d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1363738394041Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 14 2014 09:25am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 14 2014 09:30am
Quote (Senee @ 14 Oct 2014 15:25)
https://33.media.tumblr.com/2b6a746193c16775f9fb0e6e650a3104/tumblr_mq5upyXCAw1rome1po1_r1_400.gif


Anya majd csinálja neked a mekcsikent bele te meg eheted vóv közben. :)
Amúgy én is most rendeltem egy pizzát.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 14 2014 12:03pm
:D
Member
Posts: 430
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Oct 14 2014 02:25pm
Nem jutottam be :/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 14 2014 02:32pm
Quote (Nemela @ Oct 14 2014 08:25pm)
Nem jutottam be :/


byebye forró bankók
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 14 2014 02:50pm
Quote (Nemela @ 14 Oct 2014 22:25)
Nem jutottam be :/


:\
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 15 2014 01:07am
Quote (josheide @ 14 Oct 2014 10:39)
Mondjuk Szombathelyen nagyon kozel volt a Fideszes meg az MSZPs polgarmester es a kepviselotestuletben szavazategyenloseg lesz a bal es a jobboldal kozott.


Akkor kb meg is lehet szüntetni a testületet a következő választásokig, mert 100%-ban határozatképtelenek lesznek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 15 2014 01:12am
Nekem meg atm 2 fix tamogatom van a testuletbe biztosan.

De vicc, mert apumat hivta az egyik es a polgarmester es pribekjei azt akarjak, hogy lemondjak. Meg olyat akarnak, hogy mindenhogy olyan lehetetlen idoben legyen a kepviselotestuleti ules, hogy ne tudjak elmenni ra. De a ket 'tamogatom' ezt nem hagyja neki.

+ rabaszik, mert levelben is lehet szavazni es elore ki kell kuldeniuk minden adatot az aktualis problemakrol, amiben szavaznak es igy en papiron tudok valaszolni nekik meg javaslatot tenni, szo elszall, iras megmarad, nem tudjak meg annyira sem ferditeni, hogy mi a velemenyem.

Ja meg meghatalmazhatok valakit, aki reszt vesz helyettem az ulesen, ha minden kotel szakad es megsem tudnek valamikor elmenni ra, az meg megrosszabb lesz nekik.

Vicces, hogy mennyire vergodnek.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 15 2014 09:24am
Quote (Baleee @ 15 Oct 2014 09:12)
Nekem meg atm 2 fix tamogatom van a testuletbe biztosan.

De vicc, mert apumat hivta az egyik es a polgarmester es pribekjei azt akarjak, hogy lemondjak. Meg olyat akarnak, hogy mindenhogy olyan lehetetlen idoben legyen a kepviselotestuleti ules, hogy ne tudjak elmenni ra. De a ket 'tamogatom' ezt nem hagyja neki.

+ rabaszik, mert levelben is lehet szavazni es elore ki kell kuldeniuk minden adatot az aktualis problemakrol, amiben szavaznak es igy en papiron tudok valaszolni nekik meg javaslatot tenni, szo elszall, iras megmarad, nem tudjak meg annyira sem ferditeni, hogy mi a velemenyem.

Ja meg meghatalmazhatok valakit, aki reszt vesz helyettem az ulesen, ha minden kotel szakad es megsem tudnek valamikor elmenni ra, az meg megrosszabb lesz nekik.

Vicces, hogy mennyire vergodnek.


Mondd meg nekik, hogy itt vergődjenek: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 15 2014 09:28am
Quote (Genthor @ 15 Oct 2014 16:24)
Mondd meg nekik, hogy itt vergődjenek: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129


10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394041Next
Add Reply New Topic New Poll