d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1369370371372373410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 1 2011 04:08pm
Quote (Genthor @ 2 Sep 2011 00:02)
Bestest lopásgátló.

http://img200.imageshack.us/img200/1304/3269662011090145il1m448.jpg


Megnézném azt, aki ezt a bringát abban az állapotban kiszedi onnan :D
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Sep 1 2011 07:55pm
Quote (Genthor @ 2 Sep 2011 00:02)
Bestest lopásgátló.

http://img200.imageshack.us/img200/1304/3269662011090145il1m448.jpg


Komoly... xDDD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 3 2011 02:27am
Quote (szabika @ 31 Aug 2011 21:45)
http://www.youtube.com/watch?v=raS6yZJ2LtE

everyday bp

ma amúgy a főúton akartak elcsapni egy bejövö útró
biztos vagyok benne hogy a nő nem látott ugyanis amikor elértem akkor egy satuféket nyomott - avagy kihajtott volna ugy h ki se nézett

hogy ne hazudjak nagyot, akkor azt mondom h 1 m volt legfeljebb az első lökhárítója és köztem amikor elhaladtam előtte.... 1 mpel később meg valószínű hogy a motorháztetőn ülök

de mégcsak anyázásra sem méltattam, élveztem a hátszelet 40el 8D


Semmi ujdonsag... Index, visszapillanto tukor sok pocsnel akar leszerelheto is lehetne akar, dudat tobbet nyomjak mint a feket.
minap a podmán mento ment egy sracert. Nem volt idom megnezni mi lett vele, de gerinctamaszto hordagyban vittek nykmerevitessel, remelem semmi komolyabb,csak ovintezkedes. Nem tudom mi tortent, de sanszos hogy egy parkolo auto indult meg minden korultekintes es index nelul.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 3 2011 02:32am
Quote (Oberon_os @ 3 Sep 2011 09:27)
Semmi ujdonsag... Index, visszapillanto tukor sok pocsnel akar leszerelheto is lehetne akar, dudat tobbet nyomjak mint a feket.
minap a podmán mento ment egy sracert. Nem volt idom megnezni mi lett vele, de gerinctamaszto hordagyban vittek nykmerevitessel, remelem semmi komolyabb,csak ovintezkedes. Nem tudom mi tortent, de sanszos hogy egy parkolo auto indult meg minden korultekintes es index nelul.


Az meg h engem is elbasztak majdnem megint nem ujdonsag. Jasz, kenyelmes tempo, keresztezodesben autossal frankon szemkontakt, aszittem hamar lat, megadja az elsobbseget. Nem. Megy tovabb, en is. Auto vagy oszlop, a szokasos kerdes... Az oszlopokat mar ismerem, regi haverkent allitanak meg. Tartos tejet viszont nem veszek.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Sep 3 2011 03:01am
Quote (Oberon_os @ 3 Sep 2011 10:32)
Az meg h engem is elbasztak majdnem megint nem ujdonsag. Jasz, kenyelmes tempo, keresztezodesben autossal frankon szemkontakt, aszittem hamar lat, megadja az elsobbseget. Nem. Megy tovabb, en is. Auto vagy oszlop, a szokasos kerdes... Az oszlopokat mar ismerem, regi haverkent allitanak meg. Tartos tejet viszont nem veszek.


Tegnap olvastam 1 cikket (talán a Metropolban), amiben egy átlagember úgy döntött, hogy bringára pattan... Első nap majdnem elütötték, egy nyanya leordította a bringaútról miszerint a "járda a gyalogosoké, meg amúgy is az útszélén tágasabb" és egy picit később meg egyirányú utcában jött vele szemben egy kocsi - szabálytalanul - és még neki állt feljebb. :D

Leszürte a konzekvenciát: Leszállt a bringáról és hazatolta... xD

Humorosra volt véve, meg biztosan a képzeteit is beleszőtte, de kétségtelenül van alapja. ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2011 03:10am
Nagyon sok alapja van. De még mindig jobb, mint pár éve. Az idős néniket én el szoktam hajtani a faszba a bringaútról, ha utánam szól. Megállok visszafordulok és elmagyarázom neki, hogy szar helyen van, inb4 nem a koporsóban. (Pokolra jutok..)
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Sep 3 2011 03:40am
Quote (Baleee @ 3 Sep 2011 11:10)
Nagyon sok alapja van. De még mindig jobb, mint pár éve. Az idős néniket én el szoktam hajtani a faszba a bringaútról, ha utánam szól. Megállok visszafordulok és elmagyarázom neki, hogy szar helyen van, inb4 nem a koporsóban. (Pokolra jutok..)


Az esetek 95%-ában /care, ha beszólnak vagy ilyesmi (mert tudom, hogy elég álat' módjára közlekedek), de amikor mindenféle ok nélkül egy busz próbál felkenni a falra és max 10 cm-re megy el a kormányomtól 50-ennel... az már necces. Amúgy leginkább az atósok azok, akik olyan dolgokat tudnak művelni, hogy az agyamat dobálom elfelé... >.<'
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2011 06:22am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 3 Sep 2011 11:40)
Az esetek 95%-ában /care, ha beszólnak vagy ilyesmi (mert tudom, hogy elég álat' módjára közlekedek), de amikor mindenféle ok nélkül egy busz próbál felkenni a falra és max 10 cm-re megy el a kormányomtól 50-ennel... az már necces. Amúgy leginkább az atósok azok, akik olyan dolgokat tudnak művelni, hogy az agyamat dobálom elfelé... >.<'


Jha, van pár, buszosnak már 'vágtam vissza', de nem írom le, hogyan. :D SPD stoplimnak köze volt hozzá. :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 3 2011 06:31am
Quote (Baleee @ Sep 3 2011 01:22pm)
Jha, van pár, buszosnak már 'vágtam vissza', de nem írom le, hogyan. :D SPD stoplimnak köze volt hozzá. :D


kemény vagy csoki
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2011 10:54am
kéne afk vezetek topik is, kicsit egyoldalú íg,y hogy az összes autós bunkó, a biciklisek meg istenek
:D
just sayin
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369370371372373410Next
Add Reply New Topic New Poll