d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13693703713723734114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 03:57pm
Quote (Anamy @ Jun 30 2011 09:56pm)
a barbárt kellett volna kiszedni :c



this!


most nézem a barbár gameplay videot és lehet inkább az leszek

OxxOBARBARREZSOOxxO
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 03:57pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:56pm)
Amúgy ja, ki akar barbárral játszani????


lol
hát nem olyan gyökerek mint ti
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jun 30 2011 03:58pm
Quote (ODDSAC @ Jun 30 2011 11:57pm)
lol
hát nem olyan gyökerek mint ti


mi a bajod?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 30 2011 03:59pm
nekem a barb lenne a szimpatikus, de félek mennyire lesz használható.

mondjuk a wowban elég jók a melee karik (mondjuk ott meg a mage nem jött be de kibaszottul). meg anno d2ben is nagyon jó volt a barbár a lod megjelenéséig.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 30 2011 03:59pm
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 04:00pm
Quote (egomanus @ Jun 30 2011 11:58pm)
mi a bajod?


a barb az napkirály
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2011 04:03pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:56pm)
Amúgy ja, ki akar barbárral játszani????


BARBARDAVID
:]
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 04:05pm
Quote (sylke @ Jul 1 2011 12:03am)
BARBARDAVID
:]


Ez az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy BarbarDavid, 2003.11.26. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Törölt.
BarbarDavid belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) BarbarDavid néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.

Privát üzenet küldése


Így mutatkozik be:
Hy! Ha akarsz egy jót játszani egy normális gyerekkel whispelj rám!!

A Páholy Anyakönyvébe BarbarDavid következő karaktereit jegyeztük be:

Champion Juggernut
72. szintű Barbár
(mellyel csak a(z) Bnet.hu szerveren találkozhatsz)
2003.11.26. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Hy!juggernut már egy kivénhedt próbabrbi,de ennek fejlesztése közben szereztem barátaim nagy részét...néha még játszok vele


Patriarch Farkaskolyok
81. szintű Druida elsődleges karaktere
2003.12.27. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy Ladder-en szeret játszani, legszívesebben tapasztalati pontokat gyűjt és tárgyakat keres. Saját bevallása szerint használ maphack-et.)
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Ez egy shape shiftinges druida(a nevét úgy érted ahogy akarod ;)) szívesen segít,ha éppen nem baalt zúzza



inb4 Juggernut
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 04:08pm
Quote (Saenchai @ 1 Jul 2011 00:05)
Ez az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy BarbarDavid,2003.11.26. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Törölt.
BarbarDavid belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) BarbarDavid néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.

Privát üzenet küldése


Így mutatkozik be:
Hy! Ha akarsz egy jót játszani egy normális gyerekkel whispelj rám!!

A Páholy Anyakönyvébe BarbarDavid következő karaktereit jegyeztük be:

Champion Juggernut
72. szintű Barbár
(mellyel csak a(z) Bnet.hu szerveren találkozhatsz)
2003.11.26. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Hy!juggernut már egy kivénhedt próbabrbi,de ennek fejlesztése közben szereztem barátaim nagy részét...néha még játszok vele


Patriarch Farkaskolyok
81. szintű Druida elsődleges karaktere
2003.12.27. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy Ladder-en szeret játszani, legszívesebben tapasztalati pontokat gyűjt és tárgyakat keres. Saját bevallása szerint használ maphack-et.)
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Ez egy shape shiftinges druida(a nevét úgy érted ahogy akarod ;)) szívesen segít,ha éppen nem baalt zúzza



inb4 Juggernut


Ez valami oldfag lehet.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 30 2011 04:09pm
Quote (ODDSAC @ 30 Jun 2011 23:47)
1-es*

és nem kell beszarni


A 2-ben is benne van.

Tényleg nem kell beszarni.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 04:09pm
Quote (Saenchai @ Jul 1 2011 12:05am)
Ez az okmány, melyet a Páholy Írnoki Tanácsának Elnöksége állított össze, és hagyott jóvá, a Magyar Diablo Páholy Egyetemes Anyakönyvének alapján, tanúsítja, hogy BarbarDavid,2003.11.26. dátummal belépett a Magyar Diablo Páholyba, mint Törölt.
BarbarDavid belépésekor azt a nyilatkozatot tette, hogy ő az, akit a Battle.neten a(z) BarbarDavid néven jegyeznek, valamint kijelentette, hogy megértette, és a továbbiakban magára kötelező érvényűnek tekinti a Páholy törvényeit.

Privát üzenet küldése


Így mutatkozik be:
Hy! Ha akarsz egy jót játszani egy normális gyerekkel whispelj rám!!

A Páholy Anyakönyvébe BarbarDavid következő karaktereit jegyeztük be:

Champion Juggernut
72. szintű Barbár
(mellyel csak a(z) Bnet.hu szerveren találkozhatsz)
2003.11.26. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Hy!juggernut már egy kivénhedt próbabrbi,de ennek fejlesztése közben szereztem barátaim nagy részét...néha még játszok vele


Patriarch Farkaskolyok
81. szintű Druida elsődleges karaktere
2003.12.27. óta van feltüntetve az Anyakönyvben.
A Diablo II Expansion legutolsó verziója alatt játszik.
(Leginkább csapatban vagy Ladder-en szeret játszani, legszívesebben tapasztalati pontokat gyűjt és tárgyakat keres. Saját bevallása szerint használ maphack-et.)
BarbarDavid így mutatja be a karaktert:
Ez egy shape shiftinges druida(a nevét úgy érted ahogy akarod ;)) szívesen segít,ha éppen nem baalt zúzza



inb4 Juggernut


...the fuck am i reading
Go Back To Magyar Topic List
Prev13693703713723734114Next
Closed New Topic New Poll