Quote (Jancsipapa @ 22 Jan 2015 22:58)
gondolom ha a barátja csöcsös csajoknak írogatna csak úgy, akkor is rendben lenne a dolog :D
persze, hogy ne lenne rendben, its all fun and games
Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 22:57)
Azért tényleg nem szép dolog kipostolni több tucat ismeretlen matchelő csaj fényképét :DDDDDDDDDd
hát felrakták a képüket az internetre, onnantól már mindegy.
a képek szép nőkről topic se sokkal különb akkor ha már itt tartunk
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 22 2015 04:00pm