d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1369370371372373381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 25 2011 12:04pm
Quote (Baresz @ 25 Jun 2011 19:13)
már azért kirohognek mindenkit ha nagy nehezen elmászol warlockig 150mq fail után és valaki nyit neki egy gz topicot. Leugatják a hajadat, hogy már van 129 lock elotted, ne nyiss neki tpoicot...


Legnagyobb hit a solo megszunése volt, mivel igy ugrott a beteszek egy filmet mászok 10-20 lvlt vagy hasono dolog. nem nem, fekudj neki hozz ossze egy csapatot és kosd le magad minimum 4 orára... na ez nem.

legtobben már nem 16 éves szarosok vagyunk, akik iskola után rohannak haza, hogy levessék magukat a gép elé amig anyuci el nem zavarja oket aludni. Mindenkinek RL+egyéb, egyszeruen nincs 4 ora rá egyhuzora.
na ennyi


csak rici kepez kivetelt
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 25 2011 02:51pm
Quote (Baresz @ 25 Jun 2011 18:13)
már azért kirohognek mindenkit ha nagy nehezen elmászol warlockig 150mq fail után és valaki nyit neki egy gz topicot. Leugatják a hajadat, hogy már van 129 lock elotted, ne nyiss neki tpoicot...


Legnagyobb hit a solo megszunése volt, mivel igy ugrott a beteszek egy filmet mászok 10-20 lvlt vagy hasono dolog. nem nem, fekudj neki hozz ossze egy csapatot és kosd le magad minimum 4 orára... na ez nem.

legtobben már nem 16 éves szarosok vagyunk, akik iskola után rohannak haza, hogy levessék magukat a gép elé amig anyuci el nem zavarja oket aludni. Mindenkinek RL+egyéb, egyszeruen nincs 4 ora rá egyhuzora.
na ennyi


Abszolute. Eve megy meg amugy? Gondoltam ra h elkezdek valamit tolni, amivel lehet fel-egy orakat hulyulni. Pl cs, vagy hasonlo. Lehet, mar az eve is elfutna, uj laptopom van... :D
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 25 2011 02:59pm
Quote (Oberon_os @ 25 Jun 2011 22:51)
Abszolute. Eve megy meg amugy? Gondoltam ra h elkezdek valamit tolni, amivel lehet fel-egy orakat hulyulni. Pl cs, vagy hasonlo. Lehet, mar az eve is elfutna, uj laptopom van... :D


de jol megy keremszepen
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 25 2011 03:18pm
Quote (vtibor @ 25 Jun 2011 21:59)
de jol megy keremszepen


Siman, megvettem a bratyo regi gepet. O modellezik meg tervez, kell nekik a jobb teljesitmeny, nekem meg a regi gepe is sokszorosan tulkeni igenyeimet.:D am valamikor kene sorozznunk egyet
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jun 25 2011 04:12pm
evet akkor told ha van egy héten 1 napod rá. Kevesebbel is elmegy (nekem kb fél ora két-három naponta) hogy kitermelje a havi efofizetést, de azért egy nap az inkább a minimum lenne.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 26 2011 12:22am
Quote (diablowebstar7 @ 23 Jun 2011 23:11)
szerintem az a buziság hogy a hc climbért dupla gp jár mostanság, persze régebben mikor még nem volt ennyi temérdek cucc plusz nem voltak ezek a karira szabott abilitik megértem legyen dupla 
az 1.5 szorzó reálisabb lenne
vagy mondjuk a hc fail mq maradna 2 gp de a pass annyit érne, mint sc-be

hc: sammy --> paladin 10 gp 3 kulcs
sc: monk --> ninja 10 gp      4 kulcs
hc: paladin --> monk 12 gp  3 kulcs
sc: ninja --> warlock 12 gp  4 kulcs
ez azért vicc


