Quote (Baleee @ 15 Oct 2014 09:12)
Nekem meg atm 2 fix tamogatom van a testuletbe biztosan.
De vicc, mert apumat hivta az egyik es a polgarmester es pribekjei azt akarjak, hogy lemondjak. Meg olyat akarnak, hogy mindenhogy olyan lehetetlen idoben legyen a kepviselotestuleti ules, hogy ne tudjak elmenni ra. De a ket 'tamogatom' ezt nem hagyja neki.
+ rabaszik, mert levelben is lehet szavazni es elore ki kell kuldeniuk minden adatot az aktualis problemakrol, amiben szavaznak es igy en papiron tudok valaszolni nekik meg javaslatot tenni, szo elszall, iras megmarad, nem tudjak meg annyira sem ferditeni, hogy mi a velemenyem.
Ja meg meghatalmazhatok valakit, aki reszt vesz helyettem az ulesen, ha minden kotel szakad es megsem tudnek valamikor elmenni ra, az meg megrosszabb lesz nekik.
Vicces, hogy mennyire vergodnek.
Mondd meg nekik, hogy itt vergődjenek:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129