Quote (Oberon_os @ 3 Sep 2011 10:32)
Az meg h engem is elbasztak majdnem megint nem ujdonsag. Jasz, kenyelmes tempo, keresztezodesben autossal frankon szemkontakt, aszittem hamar lat, megadja az elsobbseget. Nem. Megy tovabb, en is. Auto vagy oszlop, a szokasos kerdes... Az oszlopokat mar ismerem, regi haverkent allitanak meg. Tartos tejet viszont nem veszek.
Tegnap olvastam 1 cikket (talán a Metropolban), amiben egy átlagember úgy döntött, hogy bringára pattan... Első nap majdnem elütötték, egy nyanya leordította a bringaútról miszerint a "járda a gyalogosoké, meg amúgy is az útszélén tágasabb" és egy picit később meg egyirányú utcában jött vele szemben egy kocsi - szabálytalanul - és még neki állt feljebb.

Leszürte a konzekvenciát: Leszállt a bringáról és hazatolta... xD
Humorosra volt véve, meg biztosan a képzeteit is beleszőtte, de kétségtelenül van alapja. ^^