Szerintem nem.
Vedd szamitasba, hogy hct joval kevesebben jatszanak. S valoban mar ritka az hogy az embert sima mobok leussek meg evilnel sem nagyon fordul elo hala annak hogy kilephetsz es folytathatod (na meg hogy szerintem gyengultek is a mobok), de azert a climb tovabbra sem egyszeru. Solo jatekot nem kell bemutatni, a partyra meg mivel ennyire felgyorsult a jatek kb csak akkor van eselyed ha lvl1-tol indulsz es vegigmesz a tobbiekkel. Nem szoktak hcban egyszerre 10-nel tobben jatszani (meg ez is sok csucsidoben talan ennyi) ami 2 partyt tesz ki. Ha nem vagy jo idoben jo helyen baszhatod mert magasabb szinten mar tenyleg eselyed nincs becsatlakozni. Regen amig hosszabb volt a climb ha valaki elment mert dolga volt akkor nem volt ilyen problema. De most vagy ott ulsz 2 oran keresztul ha elcsipsz egy indulast, vagy baszhatod, ez a helyzet.

e: es lehet hogy igazsagtalannak tunik mert mar vannak hcban is akik 1,5-2 ora alatt letoljak az 1-71-es climbet, de azert hogy olyan cuccuk legyen nem keveset szenvedtek illetve a climbet aranya meg mindig elenyeszo schez kepest.
nezd meg, 3 eve tart a hc ladder es ki tudja mikor lesz vege. scben kicsit gyorsabban megy. nagy szamok torvenye alapjan mar meg kellett volna lennie, csak itt nem beszelhetunk nagy szamokrol...

This post was edited by vtibor on Jun 26 2011 12:32am
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jun 27 2011 05:21am
hát nem tom Tibor, én azt látom hogy egyre több a "quit sc, moving to hc" topic, pont amiatt hogy ha már van 6-7 aktív hc-s tag egy guildbe akkor már simán összetudnak hozni 1-2 climbet

Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 27 2011 12:27pm
Quote (diablowebstar7 @ 27 Jun 2011 13:21)
hát nem tom Tibor, én azt látom hogy egyre több a "quit sc, moving to hc" topic, pont amiatt hogy ha már van 6-7 aktív  hc-s tag egy guildbe akkor már simán összetudnak hozni 1-2 climbet


hat meg jo elvegre sok guild kimondottan ls miatt van, vagy amiatt alakult. az ams kerdes hogy mar rohadtul nem arrol szol.
de ettol fuggetlenul meg mindig a toredeke a hc climbek szama az schez kepest. tenyleg nem tudok mast mondani ami jobban szemleltetne hogy 3 eve tart a ladder.
onmagaert beszel, plane hogy ezelott ugye sokkal tobben toltak. marmint update-hullamra gondolok ami anno talan a pala nerfelessel kezdodott es lehetne sorolni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2011 12:35pm
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 20:27)
hat meg jo elvegre sok guild kimondottan ls miatt van, vagy amiatt alakult. az ams kerdes hogy mar rohadtul nem arrol szol.
de ettol fuggetlenul meg mindig a toredeke a hc climbek szama az schez kepest. tenyleg nem tudok mast mondani ami jobban szemleltetne hogy 3 eve tart a ladder.
onmagaert beszel, plane hogy ezelott ugye sokkal tobben toltak. marmint update-hullamra gondolok ami anno talan a pala nerfelessel kezdodott es lehetne sorolni.


Szerintem a pala nerfelése az jogos volt, de ami utána jött, az egy nagy fail ofc...
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 27 2011 12:37pm
Quote (Baleee @ 27 Jun 2011 20:35)
Szerintem a pala nerfelése az jogos volt, de ami utána jött, az egy nagy fail ofc...


hat elotte pedig kurva jo mf kari volt, mindenki nyalcsorgatva varta, aztan most jobban belegondolva szerintem samu jobb melee :\
de igazabol csak azert emeltem ki azt, mert ha jol emlekszem azzal kezdodtek a dolgok amik sokak jatekelmenyet rombolta. vagy mar a fene se tudja

This post was edited by vtibor on Jun 27 2011 12:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369370371372373381Next
Closed New Topic New Poll