Quote (rapiddani @ Jan 31 2013 12:17pm)
hát azért viccen kivül roppant szánalmasnak találom ,hogy így kéne egy telefon frissíteni, pont ezért választottam wpt, hogy ne baszakodjak mint az androiddal, erre tessék.
androidnál kb. már annyi a romfrissítés, hogy felrakod a telefonra a zipelt romot, újraindítod a telefont recovery módban, azt felrakod a zipből az új romot
nem mondanám, hogy túl sokat kell baszakodni vele