejeztem, szerintem én 7.5 fogok élni, megpróbáltam kb még 8x ezt a netszakítgatást

1) nem tud csatlakozni a frissítéshez, ( mert nincs net)
2) frissítés nem szükséges

retardált ez a wp telefon is


dettó
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 12:03am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 03:17)
najo én befejeztem, szerintem én 7.5 fogok élni, megpróbáltam kb még 8x ezt a netszakítgatást

1) nem tud csatlakozni a frissítéshez, ( mert nincs net)
2) frissítés nem szükséges

retardált ez a wp telefon is


:D te mernokALAT! iphone meg mindig gombnyomasra frissul, az talan menni fog :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 01:57am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 02:17)
najo én befejeztem, szerintem én 7.5 fogok élni, megpróbáltam kb még 8x ezt a netszakítgatást

1) nem tud csatlakozni a frissítéshez, ( mert nincs net)
2) frissítés nem szükséges

retardált ez a wp telefon is


valahol irjak h tmobilos radar mar megkapta, valszeg neked is meglesz a kozeljovobe
megszakitos modszerrel menni kene
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2013 02:18am
Quote (fahrii @ Jan 31 2013 09:57am)
valahol irjak h tmobilos radar mar megkapta, valszeg neked is meglesz a kozeljovobe
megszakitos modszerrel menni kene


that's what she said
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2013 04:17am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 06:03am)
:D te mernokALAT! iphone meg mindig gombnyomasra frissul, az talan menni fog :)


hát azért viccen kivül roppant szánalmasnak találom ,hogy így kéne egy telefon frissíteni, pont ezért választottam wpt, hogy ne baszakodjak mint az androiddal, erre tessék.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2013 04:20am
Quote (rapiddani @ Jan 31 2013 12:17pm)
hát azért viccen kivül roppant szánalmasnak találom ,hogy így kéne egy telefon frissíteni, pont ezért választottam wpt, hogy ne baszakodjak mint az androiddal, erre tessék.



androidnál kb. már annyi a romfrissítés, hogy felrakod a telefonra a zipelt romot, újraindítod a telefont recovery módban, azt felrakod a zipből az új romot

nem mondanám, hogy túl sokat kell baszakodni vele
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2013 04:42am
Quote (Saenchai @ Jan 31 2013 10:20am)
androidnál kb. már annyi a romfrissítés, hogy felrakod a telefonra a zipelt romot, újraindítod a telefont recovery módban, azt felrakod a zipből az új romot

nem mondanám, hogy túl sokat kell baszakodni vele


csak számomra lenne egyértelmű ,hogy ha megveszel valamit és frissíteni akarod akkor rányomsz a frissítés gombra azt cas?

This post was edited by rapiddani on Jan 31 2013 04:42am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2013 04:48am
Quote (rapiddani @ Jan 31 2013 12:42pm)
csak számomra lenne egyértelmű ,hogy ha megveszel valamit és frissíteni akarod akkor rányomsz a frissítés gombra azt cas?


igazad van, mondjuk a stock romokról és a frissítésükről nem tudok nyilatkozni, mert akkor volt utoljára gyári rom a telefonomon, mikor elhozta a futár, kicsomagolás után tettem is fel a mókolt romot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 31 2013 04:51am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 11:42)
csak számomra lenne egyértelmű ,hogy ha megveszel valamit és frissíteni akarod akkor rányomsz a frissítés gombra azt cas?


ezzel erőlteted a frissítést

idővel magától is megjelenne azt cas
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 04:51am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 11:42)
csak számomra lenne egyértelmű ,hogy ha megveszel valamit és frissíteni akarod akkor rányomsz a frissítés gombra azt cas?


elég érdekes megoldás az biztos, de szerintem 1-2 héten belül megjelenik egyébként

a teljesítményre elég rossz hatással van a 7.8, sebességben kb nodo és mango közt áll félúton

This post was edited by fahrii on Jan 31 2013 04:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369370371372373660Next
Add Reply New Topic New Poll