d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1369370371372373830Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 418
Joined: Aug 26 2009
Gold: 0.00
Nov 14 2009 02:27pm
Quote (Megas_heroes @ Nov 14 2009 09:25pm)
lol
sok ^^


ja amugy , zizi jobban tudja
de sztem 1-2k+
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 14 2009 03:27pm
Quote (Megas_heroes @ 14 Nov 2009 20:25)
lol
sok ^^


lol nem sok :DDDD +3LS +3fade, ez nem valami hűdetáp, MB/SM/DF jobban jön (de még venom is valszeg)
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2009 06:28pm
??
pc pls
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 14 2009 06:28pm
Quote (b_daniel @ Nov 15 2009 01:28am)
http://i38.tinypic.com/e712x4.jpg??
pc pls


semmit
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 14 2009 06:31pm
Quote (b_daniel @ 15 Nov 2009 00:28)
http://i38.tinypic.com/e712x4.jpg??
pc pls


Ez vicc? :) Ennél még vinetu kölykének is jobb baltája van.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2009 06:37pm
Quote (Oberon_os @ 15 Nov 2009 01:31)
Ez vicc? :) Ennél még vinetu kölykének is jobb baltája van.


fél kettőkor jóízűt röhögtem ezen :D
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Nov 14 2009 06:38pm
Quote (Janou @ Nov 15 2009 01:37am)
fél kettőkor jóízűt röhögtem ezen :D


this ^
Member
Posts: 28,541
Joined: Jul 21 2009
Gold: 42,879.87
Nov 15 2009 07:33am
Sziasztok.

Megmondana valaki hogy ezeket el lehet adni vagy kuka?







Koszi.

This post was edited by Bobek11 on Nov 15 2009 07:33am
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Nov 15 2009 07:38am
Quote (Bobek11 @ 15 Nov 2009 15:33)
Sziasztok.

Megmondana valaki hogy ezeket el lehet adni vagy kuka?

http://kep.ivpicture.hu/229277.jpg


http://kep.ivpicture.hu/229278.jpg


Koszi.


2soxxal talán a bc sapit ellehet adni, de csak akkor, ha épp keres valaki ilyet, mert nem egy sűrűn használt cucc. A ba az kuka.
Member
Posts: 28,541
Joined: Jul 21 2009
Gold: 42,879.87
Nov 15 2009 12:56pm
Megmondana egy hozzaerto hogy ezeket a craftolt/rare cuccokat kitegyem jsp-re vagy nagyon gagyik?





Koszonon a segitseget.

This post was edited by Bobek11 on Nov 15 2009 01:20pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369370371372373830Next
Closed New Topic New Poll